piłka nożna / III liga dyroSwitu - 24.03.2019 20:05
Niefortunna końcówka Świtu
autor: dyroSwituEmocji nie brakowało w Jarocinie w III-ligowym pojedynku Jaroty ze Świtem. Kibice zobaczyli dwa gole, a mecz zakończył się remisem 1:1. Dla ekipy z Północy Szczecina trafił Patryk Bil. Z kolei dla jarocińskiej ekipy na listę strzelców wpisał się Miłosz Kowalski.

Sobotnie spotkanie rozgrywane w ramach 20. kolejki III ligi gr. drugiej lepiej rozpoczęli gospodarze, ale w ich grze zabrakło skuteczności i szczęścia. Wykorzystali to piłkarze ze Szczecina, którzy w 33. minucie objęli prowadzenie. Świetnie wykonany rzut rożny przez Macieja Wyganowskiego na gola głową zamienił Patryk Bil. Na odpowiedź JKS-u czekaliśmy do 85. minuty. Wtedy z bliskiej odległości futbolówkę do siatki skierował Miłosz Kowalski.
piłka nożna / III liga arti15 - 24.03.2019 07:45
Bałtyk wygrywa w derbach na Fałata

Bałtyk Koszalin pokonał na wyjeździe Gwardię Koszalin 2:1. Była to pierwsza wygrana zespołu z Andersa nad lokalnym rywalem od 2014 roku, w pięciu ostatnich spotkaniach dwukrotnie wygrywała Gwardia, a w trzech padał remis.

W pierwszych dziesięciu minutach gospodarze spotkania stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje, ale żadna z nich nie została zakończona bramką. Dobrze w bramce Bałtyku spisał się Oskar Pogorzelec. W 12 minucie zespół Mariusza Lenartowicza objął prowadzenie jedno z dośrodkowań Macieja Gregorka wykorzystał Łukasz Włodarczyk. Gwardia błyskawicznie zareagowała, ale uderzenie z rzutu wolnego Dominika Drzewieckiego okazało się niecelne. W ostatnich minutach pierwszej połowy Paweł Łysiak był bliski podwyższenia prowadzenia Bałtyku, ale tym razem świetną paradą popisał się Adrian Hartleb.

piłka nożna / III liga arti15 - 23.03.2019 07:52
Gwardia podejmuje Bałtyk. Derby już dzisiaj!
Już dzisiaj, 23 marca na stadionie przy ulicy Fałata 34 w Koszalinie odbędą się kolejne Derby Koszalina. Ostatnie spotkanie Bałtyku Koszalin z Gwardią zakończyło się remisem 2:2, a emocji nie brakowało do ostatnich sekund.

Wszystkie cztery bramki w ostatnich derbach padły w ostatnich dwudziestu minutach. Pierwszy gol padł w 72 minucie. Wprowadzony po przerwie Patryk Jachemek dopadł do piłki na 30 metrze i uderzył w górny róg bramki. Hartleb w tej sytuacji był bez szans. W 89 minucie Gwardia miała rzut rożny, Skrzyński wypiąstkował piłkę na 16 metr, gdzie czekał Daniel Gałach, znakomite uderzenie w samo okienko przyniosło wyrównanie. W 90 minucie zespół z Fałata naraził się na kontrę - czterech na dwóch, którą wykończył Krystian Krauze. Ostatnia akcja spotkania, Bartosz Maciąg wrzucił piłkę w pole karne, po czym Gałach zagrał na 5 metr do Dominika Drzewieckiego, który dał gościom upragniony remis.

piłka nożna / III liga yodastars - 22.03.2019 10:35
Poważny uraz Rafała Gutowskiego
autor: Jurgol W niedawno opublikowanej rozmowie Rafał Gutowski otwarcie mówił o planach na najbliższą przyszłość dotyczących jego sportowej dyspozycji oraz celów jakie postawiono drużynie. Niestety w tym sezonie nie będzie dane mu pomóc drużynie w uzyskaniu jak najlepszego rezultatu.

Rafał Gutowski w poniedziałek przeszedł szczegółowe badania po tym, jak doznał kontuzji w sobotnim spotkaniu Kotwicy z Chemikiem Bydgoszcz (2:1). Uraz okazał się na tyle poważny, że obrońcy w tym sezonie na boisku już nie zobaczymy.

Szczegółowe badania wykazały, że zawodnik doznał zerwania więzadła rzepki (przednie) w kolanie, co oznacza konieczność przeprowadzenia operacji. Zabieg odbędzie się w dniu jutrzejszym w Szczecinie.

Życzymy Rafałowi szybkiego powrotu do zdrowia!
piłka nożna / III liga dyroSwitu - 21.03.2019 20:20
Historia spotkań z Jarotą Jarocin
autor: Świt Skolwin FBOd trzech sezonów rozgrywkowych mamy okazję rywalizować na boiskach trzecioligowych z drużyną Jaroty. Bezpośredni bilans tych meczów ligowych jest bardzo wyrównany.

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami w Szczecinie obfitowało w wiele zwrotów akcji. Jesienią pojedynek zakończył się remisem. W poprzednich sezonach dwukrotnie górą byli zawodnicy Dumy Skolwina. Dwa zwycięstwa na swoim koncie zapisali także piłkarze z Jarocina, którzy wygrali przed własną publicznością i na wyjeździe.
piłka nożna / III liga Bengoro - 21.03.2019 20:05
20. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami kolejne spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 18.03.2019 09:56
Świt bezlitosny dla Wierzycy
Piłkarze Świtu Szczecin w XIX kolejce spotkań III ligi zmierzyli się z walczącą o życie Wierzycą Pelplin. Spotkanie z uwagi na zły stan boiska w Skolwinie zostało rozegrane awaryjnie przy Pomarańczowej, gdzie Świtowcy bezlitośnie wypunktowali rywali i zwyciężyli 4:0.
piłka nożna / III liga arti15 - 17.03.2019 10:26
Gwardia przegrywa w Gdyni
autor: fot. ALEXKoszalińska Gwardia przegrała 1:3 z Bałtykiem Gdynia. Koszalinianie ambitnie walczyli, ale tego dnia rywal okazał się po prostu lepszy.

Przez pierwsze trzydzieści minut rywalizacji podopieczni Tadeusza Żakiety dzielnie się bronili. Niestety w 36 minucie Filip Sobiecki dał prowadzenie gospodarzom, a dwie minuty później Michał Marczak podwyższył na 2:0. Do przerwy wynik nie uledł już zmianie.

Miejski Klub Piłkarski Kotwica Kołobrzeg

dane uzupełnić pomogli: FANS, mane18, mperonczyk, gedeON, Jurgen, cRiS942, fanatyk2, kamil199446, mkpkotwica, kamil199446, BuliMrze, matixd23, mkpkotwica, transferowiec, mkpkotwica, Jurgen, mkpkotwica, transferowiec, Michal1709, MateuszPL, MateuszPL, mkpkotwica, MateuszPL, SicoMrz, Kolberg, maksiu1986, transferowiec, Rolnik2012, mkpkotwica, Rolnik2012, Kolberg, tomiKG, transferowiec, mkpkotwica, Rolnik2012, mkpkotwica, Rolnik2012, mkpkotwica, Rolnik2012, jacak1988, mkpkotwica, transferowiec, maksiu1986, mkpkotwica, mywtf14, Lukas1986, Rolnik2012, Lukas1986 - dziękujemy