ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
        starsze newsy   
 

Miejski Klub Sportowy Olimp Złocieniec

dane uzupełnić pomogli: Olimpfan, Kuiczysty, MksDominZlc, KucuOlimp, MksDominZlc, MksDominZlc - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1 2017/2018
1.  Orzeł 2010 Wałcz 52 pkt 119 / 13
2.  Olimp Złocieniec 46 pkt 73 / 25
3.  Pogoń Połczyn Zdrój 38 pkt 86 / 26
4.  UKS B-MAX ZS Grzmiąca 35 pkt 50 / 19
5.  Orzeł Łubowo 21 pkt 32 / 60
6.  Pionier 95 Borne Sulinowo 18 pkt 40 / 66
7.  Junior Kalisz Pomorski 16 pkt 23 / 59
8.  Mirstal Mirosławiec 13 pkt 25 / 78
9.  Hubertus Biały Bór 12 pkt 29 / 57
10.  Redłovia Redło 9 pkt 19 / 93
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Olimp Złocieniec - Akademia MKP Szczecinek 0 : 7
I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 1 : 3
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 : 6
Olimp Złocieniec - Orzeł 2010 Wałcz 0 : 3
Junior Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 : 2
Olimp Złocieniec - Hubertus Biały Bór 10 : 2
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Olimp Złocieniec 2 : 4
Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 12 : 1
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 0 : 3
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 10 : 2
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 2 : 1
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 5 : 0
Orzeł 2010 Wałcz - Olimp Złocieniec 5 : 0
Olimp Złocieniec - Junior Kalisz Pomorski 6 : 1
Hubertus Biały Bór - Olimp Złocieniec 0 : 2
Olimp Złocieniec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 3 : 1
Redłovia Redło - Olimp Złocieniec 0 : 1
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Olimp Złocieniec 2 : 2
 
top komentarze
newsy:
8 » Będzie można awansować  »
4 » Wojciech Fadecki odchod »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
2 » Najczęściej karani regi »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Ze Spójni do AZS-u
2 » Walne zebranie w Pęzini »
1 » Łapiński trenerem Energ »
1 » Błękitni po prezentacji »
1 » Chemicy remisują w pier »
mecze:
51 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
26 » Błękitni Stargard-Olimp »
17 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
14 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
6 » Iskierka Szczecin-Vinet »
6 » Świt Barnimie-Piast Kar »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
4 » Polonia Giżyn-SCRS Pogo »
4 » Olimp Złocieniec-Sokół  »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
adi1990 mokyS
gości: 735
statystyki portalu
• drużyn: 2722
• imprez: 108351
• newsów: 69442
• użytkowników: 67662
• komentarzy: 1047666
• zdjęć: 743345
• relacji: 36700
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies