piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 11.12.2018 17:44
Smirnov odchodzi z Pogoni 04
autor: ASZEF Kiepskie wyniki, ostatnie miejsce i pięć punktów na koncie sprawiły, że z posadą trenera Pogoni 04 Szczecin żegna się Roman Smirnov.

- Doszliśmy do porozumienia, że wynik, który drużyna osiągnęła w tym sezonie: czyli pięć punktów, ostatnie miejsce w tabeli, upoważnia jakby obie strony do tego, że na dzień dzisiejszy Pogoń'04 zakończyła współpracę z trenerem Smirnovem - powiedział w rozmowie z futsalekstraklasa.pl wiceprezes klubu, Mirosław Grycmacher. Szczecinianie jedyne punkty zdobyli wygrywając z Red Devils Chojnice i remisując z Gattą Zduńska Wola i Red Dragons Pniewy. Nowy trener szczecińskich futsalistów będzie znany do końca grudnia br.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 11.12.2018 07:44
Porażka na Podlasiu
Pogoń '04 Szczecin walczyła do końca o choćby punkt w Białymstoku, jednak tamtejszy MOKS Słoneczny Stok okazał się lepszy, wygrywając 8:4.

Portowcy w poszukiwaniu punktów wyruszyli do Białegostoku, gdzie w 11. kolejce Futsal Ekstraklasy zmierzyli się z MOKS Słoneczny Stok Białystok. Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie właśnie dla gospodarzy, którzy już po kilku minutach cieszyli się z sprowadzenia za sprawą Patryka Gondka. Drużyna ze Szczecina od razu chciała doprowadzić do wyrównania, jednak za każdym razem górą był bramkarz Słonecznego Stoku. W 16. minucie sytuacja Pogoni jeszcze bardziej się utrudniła, ponieważ na strzał z dystansu zdecydował się Mateusz Lisowski.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 01.12.2018 12:27
Z Gdańska z bagażem bramek
Tylko na dwie bramki było stać Pogoń '04 Szczecin w meczu 10. kolejki Futsal Ekstraklasy z AZS UG Gdańsk. Rywale okazali się o wiele bardziej skuteczniejsi i na własnym parkiecie pokonali Portowców 6:2.

W pierwszej połowie sytuacji na pewno nie brakowało. Przed szansą pokonania bramkarza rywali stawali praktycznie wszyscy zawodnicy 'zero-czwórki'. Pierwsi bramkę strzelili jednak gospodarze za sprawą precyzyjnego trafienia Tomasza Poźniaka. Po kilku minutach mieliśmy już remis. Do odbitej piłki przed polem karnym dopadł Mateusz Jakubiak i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę wyrównał stan meczu. Pogoń miała jeszcze kolejne sytuacje, aby wyjść na prowadzenie, jednak ostatecznie na przerwę obydwie drużyny schodziły przy remisie.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 30.11.2018 13:02
Rusza Plebiscyt Roku! Czas na zgłaszanie kandydatów!
Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim, Głosem Koszalińskim i TVP organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”.

W naszej zabawie kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki w województwie w 2018 roku. Po zakończeniu głosowania odbędzie się uroczysta Gala oraz Bal Piłkarza, podczas którego nagradzamy zwycięzców i integrujemy środowisko futbolowe.

Jak zgłosić piłkarzy?

Podobnie, jak w poprzedniej edycji, kluby same zgłaszają piłkarzy do plebiscytu.
Piłkarska Pogoń Szczecin, futsalowa Pogoń ’04, Błękitni Stargard do zabawy mogą zgłosić po trzech zawodników. Kluby z III, IV oraz klas okręgowych mogą zgłaszać do dwóch zawodników, z kolei te z klas A, B i C zgłaszają po jednym piłkarzu. Klasyfikacje w klasie okręgowej, Klasie A oraz w Klasie B prowadzone będą osobno dla piłkarzy ZZPN oraz KOZPN. Każdy kobiecy klub w regionie typuje jedną zawodniczkę.

Jak to zrobić?
Wystarczy na adres plebiscyt@zzpn.pl wysłać mail z imionami i nazwiskami nominowanych wraz ze zdjęciami profilowymi. W tytule maila należy wpisać „Plebiscyt”. Termin nadsyłania kandydatur upływa 11 grudnia.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 26.11.2018 10:41
Pierwsze trzy punkty w sezonie
autor: Aszef Długo musieliśmy czekać na ligowe zwycięstwo Pogoni '04 Szczecin, ale w końcu się doczekaliśmy! 'Zero-czwórka' przy wypełnionej hali pokonała Red Devils Chojnice w spotkaniu, w którym nie brakowało bramek oraz emocji.

Sporo kibiców odwiedziło w niedzielne popołudnie halę przy ul. Twardowskiego i już w 5. minucie cieszyli się z bramki Pogoni. Czyszek zagrał z prawej strony do Jakubiaka, a ten z bardzo bliskiej odległości otworzył wynik meczu. Podopieczni Romana Smirnova poszli za ciosem i kilka minut później prowadzili już 2:0 po trafieniu Hirki Oleksandra. Pogoń grała bardzo konsekwentnie w obronie i na przerwę schodziła z dwubramkowym prowadzeniem.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 24.11.2018 09:32
9. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 9. kolejka futsalowej ekstraklasy. W niedzielę, 25 listopada o 18:00 Pogoń 04 Szczecinw hali przy Twardowskiego zmierzy się z Red Devils Chojnice.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu paulinus - 20.11.2018 07:47
Zaśpiewają dla Hospicjum
W najbliższą środę, 21 listopada o godz. 20.00 w Lulu Club, odbędzie się kolejna edycja Głosy dla Hospicjum 2018. Zobaczyć i posłuchać będzie można szczecińskich sportowców, a wśród nich piłkarzy Pogoni, piłkarek Olimpii, Portowców Stars, czyli byłych piłkarzy Pogoni oraz siatkarzy Stoczni Szczecin, koszykarzy King Szczecin, futsalistów Pogoni 04 Szczecin, piłkarek ręcznych SPR Pogoni Szczecin i szczypiornistów Sandry Spa Pogoni Szczecin.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 17.11.2018 23:14
Z Katowic na tarczy
autor: aszef Porażką 2:6 zakończył się sobotni pojedynek Pogoni 04 Szczecin z  AZS UŚ Katowice.

Szczecinianie na Śląsk ruszyli z wiarą w dobry rezultat. Niestety katowiczanie już w 4. minucie odnieśli prowadzenie. Przyjezdni bardzo szybko wyrównali po trafieniu Hirki Oleksandra. Mimo większej aktywności Portowców pierwsza część zakończyła się remisem.