piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 19.05.2019 21:29
Czerwone Smoki wygrywają w Szczecinie
Pogoń '04 Szczecin trzykrotnie prowadziła z Red Dragons Pniewy, ale ostatecznie to goście okazali się lepsi i w Netto Arenie wygrali 5:3.

W składzie Pogoni '04 Szczecin na mecz z Red Dragons Pniewy znalazł się Denys Diemishev, który powrócił do gry po bardzo groźnej kontyzji palca. Ukraiński zawodnik zastąpił Konrada Prawuckiego, który w tym spotkaniu nie mógł wystąpić ze względu na żółte kartki. Początek meczu był bardzo wyrównany.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 28.04.2019 12:42
Kolejna porażka Zero-Czwórki
autor: AszefW 24. kolejce Futsal Ekstraklasy Pogoń '04 Szczecin przegrała w meczu wyjazdowym ze Słonecznym Stokiem Białystok 4:6. Cztery bramki dla 'Zero-Czwórki' w tym spotkaniu zdobył Konrad Prawucki.

Nie mają szczęścia do początków spotkań Portowcy, ponieważ znowu jako pierwsi stracili bramkę, a co gorsza, po kilku minutach kolejną. Podopieczni Olega Zozuli nie byli w stanie znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza rywali i na przerwę schodzili przy niekorzystnym wyniku 0:2.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 01.04.2019 12:30
Pokonać Czerwone Smoki
autor: aszefW poniedziałek, 1 kwietnia o 20:00 w Netto Arena w Szczecinie Pogoń 04 podejmować będzie Red Dragons Pniewy.

Zero-Czwórka po ostatnich spotkaniach do dzisiejszego pojedynku przystąpi podbudowana. Jesienią w Wielkopolsce szczecinianie byli bardzo blisko odniesienia zwycięstwa. Niestety gospodarze tuż przed końcową syreną zdobyli bramkę na wagę remisu.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 23.03.2019 22:12
04 znów wygrywa
autor: Artur SzeferNiemały horror zapewnili nam w sobotnie popołudnie zawodnicy Pogoni '04 Szczecin, którzy po emocjonującym spotkaniu pokonali Słoneczny Stok Białystok 3:2. To trzeci mecz z rzędu wygrany przez 'Zero-Czwórkę'.

Portowcy spotkanie ze Słonecznym Stokiem Białystok rozpoczęli o wiele spokojniej, aniżeli ostatni mecz z AZS UG Gdańsk. Niestety przełożyło się to też na brak bramek w pierwszej połowie. Więcej klarowniejszych sytuacji stworzyli przyjeźdni, ale dobrze w bramce spisywał się Szklarz. Ze strony Pogoni najgroźniejszą okazję miał Gepert, jednak piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 21.03.2019 20:49
O kolejne zwycięstwo
autor: aszefDopiero opadają emocje po zwycięstwie Pogoni '04 Szczecin z AZS-em UG Gdańsk, ale nie ma czasu na świętowanie, ponieważ już 23 marca kolejny bardzo ważny mecz przed Portowcami.

'Zero-Czwórka' notuje ostatnio dobre wyniki i po dwóch zwycięstwach z rzędu zaczyna doganiać rywali w ligowej tabeli. Teraz drużyna prowadzona przez Olega Zozulię zmierzy się na własnym parkiecie z Słonecznym Stokiem Białystok. Bez wątpienia szczecinianie chcieliby pójść za ciosem i jeszcze bardziej zbliżyć się do bezpiecznego miejsca w stawce.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu aszef - 16.03.2019 23:16
Kolejne trzy punkty na koncie 'Zero-Czwórki'
autor: aszefPogoń '04 Szczecin notuje drugie z rzędu zwycięstwo w Futsal Ekstraklasie. Tym razem podopieczni Olega Zozuli wygrali na własnym parkiecie z AZS-em UG Gdańsk 5:2.

Od samego początku spotkania szczecinianie chcieli pokazać, że interesują ich w tym starciu tylko trzy punkty. Szybko przełożyło się to też na bramkę. Jakubiak wystawił piłkę Maćkiewiczowi, a ten precyzyjnym strzałem z dystansu umieścił ją w bramce. Pogoń na tym nie przestawała i swoje szanse na podwyższenie wyniku miał jeszcze między innymi Prawucki. Z czasem w grę gospodarzy wdarło się sporo rozluźnienia, co od razu skończyło się bramką Poźniaka. Taki obrót spraw jeszcze bardziej zmobilizował 'Zero-Czwórkę', która od razu po wznowieniu za sprawą Jakubiaka wyszła ponownie na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy AZS próbował jeszcze wyrównać, ale ofiarna gra Portowców w defensywie na to nie pozwoliła.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 12.03.2019 08:32
Niespodzianka w Chojnicach
autor: AszefPogoń '04 Szczecin odniosła drugie zwycięstwo w obecnym sezonie Futsal Ekstraklasy. 'Zero-Czwórka' pokonała w meczu wyjazdowym Red Devils Chojnice 4:2.

Od pierwszego gwizdka zaznaczyć swoją siłę chcieli gospodarze, ale dobrze w bramce spisywał się Szklarz. Z każdą kolejną minutą do głosu zaczynali dochodzić szczecinianie, aż udało im się wyjść na prowadzenie. Przygórzewski wstrzelił piłkę mocno w pole karne, a tam dobrze znalazł się Jakubiak i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Pogoń nie cieszyła się jednak z niego długo, ponieważ po rzucie rożnym wyrównał Laskowski. Nie zmieniło to jednak sytuacji na parkiecie i dalej kolejnego trafienia szukali przyjezdni. Doczekali się jej w 15. minucie, kiedy piłkę do własnej bramki skierował Sobański. Do przerwy udało się Portowcom utrzymać wynik i mieliśmy małą niespodziankę w Chojnicach.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu hudini - 07.03.2019 20:27
Podział pieniędzy na piłkę w Szczecinie
autor: ezamosc.plUrząd Miasta w Szczecinie dokonał podziału środków pieniężnych na poszczególne kluby. Warto tu wspomnieć, że w samym Szczecinie funkcjonuje i jednocześnie działa w strukturach ZZPN aż 15 klubów na różnych szczeblach rozgrywkowych. Największą kwotę otrzymała, co nie powinno chyba nikogo dziwić ekstraklasowa Pogoń, najmniej występujący w B Klasie Czarni 44 Szczecin.