piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa adminstal - 25.01.2015 18:14
Stal gromi
W pierwszym meczu kontrolnym drużyna Stali Szczecin wygrała z Iskrą Banie 8-0. Trener Piotr Szyłko wystawił do gry dwie jedenastki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 po golach: 2 x Klowan , Wołyński. Druga część zakończyła się wynikiem 5-0 po golach : 2 x Bakun , Adamczyk , Grzegorowski , Ceglarek.

I połowa :
Jarząbek , Kupczyński , Kijewski , Dochniak , Pawłowski , Storek , Czyżewski , Wołyński , Komar , Klowan , Zawodnik Testowany.
II połowa :
Jarząbek , Grzegorowski , Lis , Bodys , Boryta , Ceglarek , Waszak , Mazurek , Stołowski , Adamczyk , Bakun .
autor: robertjanW dniu 24 stycznia br. na sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Goleniowie odbył się Zimowy Halowy Turniej Piłkarski, którego organizatorem było Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne 'Helenów' przy współpracy z Osiedlowym Klubem Sportowym Euroinsbud Goleniów i Gminą Goleniów.
Od rana na sali sportowej rywalizowali najmłodsi piłkarze szkółek futbolu z Goleniowa z roczników 2006-2008. Wystartowały cztery drużyny z dwóch szkółek piłkarskich: Piotra Hanuszkiewicza i OKS Goleniów.
piłka nożna / A klasa sukjan - 23.01.2015 21:40
Sparingpartner poszukiwany

Klub sportowy Ina Nadarzyn szuka sparing partnera na rozegranie meczu sparingowego w dniu 15.03.2015r. więcej szczegółów pod nr tel 605565688 lub ksinanadarzyn@wp.pl.
piłka nożna / A klasa adminstal - 23.01.2015 18:04
Pierwszy sparing Stali
W dniu 25.01.2014 zespół Stali Szczecin rozegra pierwszy sparing w okresie przygotowawczym, przeciwnikiem będzie zespół Iskry Banie. Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Pomarańczowej początek spotkania o godzinie 11.00. Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć w drużynie Stalówki nowych zawodników. Trener Szyłko w meczu nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników Marcin Bartczak i Dominik Mikuski. Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania sparingu
piłka nożna / A klasa Junioro - 18.01.2015 22:28
Przygotowania rozpoczęte
W sobotnie popołudnie o godz. 15:30 drużyna seniorska Prawobrzeża przy wsparciu młodszych kolegów, kończących za pół roku wiek juniora, rozegrali sparing Iną Ińsko. Był to pierwszy sprawdzian podopiecznych trenera Michała Stelmaszczyka w nowym roku. Mecz podzielony był na trzy 30-minutowe tercje, tak, żeby umożliwić obu trenerom sprawdzenie nowych zawodników.
W pierwszej tercji zagrali seniorzy świnoujskiej drużyny, którzy po bardzo wyrównanych 30 minutach, wygrali 1:0 po bramce Rafała Wrony. W drugiej odsłonie, na boisko wybiegli ich młodsi koledzy z drużyny „Marinus- Prawobrzeże”, którzy mimo ambitnej postawy, ulegli 0:3.
piłka nożna / A klasa czciborek - 17.01.2015 09:39