piłka nożna / A klasa Bengoro - 26.08.2015 23:19
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW weekend rozegrane zostaną kolejne jesienne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / A klasa Junioro - 31.08.2015 14:56
Pierwsza porażka
W inauguracyjnym spotkaniu przed własną publicznością piłkarze Prawobrzeża ulegli zespołowi Radowii Radowo Małe 0:2. Po okazałym zwycięstwie w Cerkwicy, w meczu z drużną z powiatu łobeskiego zawodnicy ze Świnoujścia razili nieskutecznością. Obie bramki dla gości padły w pierwszej połowie, choć zespół znad Świny stwarzał sytuacje podbramkowe to nie potrafił ich skutecznie wykorzystać.
Kolejny mecz to wyjazd do Międzywodzie na mecz z tamtejszym Bałtykiem. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.
piłka nożna / A klasa Orzelrulez - 24.08.2015 10:10
Udana inauguracja Orła
autor: PszczółekW niedzielne popołudnie 23 sierpnia 2015 w Nowogardzie drużyna Orła od zwycięstwa rozpoczęła rozgrywki ligowe. Przeciwnikiem Łożniczan w pierwszej kolejce był Pomorzanin II Nowogard, jednak nie stawili oni zbyt dużego oporu przyjezdnym i mecz zakończył się zwycięstwem Orła 6:0 (3:0).

Od początku spotkania goście przejęli inicjatywę i prowadzili grę, w 6 min rzut wolny z lewej strony przy linii końcowej wykonuje Ignasiak, precyzyjne dośrodkowanie i z głowy uderzył Wiśniewski nie dając szans bramkarzowi gospodarzy.
piłka nożna / A klasa Junioro - 23.08.2015 22:11
Prawobrzeże wygrywa na wyjeździe
Od wysokiego wyjazdowego zwycięstwa 4:1 sezon 2015/2016 rozpoczęli piłkarze świnoujskiego Prawobrzeża. Przeciwnikiem w pierwszej inauguracyjnej kolejce był beniaminek drużyna Bizona Cerkwica.
Od pierwszych minut drużyna ze Świnoujścia silnie zmotywowana zaatakowała bramkę Bizona. W ciągu pierwszych 20 minut świnoujścianie prowadzili już 2:0. Jednak to pod koniec pierwszej połowy gospodarze zdołali strzelić bramkę kontaktową. Po zmianie stron mecz był wyrównany, zarówno goście jak i gospodarze mieli swoje szansę na zmianę wyniku spotkania. Jednak to drużyna ze Świnoujścia była skuteczniejsza w swoich poczynaniach na boisku aplikując gospodarzom dwie kolejne bramki.
piłka nożna / A klasa Junioro - 20.08.2015 14:42
Prawobrzeże inauguruje
Po przepracowanym okresie przygotowawczym, w którym drużyna Prawobrzeża Świnoujście nie przegrała meczu, nadszedł czas rozpoczęcia jesiennych zmagań w lidze. Zawodnicy ze nadmorskiego kurortu swój pierwszy mecz w rundzie jesiennej zagrają z Bizonem w Cerkwicy. Przeciwnik klubu ze Świnoujścia to beniaminek, który powrócił po spadku do A-klasy. Początek spotkania na nowej murawie w Cerkwicy godz. 16.00.
Dobra gra, sporo strzelonych bramek oraz wzmocnienia drużyny Prawobrzeża zarówno seniorami jak i juniorami oddelegowanymi przez trenera z Marinusa-Prawobrzeże daje szanse na powalczenie o czołówkę tabeli.
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 20.08.2015 09:42
www.ligowiec.netW weekend rozegrane zostaną pierwsze jesienne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / A klasa Nordik81 - 18.08.2015 22:10
Sparingparnter poszukiwany
Bałtyk Międzywodzie poszukuje sparingpartnera w terminie 22-08 sobota na godz. 17.30. Mecz rozegrany byłby na boisku sportowym w Międzywodziu. Tel. Kontaktowy 723 809 563
piłka nożna / A klasa bogu12 - 18.08.2015 21:48
Światowid 63 Łobez pokonał Pomorzanina
autor: RakW dniu dzisiejszym (18.08.2015 o godz 18.30) po raz kolejny Światowid 63 Łobez rozegrał mecz kontrolny mierząc się z Pomorzaninem Sławoborze. Mecz odbył się w Łobzie na stadionie przy ulicy Siewnej 13. Poprzedni mecz kontrolny z tym rywalem zakończył się zwycięstwem Światowida 63 (6:1), tym razem Światowid 63 Łobez również wygrał 4:2. Światowid 63 wciąż pozostaje nie pokonany w okresie przygotowawczym. Miejmy nadzieję, że liga będzie równie owocna.

Zakładowy Klub Sportowy Kluczevia Stargard Szczeciński - rezerwy

dane uzupełnić pomogli: Carles11, osoba, CycuZKS, kiler12, kozak11, Carles11, CycuZKS, ToJaMetabo, Boruc1, ToJaMetabo, Goldi, FcTwojStary - dziękujemy