piłka nożna / III liga Bengoro - 16.08.2019 08:04
3. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net W weekend rozegrane zostaną kolejne III Ligi grupy 2 w sezonie 2019/2020. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 19.08.2019 08:12
Świt zwycięża Polonię i jest wiceliderem
Piłkarze Świtu Szczecin pokonali w meczu 4. serii gier III ligi zespół Polonii Środa Wielkopolska 3:1. Dzięki temu zwycięstwu Świtowcy awansowali na drugą pozycję w ligowej klasyfikacji.

Spotkanie to rozpoczęło się kapitalnie dla podopiecznych Andrzeja Tychowskiego, którzy już w 4 minucie objęli prowadzenie po strzale głową Patryka Bila, do którego celnie dograł z narożnika boiska Adam Nagórski. Goście jednak nie odpuszczali i atakowali głównie z wykorzystaniem skrzydeł, na których grali agresywnie i zdecydowanie. Aktywni w tej części gry byli Łukasz Żegleń oraz Luis Henriquez. W 26 minucie świetną okazje do kontrataku miał Adam Nagórski, jednak źle przyjął sobie piłkę i skończyło się na strachu w szeregach gości. Polonia miała sporo rzutów rożnych, lecz żaden z nich nie zakończył się bramką wyrównującą, choć niewiele zabrakło do celu chociażby Adrianowi Szynce, który posłał piłkę w końcówce tej części gry wzdłuż linii bramkowej.
piłka nożna / III liga yodastars - 19.08.2019 00:52
Derby dla Kotwicy
autor: gwardyjkatv Kibice czekali raptem dwa miesiące na kolejne derby pomiędzy Gwardią Koszalin a Kotwicą Kołobrzeg, gdyż już w 4 kolejce nowego sezonu zespoły te miały okazję zmierzyć się ze sobą. Pojedynek, który zawsze elektryzuję piłkarzy i inne zainteresowane osoby, zakończył się zwycięstwem gości znad morza 0:2. Autorami trafień byli Sebastian Deja oraz Marcin Trojanowski.

Jako faworytów spotkania, mimo dwóch ostatnich porażek z rzędu wskazywano Kołobrzeżan, bowiem Gwardia boryka się od dłuższego czasu z problemami finansowymi, a co za tym idzie, jej kadra złożona jest głównie z młodzieżowców. Jednak jak mówi piłkarskie porzekadło „derby rządzą się swoimi prawami” i w dzisiejszym meczu znalazło ono potwierdzenie.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 17.08.2019 15:20
Z Polonią na zakończenie długiego weekendu
autor: mwW niedzielę 18 sierpnia o godzinie 18.00, Świt Szczecin podejmie przed własną publicznością drużynę Polonii Środa Wielkopolska. Zapraszamy wszystkich kibiców, do zakończenia długiego weekendu razem z nami!

Goście w pierwszych trzech meczach zanotowali porażkę 0:1 z faworyzowanym Mieszkiem Gniezno, zwycięstwo 2:0 w Koninie z Górnikiem oraz w ostatnią środę bezbramkowy remis z Bałtykiem Koszalin. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego to wymagający rywal, który jak widać po pierwszych meczach traci bardzo mało bramek, w czym duża zasługa doświadczonego Panamczyka Luiza Henriqueza, który oprócz bronienia wpisał się również na listę strzelców w meczu z Górnikiem.
piłka nożna / III liga yodastars - 16.08.2019 19:29
Wygrana wzmocnionych rezerw
autor: Aszef W 3 kolejce III ligi zespół rezerw Pogoni Szczecin zmierzył się z Górnikiem Konin. Po zaciętym meczu Portowcy pokonali rywali 2:1. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze znad Odry awansowali na 5 miejsce w ligowej tabeli.

Rozgrywanie serii gier w środku tygodnia umożliwiło trenerowi Pawłowi Crettiemu włączenie do składu zawodników z I drużyny. Tego dnia szansę występu otrzymali m.in. bramkarz Jakub Bursztyn oraz Igor Łasicki. Do przerwy kibice zgromadzeni na remontowanym stadionie przy ul. Twardowskiego nie ujrzeli żadnych bramek.
piłka nożna / III liga ArieL - 16.08.2019 19:28
Chemicy wygrywają z Bałtykiem Gdynia
autor: Ariel SzydłowskiW zakończonym meczu trzeciej kolejki piłkarze Chemika Police wygrali na własnym boisku z Bałtykiem Gdynia 1:0. Jedyną bramkę w 79 minucie meczu z rzutu karnego zdobył Krystian Peda.

Czwartkowe spotkanie Chemika z Bałtykiem do początku było wyrównanym widowiskiem a w pierwszych 45 minutach, gra toczyła się głównie w środku pola. Chemicy próbowali przedostać się pod pole karne gości. Jednak w pierwszej części dobrze spisywała się defensywa Kadłubów i próby zdobycia bramki przez żółtozielonych kończyły się jeszcze przed polem karnym Gdynian.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 15.08.2019 20:47
Matłoka bohaterem Świtu
autor: Świt Skolwin FBPiłkarze Świtu Szczecin zremisowali bezbramkowo w Pomorskiej Stężycy z Radunią.

Jest to trzeci kolejny mecz podopiecznych Andrzeja Tychowskiego bez straconej bramki, dzięki któremu mogą dopisać do swojego dorobku kolejny cenny punkt, a bezsprzecznym bohaterem spotkania został bramkarz Świtu Przemysław Matłoka. Świtowcy nie przestraszyli się naszpikowanej gwiazdami Raduni i w pierwszej części gry stworzyli sobie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia. Po jednym z dośrodkowań z rzutów wolnych Patryk Baranowski trącił piłkę, która trafiła w spojenie słupka z poprzeczką bramki gospodarzy.
piłka nożna / III liga yodastars - 15.08.2019 19:42
Kotwica przegrywa w złym stylu
autor: Skiba Kotwica Kołobrzeg na własnym boisku podejmowała KP Starogard Gdański. Zespół znad morza jednak mocno rozczarował kibiców licznie zebranych na stadionie w dniu Święta Wojska Polskiego. Kołobrzeżanie nie potrafili znaleźć sposobu na sforsowanie dobrze dysponowanej obrony gości. Z kolei drużyna ze Starogardu wykorzystała błędy bramkarza i obrońców, ostatecznie wygrywając z faworyzowaną Kotwicą 2:0.

Przez pierwsze 30 minut obydwie drużyny nie stworzyły żadnych dogodnych sytuacji do zdobycia gola. W 34 minucie goście w kuriozalnych okolicznościach wyszli na prowadzenie. Po dośrodkowaniu Jakuba Mrozika z rzutu rożnego bramkarz Kotwicy - Mateusz Koliński piąstkując piłkę skierował ją do własnej bramki (0:1). Podczas końcowego fragmentu pierwszej części gry, podłamany złą interwencją młody goalkepper kolejny raz źle wybił piłkę, lecz Kamil Żylski oddał nieskuteczną próbę przelobowania Kolińskiego.

Klub Piłkarski Chemik Police

dane uzupełnić pomogli: mateusz123, Ozi, McMagic, baaru, agent007, donald1988, baaru, Glocke, dominika9321, baaru, LordBiedak, ArieL, ArieL, LordBiedak, ArieL, ArieL - dziękujemy