piłka nożna / II liga Bengoro - 25.05.2018 08:28
33. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami 32. kolejka II Ligi. W sobotę Błękitni Stargard na wyjeździe z MKS-em Kluczbork. Gwardia Koszalin u siebie podejmować będzie Stal Stalowa Wola.Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga Kawaler - 24.05.2018 10:50
PZPN przyjął zmiany w Pucharze Polski
autor: pzpn.plPolski Związek Piłki Nożnej przyjął zmiany w rozgrywkach Pucharu Polski. Od razu rozlosowane zostaną wszystkie rundy zasadnicze.

Od 1/16 finału cztery najlepsze zespoły Ekstraklasy z sezonu 2012/13 będą rozstawione, pozostałe drużyny będą losowane z jednego koszyka (każda w wyniku losowania otrzyma numer startowy). W 1/16 finału i 1/8 finału gospodarzami będą drużyny z niższej ligi, przy klubach z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzem będzie zespół z niższym numerem startowym.
piłka nożna / II liga Bengoro - 21.05.2018 09:11
Punkt od utrzymania w II lidze
Błękitni Stargard bezbramkowo zremisowali w derbowym meczu z Gwardią Koszalin.

Niedzielny mecz nie był porywającym widowiskiem. Obie drużyny toczyły walkę głównie w środku pola. Sytuacji bramkowych było niewiele. Zdegradowana do III ligi Gwardia postawiła trudne warunki naszym zawodnikom. Od samego początku meczu bardzo ostro grający piłkarze Gwardii próbowali pokazać, że do Stargardu przyjechali walczyć o punkty. Mecz był słabym widowiskiem piłkarskim. Dużo walki, sporo niesportowych fauli czyli typowe derby województwa. Błękitni ostatecznie z punktu nie mogą być zadowoleni. Jak podkreślił na konferencji prasowej trener Błękitnych Krzysztof Kapuściński w całej tej rundzie ma ogromne problemy kadrowe i do dyspozycji na każdy mecz tylko ok. 13 piłkarzy.
piłka nożna / II liga Bengoro - 17.05.2018 07:44
32. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami 32. kolejka II Ligi. W niedzielę Błękitni Stargard u siebie zagrają z Gwardią Koszalin. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga Bengoro - 14.05.2018 09:04
Porażka i spadek Gwardii Koszalin do III ligi
Gwardia Koszalin przegrała niedzielne spotkanie z Gryfem Wejherowo 0:1. Porażka Gwardzistów oznacza ich spadek do III ligi.

Spotkanie rozegrane w niedzielne popołudnie stało pod znakiem walki. Brakowało celnych podań i ciekawych akcji. W 10. minucie bliscy objęcia prowadzenia byli goście, Okuniewicz strzelał koło wybiegającego z bramki Hartleba. Futbolówka przeszła wzdłuż linii. W 22. minucie koszalinianie powinni objąć prowadzenie. Sam na sam z Ferrą był Adrian Kwiatkowski, ale nie zdołał posłać futbolówki do siatki. W 36. minucie po rzucie rożnym próbował główkować Rafał Majtyka. Okazje 5. minut później mieli goście, ale Nadolski przestrzelił.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 13.05.2018 21:28
Błękitni w końcu wygrali
autor: JurgolPo ostatniej wpadce i porażce przed własną publicznością 0:3 z przedostatnią w tabeli Legionovią Legionowo dziś Błękitni zdobywają pełną pulę w spotkaniu wyjazdowym w Rybniku.

7 Pokonują miejscowy ROW 1964 3:2 i umacniają swoją pozycję w ligowej tabeli. Bramki dla Błękitnych zdobyli w pierwszej połowie Patryk Skórecki oraz w drugiej Rafał Gutowski(na zdj.) i Bartłomiej Zdunek. Nasi zawodnicy dzisiejszą grą i zaangażowaniem udowodnili, że ostatnia porażka była wypadkiem przy pracy.
piłka nożna / II liga Bengoro - 11.05.2018 07:54
31. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami 31. kolejka II Ligi. Błękitni Stargard na Śląsku zagrają z ROW-em 1964 Rybnik, a Gwardia Koszalin u siebie podejmować będzie Gryfa Wejherowo . Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga Bengoro - 10.05.2018 11:47
Gwardia zwycięska
autor: looola1991Gwardia Koszalin pokonała w środowym spotkaniu MKS Kluczbork 4:3 w środowym spotkaniu II ligi.

Zespół Tadeusza Żakiety prowadzenie objął już w 22. minucie. Wtedy to Robert Ziętarski pokonał Kacpra Majchrowskiego kierując futbolówkę w lewy róg bramki. Goście bardzo szybko odpowiedzieli na prowadzenie Gwardzistów. W 24. minucie w pole karne dogrywał Deja, a Hartleb skapitulował po trafieniu Bartosza Brodzińskiego. 120. sekund później koszalinianie objęli prowadzenie, rzut wolny wykorzystał Adam Setla. W dwie minuty później miejscowi prowadzili już 4:1, a gola na swoje konto zapisali Adrian Kwiatkowski Robert Ziętarski . Wynik do przerwy nie uległ zmianie.