- 5 Widurski S. (Koral)
- 5 Włodarczyk M. (Orzeł)
piłka nożna / A klasa Bengoro - 16.10.2017 20:24
Korona Stuchowo wygrywa z Pionierem
autor: SkibaKorona Stuchowo pokonała Pioniera Żarnowo 4:1. Była to czwarta ligowa wygrana stuchowian na swoim obiekcie.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie. W 5. minucie po błędzie gości bramkę dla miejscowych zdobył Mariusz Dębowski, było to trafienie samobójcze po wrzutce Karola Majera. Trzy minuty później powinno być 2:0, ale Patryk Rocha po centrze z rzutu rożnego przeniósł piłkę nad bramką. Kolejne minuty to akcje ofensywne Korony, z których górą wychodził golkiper Pioniera - Remigiusz Dębowski. W 36. minucie w polu karnym faulowany był Krzysztof Guster i sędzia wskazał „na wapno”. Pewnym egzekutorem jedenastki był Konrad Pałka. Przed przerwą Chabraszewski uderzał na bramkę miejscowych, ale górą był Szymon Jabłoński.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 12.10.2017 08:03
piłka nożna / A klasa Kawaler - 11.10.2017 09:19
Grają o puchar
We środę (10 października) rozegrane zostaną spotkania czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region KOZPN
Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.

Wszystkie pary rundy Pucharu Polski KOZPN
autor: PszczółekI takie mecze również zdarzają się. Faworyzowanym gospodarzom z Widuchowej po prostu nic nie wychodziło, natomiast gościom ze Swochowa wszystko. Do tego doszedł element przygotowania mentalnego, który okazał się decydujący. Piłkarze Łabędzia wyszli z nastawieniem, że spokojnie i bez wielkiego wysiłku wysoko pokonają kolejnego rywala z dołu tabeli ligowej, natomiast piłkarze Unii, którzy grają całkiem przyzwoicie w każdym meczu od początku sezonu, z nastawieniem, że 'rakieta' w końcu odpali. No i odpaliła. Pomogło w tym szybkie objęcie prowadzenia już w pierwszej minucie.

piłka nożna / A klasa WB - 09.10.2017 08:09
Pan bramkarz Jurek
autor: pdzzJerzy Falkowski ma 64 lata. Ostatnio zadebiutował w bramce WB. To jest pan Jerzy. Na pierwszym treningu poprosił, młodszego od siebie o ponad 35 lat trenera, by ten mówił do niego 'Jurek'.
- Jurek, pomóż nie mamy bramkarza na najbliższy mecz - usłyszał niedawno w słuchawce.
- To nie jest dobry pomysł - odpowiedział golkiper i miał rację. Bo to nie był dobry pomysł. To był świetny pomysł!

Jurek ma 64 lata i ostatnio stanął w na bramce drużyny Wołczkowo-Bezrzecze. Klasa człowiek. Pyta czy może przyjść na trening, po zajęciach pierwszy dziękuję trenerowi za możliwość aktywnego spędzenia czasu. Przed meczem zadzwonił, że spóźni się 5 minut na zbiórkę. Po meczu zadzwonił, by podzielić się wrażeniami.

piłka nożna / A klasa Bengoro - 08.10.2017 22:57
Wygrana w meczu na wodzie
autor: P. SkibaKorona Stuchowo mimo trudnych warunków atmosferycznych wygrała w Łosośnicy z Jastrzębiem 3:0.

Przed niedzielnym spotkaniem nie wiadomo było, czy się ono odbędzie ze względu na stan boiska w Łosośnicy. Dużo pracy włożyli działacze Jastrzębia oraz miejscowi strażacy, aby mecz się odbył. Zawodnicy Korony znali sobotnie wyniki i wiedzieli, że tylko wygrana pozwoli na kontakt z czołówką. W ataku Korony wystąpił Robert Stangrycki, który powrócił do zespołu po trzech miesiącach. Zawodnik ten po długim rozbracie z piłką postanowił przypomnieć o sobie. Stangrycki w 5. i 11. minucie pokonał Jurzystę i dzięki niemu przyjezdni prowadzili 2:0.

Klub Sportowy Koral Mostkowo

dane uzupełnić pomogli: bugi, Grzesiek1992, Ronaldo7, kondi24, bikko, bugi, bugi, bugi, weti, weti, andrzej33, Rumek, tupaczek1234, mamunek13, mamunek13 - dziękujemy