A klasa Szczecin gr. 1 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 2 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 3 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 5 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 6 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Koszalin gr. 1 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Koszalin gr. 2 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Koszalin gr. 3 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
piłka nożna / A klasa Orzelrulez - 03.05.2016 11:21
Kolejne zwycięstwo Orła przed własną publicznością
W niedzielę, 1 maja 2016 roku na stadionie w Łożnicy, drużyna Orła rozegrała mecz w ramach 19. kolejki A klasy gr.3. Przeciwnikiem była drużyna Wołczkowo-Bezrzecze, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orła 2:1(1:0).
Od początku spotkania grę prowadziła drużyna z Łożnicy, jednak ta przewaga nie przekładała się na zdobycz bramkową. W początkowych minutach spotkania piłka po strzale Sobańskiego trafiła w poprzeczkę. W 26 min akcję prawą stroną zainicjował Adamski M., zagrał do Sobańskiego, który wbiegł w pole karne i wycofał na 11 metr do Ignasiaka M., a ten mierzonym strzałem po długim słupku pokonuje bramkarza gości, 1:0! Do przerwy wynik spotkania nie uległ zmianie.

piłka nożna / A klasa maniek1010 - 29.04.2016 07:09
Gasiu Cup - Rabino 2016

2 maja 2016 roku o godzinie 17:00 na boisku ORLIK w Rąbinie rozpocznie się V Memoriał Andrzeja Kuźmiuka.

Jest to turniej piłki nożnej pamięci wieloletniego działacza, trenera oraz piłkarza LUKS Wicher Rąbino - Andrzeja Kuźmiuka. Sponsorami i zarazem organizatorami turnieju są: Paweł Kuźmiuk, Michał Szyszko, P.R.B.U Dar-Bud Dariusz Kuś, Animator Sportu Stanisław Kwiecień. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.
piłka nożna / A klasa Orzelrulez - 28.04.2016 16:20
Orzeł zagra z Wołczkowem
W niedzielę 1 maja 2016 o godzinie 15:00 na stadionie w Łożnicy drużyna Orła rozegra spotkanie w ramach 19 kolejka A klasy gr.3. Przeciwnikiem Orła będzie Wołczkowo-Bezrzecze, które zajmuje 8 miejsce w tabeli.
Drużyna z Wołczkowa wygrała 8 spotkań, raz remisując i ponosząc 9 porażek, przy bilansie bramkowym 31:36. W rundzie wiosennej zdobyli oni komplet punktów, w ostatniej kolejce wygrywając z Pomorzaninem II Nowogard. W jesiennym spotkaniu obu zespołów Orzeł odniósł wyjazdowe zwycięstwo 0:2 po bramkach Wiśniewskiego i Ignasiaka.
piłka nożna / A klasa karolcio23 - 28.04.2016 16:11
Wysokie zwycięstwo Mechanika
autor: PszczółekWysokie zwycięstwo zanotowali piłkarze Mechanika Turowo. Dość szybko zespół gospodarzy objął prowadzenie bo już w 4 minucie Kot strzelił swoją pierwszą bramkę. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 w 17 minucie oraz strzelił jeszcze do przerwy na 3:0 w 32 minucie. Gospodarze przeważali i mogli podwyższyć wynik, jednak zawodziła skuteczność. W drugiej połowie dalej dominował zespół gospodarzy. W 52 minucie znów Kot strzelił bramkę na 4:0.
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 28.04.2016 11:35

AmberTyper
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 21.04.2016 13:25

AmberTyper
piłka nożna / A klasa Orzelrulez - 21.04.2016 12:52
Wyjazdowy mecz Orła ze Zjednoczonymi
W sobotę 23 kwietnia 2016 r. o godzinie 17:00 na stadionie w Reptowie, drużyna Orła Łożnica rozegra spotkanie w ramach 18. kolejki A klasy gr.3. Jego przeciwnikiem będą Zjednoczeni Kobylanka (poprzednio Wicher Reptowo).
Gospodarze zajmują 13 miejsce w ligowej tabeli, zdobywając do tej pory 13 punktów. Odnosząc 4 zwycięstwa, 1 remis i 12 porażek, przy bilansie bramek 34:57.
W ubiegłej kolejce Zjednoczeni wysoko przegrali wyjazdowe spotkanie z Pomorzaninem II Nowogard, 0:5.
Orzeł lideruje w tabeli, a w ostatniej kolejce wygrał w Łożnicy 2:1 z Kastą Szczecin-Majowe.

Zakładowy Klub Sportowy Kluczevia Stargard - rezerwy

dane uzupełnić pomogli: Carles11, osoba, CycuZKS, kiler12, kozak11, Carles11, CycuZKS, ToJaMetabo, Boruc1, ToJaMetabo, Goldi, FcTwojStary - dziękujemy