|
|
Ludowy Zespół Sportowy Ogniwo Dzwonowo |
dane uzupełnić pomogli: lukaszek21771, dzwonowo1, ptaszyna, mezowiecjunior, waszka, dzwonowo, ucho585, matlak233, waszka, luk10, luk10, ucho585, MODZ, MODZ, ucho585, Crack9, Domel21337 - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
B klasa gr. 4 2023/2024 |
1. |
Pogoń II Barlinek |
27 |
2. |
Bryza Reńsko |
27 |
3. |
Unia II Dolice |
27 |
4. |
WODR Barzkowice |
21 |
5. |
Sokół Sokoliniec |
20 |
6. |
Orzeł Żeńsko |
19 |
7. |
Pomorzanka Jarosławsko |
16 |
8. |
Sokół Granowo |
12 |
9. |
Ogniwo Dzwonowo |
8 |
10. |
Jedność Przewłoki |
6 |
11. |
Strzała Płotno |
4 |
12. |
Grom Płonno |
4 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo | 3 : 0 | Ogniwo Dzwonowo - Płomień Lisowo | 1 : 3 | Ogniwo Dzwonowo - Victoria Krzywnica | 4 : 3 | Dąbrovia Stara Dąbrowa JS - Ogniwo Dzwonowo | 4 : 4 | Ogniwo Dzwonowo - Rolpol Chlebowo | 0 : 4 | Ogniwo Dzwonowo - Orkan Dalewo | 1 : 9 | Ogniwo Dzwonowo - Czarni Marianowo | 2 : 9 | Puchar Polski ZZPN | Ogniwo Dzwonowo - Polonia Giżyn | 3 : 0 | Sparingi | Ogniwo Dzwonowo - Orkan Dalewo | 2 : 4 | Puchar Polski ZZPN | Ogniwo Dzwonowo - Korona Raduń | 1 : 4 | B klasa gr. 4 | Grom Płonno - Ogniwo Dzwonowo | 2 : 4 | Ogniwo Dzwonowo - Bryza Reńsko | 1 : 2 | Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo | 4 : 3 | Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Żeńsko | 1 : 3 | Sokół Sokoliniec - Ogniwo Dzwonowo | 4 : 2 | WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo | 7 : 2 | Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki | 1 : 1 | Pogoń II Barlinek - Ogniwo Dzwonowo | 12 : 0 | Ogniwo Dzwonowo - Sokół Granowo | 7 : 0 | Strzała Płotno - Ogniwo Dzwonowo | 1 : 1 | Ogniwo Dzwonowo - Unia II Dolice | 5 : 6 | Sparingi | Płomień Lisowo - Ogniwo Dzwonowo | 2 : 3 | Sparta Skalin - Ogniwo Dzwonowo | 3 : 4 | GKS II Kołbacz - Ogniwo Dzwonowo | 4 : 0 | Pomorzanka Jarosławsko - Ogniwo Dzwonowo | 24 mar | B klasa gr. 4 | Ogniwo Dzwonowo - Grom Płonno | 06 kwi | Bryza Reńsko - Ogniwo Dzwonowo | 13 kwi | Ogniwo Dzwonowo - Pomorzanka Jarosławsko | 20 kwi | Orzeł Żeńsko - Ogniwo Dzwonowo | 28 kwi | Ogniwo Dzwonowo - Sokół Sokoliniec | 04 maj | Ogniwo Dzwonowo - WODR Barzkowice | 11 maj | Jedność Przewłoki - Ogniwo Dzwonowo | 19 maj | Ogniwo Dzwonowo - Pogoń II Barlinek | 25 maj | Sokół Granowo - Ogniwo Dzwonowo | 02 cze | Ogniwo Dzwonowo - Strzała Płotno | 08 cze | Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo | 16 cze | |
|
|
|
|