piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 10.05.2019 20:16
W weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także jako newsy. Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 03.05.2019 11:43
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 28.04.2019 12:08
Z Bełchatowa na tarczy
autor: pogonszczecin.pl Juniorzy Pogoni Szczecin przegrali w Bełchatowie z GKS-em 1:2. - To dla nas duża nauczka. Takie fragmenty, jak dzisiaj po przerwie, nie mogą nam się przydarzać - mówił szkoleniowiec Dumy Pomorza.

Szczecinianie do Bełchatowa wybrali się bez Grobelnego, Grobelnego, Turskiego, Szcześniaka i  Rybickiego. Mimo braków kadrowych Portowcy zepchnęli gospodarzy do defensywy. W 19. minucie Mateusz Łęgowski z strzałem rzutu wolnego dał przyjezdnym prowadzenie. Granatowo-bordowi bardzo szybko chcieli podwyższyć prowadzenie, blisko byli Mateusz Łęgowski i Kacper Smoliński. Brakło im jednak szczęścia. - W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę. Wypracowaliśmy sobie kilka dobrych okazji bramkowych i powinniśmy zakończyć je golami - mówił trener Łęczyński.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 25.04.2019 12:06
piłka nożna / Juniorzy kazik - 24.04.2019 23:45
Morzycko zaprasza
Trenerzy wraz z Zarządem Uczniowskiego Klubu Sportowego Morzycko Moryń ogłaszają nabór do drużyn młodzieżowych Klubu Morzycko Moryń - na sezon 2019/2020.

Szkolenie młodzieży oraz dbałość o przyszłe pokolenia młodych piłakrzy to jeden z celów statutowych Ucznowskiego Klubu Sportowego Morzycko Moryń.

Już dzisiaj zachęcamy do zgłaszania młodych piłkarzy z Morynia oraz okolic, którzy będą mogli reprezentować barwy Klubu z Morynia w swoich kategoriach wiekowych, rozgrywać swoje mecze w ramach rozgrywek ligowych ZZPN i trenować oraz grać mecze ligowe na jednej z lepiej utrzymanych płyt trawiastych w regionie oraz przyległym „Orliku”.
autor: Ariel SzydłowskiZespół Szkół im. I. Łukasiewcza wraz z Klubem Piłkarskim Chemik Police ogłasza nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego pod patronatem Klubu Piłkarskiego Chemik Police. Od pierwszego września zostanie uruchomiona kolejna klasa Liceum dla roczników 2004 i 2005. Dołączyć można też do klasy rocznika 2003. Oferta jest skierowana do wszystkich uczniów bez względu na wybrany kierunek kształcenia! Istnieje możliwość połączenia treningów w szkole z innymi wybranymi kierunkami kształcenia.
piłka nożna / Juniorzy paulinus - 12.04.2019 14:29
Chemik wygrywa w Skolwinie
autor: krzysztof cichomski c80W rozegranym awansem meczu Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego, nasi młodzi piłkarze pokonali na wyjeździe Świt Skolwin-Szczecin 5:2.
Po pierwszych 45 minutach gry Chemicy prowadzili z gospodarzami 0:2. Na listę strzelców wpisał się Kuba Ścirka, który pokonał bramkarza Świtu w 5 minucie meczu oraz Mateusz Wróblewski, który trafił w 39 minucie spotkania. Zaraz po przerwie bramkę na 0:3 zdobył Dominik Lis.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 11.04.2019 18:58