piłka nożna / kobiety paulinus - 16.05.2019 09:17
Grają panie
www.ligowiec.netZapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety paulinus - 21.05.2019 08:38
Pewne utrzymanie
autor: kalosz 80Piłkarki Olimpii Szczecin zapewniły sobie utrzymanie, pokonując Mitech Żywiec 2-1. Do przerwy prowadziły zawodniczki gości i to one miały więcej okazji do podwyższenia rezultatu. Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie. Olimpia zdecydowanie przeważała i po bramkach Marianny Litwiniec i Julii Brzozowskiej pokonała rywalki z Żywca.

piłka nożna / kobiety paulinus - 17.05.2019 11:15
Olimpia podejmuje Mitech
autor: kalosz80Walka o medale i utrzymanie w Ekstralidze Kobiet wchodzi w fazę zasadniczą. Niestety w tym sezonie odmłodzona Olimpia Szczecin walczy w grupie spadkowej. W niedzielę podopieczne Adama Gołubowskiego czeka bardzo ważny pojedynek. Rywalkami szczecinianek będzie Mitech Żywiec. Mitech, który obecnie plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli na pewno nie odda łatwo skóry. Dla przyjezdnych każdy punkt jest na wagę być albo nie być w najwyższej klasie rozgrywkowej. Szczecinianki zgromadziły dotychczas dziewiętnaście punktów i zajmują dziewiąte miejsce, ich rywalki mają dwanaście oczek.
piłka nożna / kobiety FutsalUS - 16.05.2019 11:37
Futsalowe święto w Szczecinie
autor: AZS US Futsal KobietJuż w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków futsalu kobiet do hali Salezjańskiej przy ulicy Ku Słońcu 124! W Szczecinie rozgrywany jest finałowy turniej o Puchar Polski w Futsalu Kobiet. Pierwszy półfinał odbędzie się o 16:30 pomiędzy Unifreeze Górzno a AZS UJ Kraków. Natomiast o 19:00 gospodynie turnieju Uniwersytet Szczeciński zmierzą się z Wandą Słomniczanką Słomniki.
piłka nożna / kobiety paulinus - 14.05.2019 10:57
Przegrana z Ostrovią 1909
autor: victoria sp2 sianówNie udał się piłkarkom Victorii SP 2 mecz rewanżowy z drużyną Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp. Po dość ciekawym meczu sianowianki uległy ostrowiankom 2:5 (1:3). Mecz źle ułożył się dla zespołu z Sianowa, już w 6 minucie po błędzie obrony i strzale Małgorzaty Knur ostrowianki wyszły na prowadzenie. W 9 i 10 minucie powinno być wyrównanie, ale dwie dobre okazje zmarnowała Malwina Grzelak. W 13 minucie ostrowianki po golu Zuzanny Urban podwyższają na 2:0. W 17 minucie powinna paść bramka dla Victorii SP 2. W jednej akcji sianowianki miały aż 5 okazji do strzelenia bramki jednak skoczyło się na wybiciu piłki przez ostrowianki. W 19 i 20 minucie dwa groźne strzały piłkarek Ostrovii pięknie obroniła Oktawia Kaszewska. W 42 minucie sianowianki wreszcie strzelają upragnioną bramkę, po bardzo ładnym prostopadłym podaniu Wiktorii Robakowskiej i precyzyjnym strzale Malwiny Grzelak. Kiedy wydawało się, że tak zakończy się pierwsza połowa spotkania niespodziewanie w 45 minucie drugą swoją bramkę strzeliła Małgorzata Kunała. Ostrowianki zeszły na przerwę prowadząc 3:1.
piłka nożna / kobiety maggi - 13.05.2019 10:20
Przegrane spotkania
autor: zzpnPiłkarki ZZPN rozegrały kolejne mecze mistrzowskie. W środę nasze reprezentacje zmierzyły się w Kaliszu Pomorskim z reprezentacją Wielkopolskiego ZPN. Oba spotkania zakończyły się porażkami ZZPN.

W rywalizacji U 14 Wielkopolski ZPN wygrał 7:1.

ZZPN grał w składzie: Muszyńska - Lis, Kamecka, Guzewicz, Woźniak, Pilarska, Saramak, Kowalczyk, Szymczak, Rybińska, Kuśmierczyk. Grały także: Kozłowska, Znaczko, Wolanin, Langowska, Wiercińska, Brudzińska, Zawadzka.

Trenerem zespołu jest Daria Sokołowska, asystentem Krzysztof Maćkula, a kierownikiem Jakub Cymerman.
piłka nożna / kobiety paulinus - 12.05.2019 22:45
Minimalna porażka
autor: kalosz80Kilka bramek, wiele ciekawych akcji oraz sportowa walka na boisku. To wszystko zafundowały kibicom piłkarki AZS PSW Biała Podlaska i Olimpii Szczecin. Tym razem zwyciężyły gospodynie 3-2, rewanżując się Olimpii za porażkę w takim samym wymiarze sprzed miesiąca. Remis był blisko, ale lecącą do bramki po strzale Zuzanny Radochońskiej piłkę dotknęła będąca na pozycji spalonej Natalia Hryb, zatrzymując udaną akcję Olimpii.

piłka nożna / kobiety paulinus - 09.05.2019 12:04