piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 19.10.2017 09:19
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne jesienne spotkania szczecińskiej i koszalińskiej A-Klasy. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
autor: ewiduchowaPrzez pierwsze 30 minut przebieg meczu żywcem przypominał ten sprzed dwóch tygodni, gdy LUKS podejmował tę samą drużynę z Nawodnej. Przypomnę, że wtedy po 0:4, nagle zrobiło się 3:4, by w samej końcówce przewaga gości wzrosła na 3:6.

Również tym razem  Pro-Team stracił trzy gole po kardynalnych błędach obrony. Dodać należy, że niemal cały mecz obrona gospodarzy grała bez wsparcia defensywnych pomocników. Nawet podczas ataku pozycyjnego goście mieli przewagę liczebną, nie wspominając już o kontratakach, gdy bardzo często ta przewaga była dwukrotna. Na szczęście ten radosny futbol miał szczęśliwe zakończenie, gdyż z przodu poszło nieco lepiej.

Korona Stuchowo wygrywa z Pionierem
autor: SkibaKorona Stuchowo pokonała Pioniera Żarnowo 4:1. Była to czwarta ligowa wygrana stuchowian na swoim obiekcie.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie. W 5. minucie po błędzie gości bramkę dla miejscowych zdobył Mariusz Dębowski, było to trafienie samobójcze po wrzutce Karola Majera. Trzy minuty później powinno być 2:0, ale Patryk Rocha po centrze z rzutu rożnego przeniósł piłkę nad bramką. Kolejne minuty to akcje ofensywne Korony, z których górą wychodził golkiper Pioniera - Remigiusz Dębowski. W 36. minucie w polu karnym faulowany był Krzysztof Guster i sędzia wskazał „na wapno”. Pewnym egzekutorem jedenastki był Konrad Pałka. Przed przerwą Chabraszewski uderzał na bramkę miejscowych, ale górą był Szymon Jabłoński.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 12.10.2017 08:03
piłka nożna / A klasa Kawaler - 11.10.2017 09:19
Grają o puchar
We środę (10 października) rozegrane zostaną spotkania czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region KOZPN
Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.

Wszystkie pary rundy Pucharu Polski KOZPN
autor: PszczółekI takie mecze również zdarzają się. Faworyzowanym gospodarzom z Widuchowej po prostu nic nie wychodziło, natomiast gościom ze Swochowa wszystko. Do tego doszedł element przygotowania mentalnego, który okazał się decydujący. Piłkarze Łabędzia wyszli z nastawieniem, że spokojnie i bez wielkiego wysiłku wysoko pokonają kolejnego rywala z dołu tabeli ligowej, natomiast piłkarze Unii, którzy grają całkiem przyzwoicie w każdym meczu od początku sezonu, z nastawieniem, że 'rakieta' w końcu odpali. No i odpaliła. Pomogło w tym szybkie objęcie prowadzenia już w pierwszej minucie.

piłka nożna / A klasa WB - 09.10.2017 08:09
Pan bramkarz Jurek
autor: pdzzJerzy Falkowski ma 64 lata. Ostatnio zadebiutował w bramce WB. To jest pan Jerzy. Na pierwszym treningu poprosił, młodszego od siebie o ponad 35 lat trenera, by ten mówił do niego 'Jurek'.
- Jurek, pomóż nie mamy bramkarza na najbliższy mecz - usłyszał niedawno w słuchawce.
- To nie jest dobry pomysł - odpowiedział golkiper i miał rację. Bo to nie był dobry pomysł. To był świetny pomysł!

Jurek ma 64 lata i ostatnio stanął w na bramce drużyny Wołczkowo-Bezrzecze. Klasa człowiek. Pyta czy może przyjść na trening, po zajęciach pierwszy dziękuję trenerowi za możliwość aktywnego spędzenia czasu. Przed meczem zadzwonił, że spóźni się 5 minut na zbiórkę. Po meczu zadzwonił, by podzielić się wrażeniami.

Uczniowski Klub Sportowy Leśnik Kliniska Wielkie

dane uzupełnić pomogli: mariano1501, yooziom, dagome992, yooziom, Radzio18, Kwiatek90, cezar23, dagome992, JPrzetak, JPrzetak, lesnikkliniska, dagome992, dagome992, JPrzetak, princeps, mariano1501, KOSA9992, mariano1501, mariano1501, mariano1501, dagome992 - dziękujemy