skryba1213
piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 15.02.2019 10:23
Fala Women Cup
Już w najbliższą sobotę zapraszamy do hali im. Andrzeja Grubby przy ulicy leśnej w Międzyzdrojach. Już po raz piąty zostanie rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet Fala Women Cup. Udział w turnieju wezmą: UKS Energetyk Junior Gryfino, AP Kotwica Kołobrzeg, Błękitne Stargard, UKS Grom Czacz, Polonia Poznań, Warta Śrem i Fala I i II Międzyzdroje!!! Start turnieju zaplanowano na godzinę 9:00.
piłka nożna / kobiety paulinus - 13.02.2019 11:26
Niegościnna Olimpia
autor: paulaPiłkarki ze Szczecina po raz drugi z rzędu sięgnęły po zwycięstwo w turnieju Pajo Cup. Olimpijki nie dały szans swoim rywalkom, bardzo pewnie krocząc w imprezie od zwycięstwa do zwycięstwa. W finale szczecinianki pokonały piłkarki LUKS Ziemia Lubińska 7-1. Brązowy medal w turnieju przypadł młodym zawodniczkom Sztormu Gdynia, które po emocjonującym meczu, dopiero po rzutach karnych pokonały Victorię SP2 Sianów.

piłka nożna / kobiety paulinus - 12.02.2019 21:40
Sirant powołana
autor: MKS Olimpia SzczecinSelekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 kobiet, Marcin Kasprowicz, powołał dwadzieścia zawodniczek na turniej towarzyski, który odbędzie się w dniach 27 lutego - 5 marca w tureckim Side. Biało-czerwone zmierzą się w nim z rówieśniczkami z Węgier, Kosowa i Czech. Zgrupowanie rozpocznie się 24 lutego w Szczecinie. Wśród powołanych zawodniczek znalazła się Olga Sirant z Olimpii Szczecin.
piłka nożna / kobiety Bengoro - 08.02.2019 23:17
Przed nami 14. edycja Pajo Cup
autor: kalosz80W weekend w hali sportowej przy Świętoborzyców w Szczecinie odbędzie się 14 edycja Pajo Cup.

O końcowe zwycięstwo powalczą ze sobą zespoły z Niemiec, Gdyni, Bydgoszczy, Lubina czy Gorzowa. Oczywiście o zwycięstwo w Pajo Cup powalczy także Olimpia Szczecin pod wodzą nowego trenera, Adama Gołubowskiego. Przed szczecińską publicznością wystąpią także reprezentacja Polski Niesłyszących, która wywalczyła tytuł mistrzyń Europy Niesłyszących w Futsalu. Turniej rozpocznie się w sobotę o godzinie 11, Rozgrywki grupowe zakończą się ok. 18. Niedzielny finał przewidziany jest na godzinę 14.
piłka nożna / kobiety paulinus - 29.01.2019 22:44
Wygrana sianowianek
Osiem zespołów kobiecych wystartowało w III Ogólnopolskim Halowym Turnieju LEO LADYS CUP 2019, który rozegrany został w Lęborku. Obrońcą zeszłorocznego Pucharu była sianowska Victoria SP2. I ten Puchar obroniła. Chociaż nie przyszło jej to łatwo. Zwycięstwo przyszło sianowiankom trzeba powiedzieć rzutem na taśmę. Turniej grano systemem każdy z każdym. Rozegranych zostało aż 28 meczów i to trzeba powiedzieć bardzo emocjonujących. Dramaturgia trwała prawie do samego końca i to dopiero w ostatnich meczach wyłoniono zwycięski zespół. Bardzo dobry początek turnieju miał zespół z Chełmży ale jeszcze lepszy zespół z Luzina, który przegrał zwycięstwo w turnieju dopiero w ostatnich dwóch meczach.
piłka nożna / kobiety paulinus - 29.01.2019 22:31
Zawodniczki poszukiwane
UKS Victoria SP2 Sianów poszukuje piłkarki o imieniu Victoria, Viktoria, Wiktoria. Mogą być z Polski, Europy a nawet z całego Świata byleby tylko ich imię fonetycznie brzmiało Wiktoria. Wiek i umiejętności nie odgrywają roli. Szanowne Wiktorie Sianowski klub UKS Victoria SP2 Sianów to nie byle jaki klub. To klub z tradycjami i sukcesami w przeszłości. Victoria SP2 grała min. w półfinale Pucharu Polski Kobiet, finale Halowych Mistrzostw Polski Seniorek, I lidze kobiet. Zdobywała wicemistrzostwo Polski w piłce plażowej, trzy razy mistrzostwo Polski Juniorek Młodszych, dwa razy Puchar Wielgusa oraz wiele medali srebrnych i brązowych w kategorii juniorek i juniorek młodszych zarówno na boisku jak i w hali.
piłka nożna / kobiety paulinus - 22.01.2019 18:41
Uniwersytet Szczeciński w finale AMP
autor: Uniwersytet SzczecińskiW Poznaniu odbył się Półfinał A - Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu. Znakomicie zaprezentowała się drużyna Uniwersytetu Szczecińskiego, która zajęła pierwsze miejsce i awansowała do turnieju finałowego.
Szczecinianki zmagania rozpoczęły w grupie D, którą pewnie wygrały z dwunastoma punktami i bilansem bramek 29:2. W ćwierćfinale wygrały z UWM Olsztyn 3:0, w półfinale z UAM Poznań 3:1 a w finale z UG Gdańsk 2:0 po trafieniach Piekarek i Michalczyk. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Aleksandrę Sudyk (USz Szczecin). Niestety stawkę zamknęły futsalistki ZUT Szczecin.
piłka nożna / kobiety paulinus - 21.01.2019 08:00
Powołania dla Bińkowskiej i Radchońskiej
autor: paulinaDwadzieścia zawodniczek zostało powołanych przez selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Ninę Patalon na lutowy turniej towarzyski w Hiszpanii. Biało-czerwone 3 lutego zmierzą się z Czechami (12:00, San Pedro del Pinatar), a 6 lutego w tej samej miejscowości zagrają ze Szwecją bądź Szkocją (12:00 lub 15:00). Kadra przygotowuje się do turnieju Elite Round mistrzostw Europy, który odbędzie się w marcu w Szwecji. Wśród powołanych Amelia Bińkowska i Zuzanna Radchońska z Olimpii szczecin.