koszykówka / I liga pszczolek - 20.05.2018 05:30
Konkurs na logo
Decyzją zarządu MUKS Kotwica Kołobrzeg oraz po wielu sugestiach kibiców w mediach społecznościowych, oraz w ankiecie przeprowadzonej przez klub władze kołobrzeskiego kluby postanowiły zmienić już zasłużone logo klubu.
Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich osób fizycznych. Każdy uczestnik Konkursu może złożyć dowolną ilość projektów. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice graficznej, malarskiej lub rysunkowej. Logo powinno mieć cechy znaku czytelnego z odległości, zapadające w pamięć.
Klub zastrzega, iż zwycięski i nagrodzony projekt, decyzją komisji nie musi jednocześnie zostać finalnym logiem klubu, co nie koliduje w żadnym wypadku z wręczeniem nagrody autorowi zwycięskiej pracy.
koszykówka / I liga pszczolek - 19.05.2018 07:34
Po historycznym sukcesie czas na świętowanie
autor: Tomasz Surma materiały prasoweW czwartek wieczorem (17.05) wygrywając 94:89 z Sokołem Łańcutem Spójnia Stargard już w pierwszej możliwej okazji zapewniła sobie wygranie finałowej serii spotkań. Dzięki tej wygranej biało-bordowi zakończyli rozgrywki pierwszej ligi koszykarzy na pierwszym miejscu i po 14. latach przerwy otrzymali przepustkę do koszykarskiej elity.

Co sztab szkoleniowy i koszykarze zdobyli na boisku teraz muszą potwierdzić działacze, organizując odpowiedni budżet i uzyskując licencję na grę w Energa Basket Lidze. Gratulacje należą się wszystkim osobom związanym ze stargardzką koszykówką a przede wszystkim Krzysztof Koziorowiczowi. Nie miał on do dyspozycji gwiazd choćby jak krakowianie, miał przede wszystkim mozolnie budowaną drużynę, która po zeszłorocznym sukcesie jakim był brązowy medal została z głową wzmocniona.
koszykówka / I liga Bengoro - 17.05.2018 19:55
Spójnia Stargard awansuje do Energa Basket Ligi
autor: spojnia.infoSpójnia Stargard wygrała w Łańcucie z Sokołem 94 do 89. Była to trzecia wygrana stargardzian w walce o Energa Basket Ligę.

Tym samym biało-bordowi wracają do Ekstraklasy po 14 latach!

Wkrótce więcej informacji.
koszykówka / I liga Kawaler - 14.05.2018 07:46
Spójnia zwycięstwo od Energa Basket Ligi
autor: Tomasz Surma materiały prasoweJuż tylko jednego zwycięstwa potrzebują koszykarze Spójni Stargard od tego, aby w przyszłym sezonie trzy zachodniopomorskie drużyny występowały w Energa Basket Lidze.
Stargardzianie w dwóch pierwszych domowych meczach wielkiego finału pokazali klasę i zagrali jak najlepszą drużynę pierwszej ligi przystało. W sobotę (13.05) byli w olbrzymich tarapatach. Na sześć minut przed końcem przegrywali różnicą jedenastu oczek, jednak notując serię trzynastu oczek z rzędu odmienili losy meczu i ostatecznie wygrali 76:73 z Sokołem Łańcut.
koszykówka / I liga pszczolek - 12.05.2018 10:45
To jest ten moment, to jest ta chwila...
12 maja Spójnia Stargard rozpoczyna finałową batalię o awans do Polskiej Ligi Koszykarzy. To jest ten moment, ta chwila na który z niecierpliwością czekali biało-bordowi kibice. Tylko i aż trzy zwycięstwa dzielą podopiecznych Krzysztofa Koziorowicza od zapisania się złotymi literami w historii klubu. Muszą oni w serii do trzech zwycięstw okazać się lepsi od Sokoła Łańcut.

koszykówka / I liga Kawaler - 10.05.2018 21:58
Kibice pojadą do Łańcuta
autor: TasiaKlub Sportowy Spójnia Stargard w podziękowaniu za wspaniały doping na meczach w sezonie 2017/2018, organizuje dla Klubu Kibica nieodpłatny przejazd autokarem na mecz w Łańcucie, który odbędzie 17 maja 2018. W przypadku, konieczne będzie rozegranie dodatkowego pojedynku w dniu 18 maja także na to spotkanie przewidziany jest wyjazd. Koordynatorem wyjazdu jest Przemysław Wiśniewski.
koszykówka / I liga pszczolek - 06.05.2018 17:27
Koszykarska wojna dla Spójni
autor: Tomasz Surma materiały prasowePo niecodziennym meczu, w którym potrzebne były dwie dogrywki Spójnia Stargard ograła na wyjeździe GKS Tychy 126:122 i awansowała do wielkiego finału batalii o awans do Energa Basket Ligi. Przeciwnika jeszcze nie zna bowiem w rywalizacji Sokół Łańcut - Polonia Leszno prowadzą Ci pierwsi 2:1.

Aktualizacja: Sokół wygrał w czwartym spotkaniu 87:83 i także zagra w finale.

Biało-bordowi dobrze rozpoczęli spotkanie od prowadzenia 13:8, jednak szybko je roztrwonili i po pierwszej kwarcie mieliśmy remis. Druga ćwiartka ze wskazaniem na GKS, który prowadził 39:29, ale ostatecznie na przerwę schodził z sześcioma oczkami przewagi.
koszykówka / I liga pszczolek - 05.05.2018 10:20
Spójnia postawi kropkę nad i?
www.ligowiec.net05 maja Spójnia Stargard rozegra trzecie spotkanie półfinałowe przeciwko GKS-owi Tychy. Stargardzianie mają szanse już dzisiaj postawić kropkę nad i zapewnić sobie udział w wielkim finale Polską Ligę Koszykówki. Jeśli biało-bordowi dzisiaj nie wygrają, to konieczne będzie kolejne spotkanie w niedzielę.