piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 20.03.2019 15:11
Daria Zawistowska odchodzi z Pogoni. Nowy sezon w barwach Zagłębia Lubin
Od przyszłego sezonu nową skrzydłową Zagłębia Lubin będzie utalentowana i młoda zawodniczka obecnie Pogoni Szczecin, Daria Zawistowska.

23-letnia reprezentantka Polski podpisała dwuletni kontrakt z dolnośląskim klubem z możliwością przedłużenia umowy na kolejne lata.
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 18.03.2019 09:51
Terminarz decydującej części sezonu w PGNiG Superligi Kobiet
Znamy terminarz 3 i 4 rundy Superligi. Zgodnie z regulaminem rozgrywek w piłce ręcznej kobiet PGNiG, §4 system rozgrywek, szczecinianki rozpoczną swoje zmagania przed własną publicznością z 4 drużyną po sezonie zasadniczym - w tym przypadku KPR Gminy Kobierzyce, mecz zaplanowano w ostatni weekend marca (30/31)
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 17.03.2019 10:23
Akademiczki wygrywają w hicie
autor: loola1991Energa AZS we własnej hali pokonała Start Elbląg 23:19, co pozwoliło powiększyć dystans nad zespołami z miejsc 4-6. Akademiczki pewnie zmierzają po obronę brązowego medalu mistrzostw Polski.

W pierwszych minutach rywalizacji wkradła się nerwowość w poczynania zespołu z Elbląga, co wykorzystały gospodynie. Po 6 minutach Energa AZS prowadziła 2:0, po trafieniach Mazurek i Rycharskiej. Pierwszy gol dla Startu padł w 8 minucie, za sprawą rzutu Gadziny. Przyjezdne doprowadziły do wyrównania w 11 minucie, po rzucie karnym wykonanym przez Świerczek.

piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 16.03.2019 17:42
Pogoń blisko sensacji w Lublinie
Pogoń bliska jednej z największych sensacji w tym sezonie, przez większość spotkania prowadziła w hali Globus z aktualnymi mistrzyniami Polski, by w ostatnich sekundach oddać zwycięstwo gospodyniom. MKS Perła Lublin po dużych męczarniach ograła SPR Pogoń Szczecin 26:25
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 16.03.2019 08:31
Hit na koniec rundy
autor: fot. AlexZapowiada się emocjonujący mecz na koniec rundy zasadniczej PGNiG Superligi kobiet. W Koszalinie miejscowa Energa AZS zmierzy się ze Startem Elbląg, koszalinianki to obecnie trzecia drużyna tabeli, zaś przyjezdne są na czwartej pozycji. Podopieczne Anity Unijat stoją przed szansą powiększenia przewagi, zaś Start od pięciu spotkań jest niepokonany.

Elbląg ostatnią porażkę poniósł w meczu z aktualnymi liderkami tabeli z Metraco Zagłębia Lubin 24:27. Następnie Start pokonał KPR Jelenią Górę 35:25, Pogoń Szczecin 24:20, Koronę Handball Kielce 33:19, Ruch Chorzów 26:25 oraz UKS PCM Kościerzyna 38:20.

piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 15.03.2019 08:59
Najtrudniejszy mecz Pogoni Szczecin w sezonie
Już w piątek (tj. 15 marca) zakończy się runda zasadnicza dla SPR-u Pogoni Szczecin. Granatowo-bordowe dokładnie o godzinie 18:00 wybiegną na ligowy parkiet w Lublinie. Rywalkami naszych pań będą aktualne mistrzynie Polski i zarazem wicelider tabeli PGNiG Superligi Kobiet, MKS Perła Lublin
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 11.03.2019 08:13
Granatowo-bordowe rozbiły we własnej hali Piotrcovię
Ta ostatnia niedziela zdecydowanie dla SPR-u Pogoni Szczecin. W 21. kolejce PGNiG Superligi Kobiet, Granatowo-bordowe rozbiły we własnej hali MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski 37:29
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 08.03.2019 10:36
Akademiczki rządzą na Pomorzu Zachodnim
autor: fot. AlexEnerga AZS pokonała we własnej hali Pogoń Szczecin 32:26. Akademiczki do zwycięstwa poprowadziła Paula Mazurek, która rzuciła 9 bramek.

Początek rywalizacji należało do przyjezdnych, które po trafieniach Ivany Bozovic prowadziły 2:0. Następnie podopieczne Anity Unijat starały się dogonić szczecinianki, ta sztuka udała sie w 12 minucie, po trafieniu Natalii Volovnyk było 6:6. Niedługo później akademiczki wyszły na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy Energa AZS nie pozwoliła rywalkom na odzyskanie prowadzenia. Do przerwy akademiczki prowadziły 17:15.