piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 29.12.2017 23:37
autor: /meJak poinformowało Radio Zet nowym sponsorem tytularnym Areny Szczecin, czyli hali widowiskowo-sportowej przy ul. Szafera zostanie zarejestrowana w Motańcu, w Gminie Kobylanka firma Netto sp. z o.o. Oficjalny sponsor tytularny zostanie zaprezentowany w środę (3 stycznia).
Do września hala nosiła nazwę Azoty Arena a na konto operatora wpłynęła od Grupy Azoty kwota ok. 2,1 mln zł. Od tego czasu i wyprowadzki siatkarek Chemika poszukiwano nowego sponsora.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn Bengoro - 21.12.2017 12:31
autor: maggiTo już jedenaste święta, które spędzamy razem (szybko zleciało ;) ). Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt. Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 10.12.2017 19:47
Szczecinianie przegrali po karnych wygrany mecz
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni przegrali po karnych 4:5 z SPR Stalą mimo, że do przerwy prowadzili 20:13, mielczanie z dalekiej podróży wrócili już w 44. minucie, kiedy to doprowadzili do stanu 24:24.

Pierwsza połowa spotkania to chyba najlepsze 30 minut w wykonaniu szczypiornistów w sezonie. Mecz toczony był w niesamowicie szybkim tempie. W 10 minucie szczecinianie prowadzili już 7 - 5. Mimo, że nie wykorzystywali karnych i 100 % sytuacji. W 15 minucie do bramki wszedł Marek Bartosik i dał pozytywny impuls całej drużynie. To był jego jak do tej pory najlepszy występ w szczecińskich barwach, a jego skuteczne interwencje połączone z obronami i kontrami w wykonaniu skrzydłowych pozwoliły zejść do szatni z przewagą 7 bramek.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 09.12.2017 10:17
Dwa mecze z Pogonią
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne mecze Superligi mężczyzn. Jedyny nasz przedstawiciel na tym szczeblu szczypiorniaka, tj. Sandra Spa Pogoń Szczecin zagra na własnym parkiecie ze Stalą Mielec, dodatkowo w środę czeka ją wyjazdowe starcie z Piotrkowianinem.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn Kawaler - 01.12.2017 23:06
Pogoń podejmie KPR Legionowo a potem Lubin
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne mecze Superligi mężczyzn. Jedyny nasz przedstawiciel na tym szczeblu szczypiorniaka, tj. Sandra Spa Pogoń Szczecin zagra na własnym parkiecie z KPR-em Legionowo. Przed portowcami w środę kolejne spotkanie, tym razem udadzą się do Lubina, gdzie zmierzą się z miejscowym Zagłębiem.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 25.11.2017 11:07
Pogoń z MKS-em
Przed nami kolejne mecze Superligi mężczyzn. Jedyny nasz przedstawiciel na tym szczeblu szczypiorniaka, tj. Sandra Spa Pogoń Szczecin zagra na własnym parkiecie z MKS-em Kalisz.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 14.11.2017 23:24
PGE VIVE Kielce zgodnie z planem pokonuje szczecinian
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni nie sprawili sensacji i ulegli Mistrzowi Polski oraz jednemu z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów drużynie PGE VIVE Kielce 29 - 38. Mimo porażki młoda drużyna prowadzona przez Piotra Frelka długimi momentami wyglądała bardzo dobrze i mogła się podobać.

Szanujemy każdego przeciwnika - mówił po spotkaniu trener drużyny gości Tałant Dujshebaev - w Szczecinie gra wielu młodych zawodników, którzy na pewno się jeszcze rozwiną.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 11.11.2017 09:05
Dwa pojedynki Pogoni
Przed nami kolejne mecze Superligi mężczyzn. Sandrę Spa Pogoń Szczecin czeka trudny tydzień. Najpierw zagra na wyjeździe z MMTS-em Kwidzyn a we wtorek do Szczecina przyjeżdża Vive Kielce.