pszczolek
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga Kawaler - 08.02.2016 07:59
Gryf Kamień Pomorski rozbija Błękitnych Trzygłów
autor: Daniel KlamborowskiW niedzielę, 7 lutego 2016 roku w Kamieniu Pomorskim na boisku ze sztuczną nawierzchnią Gryf Kamień Pomorski pokonał w meczu sparingowym Błękitnych Trzygłów 5:1. Pierwszą bramkę dla kamieńskiego zespołu w 8’ minucie zdobył Adrian Chodorowski. W 37’ minucie po raz kolejny przypomniał o swoim potężnym uderzeniu kamieński niedźwiedź czyli Damian Karczmarski, który z rzutu wolnego pokonał bramkarza Błękitnych Trzygłów. Przysłowiową bramkę do szatni zdobył Dawid Roszak w 45’ minucie tego spotkania.
piłka nożna / IV liga pszczolek - 06.02.2016 11:24
Gryf pewnie ogrywa Rasel
autor: Daniel Klamborowski5 lutego 2016 roku w Kamieniu Pomorskim na boisku ze sztuczną nawierzchnią pierwszy zespół Gryfa Kamień Pomorski pokonał IV-ligową drużynę Rasel Dygowo 5:0. Początek meczu to wyrównane spotkanie, drużyny powoli testowały swoje możliwości i tak naprawdę niewiele na boisku się działo. Przybyli licznie na mecz kibice Gryfa dzielnie znosili trudy niesprzyjającej aury. W strugach rzęsistego deszczu cierpliwie wyczekiwali na pierwszą bramkę.
piłka nożna / IV liga radar87 - 01.02.2016 18:56
Pierwszy sparing
Swój pierwszy mecz sparingowy rozegrali piłkarze chojeńskiej Odry. Rywalem był występujący w regionalnej okręgówce Błękit Pniewo. Drużyna przeciwna nie postawiła wysoko poprzeczki i mecz zakończył się wynikiem 8-1 dla Odry. Podczas spotkania testowane były różne ustawienia zespołu oraz zawodnicy, którzy chcą wzmocnić chojeński zespół. Przy braku kilku podstawowych zawodników wynik cieszy, ale prawdziwe wyzwania przed nami.

piłka nożna / IV liga Swit1952 - 31.01.2016 01:34
Świt ponownie zwycięski
Zawodnicy z Północnego Szczecina pokonali w Goleniowie tamtejszą Inę 0:2. Bramki dla Dumy Skolwina zdobyli w drugiej części gry Łukasz Rdzeń oraz debiutujący w barwach Świtu - Sebastian Prokopowicz.

Dzięki temu Świtowcy odnieśli piąte kolejne zwycięstwo w meczu sparingowym. Obie ekipy miały swoje okazje do zdobycia goli, jednak tylko gościom ze Skolwina ta sztuka się udała. Duża w tym zasługa dobrze dysponowanych goalkeeperów Świtu, Dąbrowskiego i Kaczmarczyka, którzy stanęli na wysokości zadania.
piłka nożna / IV liga pszczolek - 29.01.2016 21:41
Gryf kontynuje przygotowania
autor: PszczółekW najbliższą sobotę, 30 stycznia 2016 roku o godz. 14.30 Gryf Kamień Pomorski zagra sparingowo z drużyną Wichra Brojce. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie miejskim w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 1 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Dla kamieńskiej drużyny będzie to drugi mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W zeszłym tygodniu Gryf Kamień Pomorski pokonał w pierwszym meczu sparingowym Iskrę Golczewo 4:2.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 29.01.2016 14:40
Wygrana z Leśnikiem
W pierwszym rozegranym w Kołobrzegu sparingu Kotwica wygrała 2:0 z Leśnikiem Manowo.

Bramki dla podopiecznych Piotra Tworka zdobyli w drugiej połowie Karol Zieliński oraz Błażej Nowak. Szkoleniowiec kołobrzeżan w pojedynku tym nie mógł skorzystać z kontuzjowanych piłkarzy: Tomasza Bejuka, Fabiana Piaseckiego, Mateusza Świechowskiego oraz Dawida Berga.
piłka nożna / IV liga Swit1952 - 29.01.2016 09:37
Świt sparuje z Iną
Ina Goleniów będzie kolejnym sparingpartnerem Świtu w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Podopieczni Piotra Rasta to czwarta siła IV ligi, która ma w swoich szeregach wielu ciekawych zawodników jak chociażby Michał Jarząbek czy Damian Banachewicz, którzy byli przymierzani latem do gry w Skolwinie. Początek meczu, który odbędzie się na bocznym boisku w Goleniowie, zaplanowano na godzinę 15.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
piłka nożna / IV liga radar87 - 26.01.2016 19:01
Odra poszukuje sparingpartnerów

Klub MKS Odra Chojna poszukuje sparingpartnerów na dwa wolne terminy tj. 6-7 luty oraz 05-06 marca 2016 r.
Zainteresowane kluby proszone są o kontakt mailowy radar87@o2.pl. Miejsce i dokładny termin do uzgodnienia.

Zakładowy Klub Sportowy Kluczevia Stargard Szczeciński

dane uzupełnić pomogli: artur, szybki, dobeck, FcTwojStary, bikko, artur, tomashec, Goalkeeper12, FcTwojStary, Thierry14ZKS, Thierry14ZKS, Defensor, Turniej, tomashec, Nieznajomy, ktos, tomashec, tymtyrymtym15, artur, cris176, artur, Nieznajomy, Nieznajomy, 123123, Boruc1 - dziękujemy