piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety maggi - 23.04.2018 21:50
W środę gra Olimpia
autor: aszefSezon zasadniczy Ekstraligi wkracza na ostatnią prostą. Przed nami emocjonujący finisz, który rozstrzygnie, czy piłkarki Olimpii już w środę będą pewne utrzymania na następny sezon oraz czy wywalczą najwyższą w historii klubu lokatę w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.

Aby tak się stało szczecinianki muszą w korespondencyjnym pojedynku zdobyć o jeden punkt więcej niż szósty w tabeli Mitech Żywiec. Olimpia w środę o 16.00 na stadionie przy ul. Witkiewicza podejmie przedostatni AZS Wrocław, z którym jesienią zremisowała 2-2. Góralki z Żywca jadą z kolei do trzeciej drużyny ligi - Czarnych Sosnowiec. Końcówka zapowiada się więc arcyciekawie. My liczymy na trzypunktową zdobycz i korzystne wieści z Sosnowca.

Bądźcie z nami w środę o 16.00 na stadionie przy ul. Witkiewicza!
relacja fotki komentarze
25-04 16:00  Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 1 0 0
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.04.2018 17:41
UKS Victoria Sianów gubi pierwsze punkty w Stargardzie
autor: www.facebook.com/blekitnistargarW meczu 10 kolejki piłki nożnej o mistrzostwo III ligi zachodniopolskiej kobiet drużyna Błękitnych Stargard podejmowała lidera drużynę UKS Victoria Sianów. Rywalki to zdecydowany lider tabeli, który do tej pory nie stracił ani jednego punktu. W poprzedniej rundzie stargardzianki odebrały porządną lekcję, przegrywając w Sianowie 15:0. Do dzisiejszego meczu Błękitne podeszły bardzo skupione i bardzo dobrze zmotywowane przez trenera. Już pierwsze minuty pokazały, że historia z poprzedniej rundy się nie powtórzy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.04.2018 17:26
Rozstrzygnie ostatnia kolejka
autor: paulinaRemisem 2:2 zakończyło się spotkanie Mitechu Żywiec z Olimpią Szczecin w kobiecej Ekstralidze.
Początek meczu należał do szczecinianek, które były bardziej aktywne i stwarzały zagrożenie na połowie rywalek. W kolejnych minutach spotkanie wyrównało się i zarówno jeden jak i drugi zespół mógł objąć prowadzenie.
Pierwszą dobrą okazję bramkową olimpijki stworzyły już w 7. minucie meczu. Jednak strzał Roksany Ratajczyk poszybował minimalnie nad poprzeczką bramki Aleksandry Komosy. Mitech odpowiedział po dziesięciu minutach. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale jednej z napastniczek piłkę z linii bramkowej wybiła Amelia Bińkowska. Kolejne minuty to wymiana ciosów z obydwu stron, która lepiej skończyła się dla Olimpii. Bramkę i prowadzenie zdobyła dla szczecinianek Kornelia Grosicka, ustalając tym samym wynik pierwszej połowy.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.04.2018 10:34
Graja panie
www.ligowiec.netZbliża się do końca runda zasadnicza w Ekstralidze pań, grają też niższe ligi. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.04.2018 22:12
Remis Olimpii
Piłkarki Olimpii Szczecin zremisowały na własnym boisku z AZS UJ Kraków 1:1. Podopieczne Natalii Niewolnej objęły prowadzenie już w siódmej minucie. Na listę strzelczyń wpisała się Roksana Ratajczyk, która z dystansu po ziemi wpakowała piłkę przy słupku obok interweniującej bramkarki rywalek. W dwunastej minucie rywalki mogły wyrównać. Futbolówka po rzucie wolnym egzekwowanym na granicy pola karnego najpierw odbiła się od muru a następnie zatrzymała ją Beata Niesterowicz.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 15.04.2018 21:44
Inauguracja na remis
15 kwietnia 2018 zespół Błękitnych Stargard rozpoczął rundę wiosenną zachodniopomorskiej III ligi kobiet spotkaniem z Hetmanem Recz. Mecz rozpoczął się w Reczu o godzinie 15.00. Od samego początku spotkania dało się zauważyć bardzo agresywną i momentami bardzo ostrą grę drużyny z Recza. Stargardzianki starały się odeprzeć taki styl gry. Niestety już w 22 minucie po kolejnym faulu musieliśmy dokonać zmiany, Wiktoria Zdanowska nie była w stanie dalej kontynuować gry i zastąpiła ją Natalia Gugała. Niespełna trzy minuty później bramkę zdobył zespół Hetmana Recz. Nasz zawodniczki rzuciły się do odrabiania straty i kilka razy były bliskie zdobycia gola. Niestety do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.04.2018 18:51
Olimpijki najlepsze w U-10 i U-12
autor: MKS OlimpiaDwie drużyny Olimpii Szczecin zwyciężyły w swoich finałach wojewódzkich Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka. W środę podopieczne Anity Piekarek wygrały w kategorii do lat 12, pokonując po rzutach karnych Victorię Sianów. Natomiast w czwartek rywalizowały młode piłkarki U-10, których trenerem jest Michał Jarmułowicz. W grupie Olimpijki odniosły 3 zwycięstwa (7-0, 8-0, 1-0), w półfinale pokonały UKS Orzeł Wałcz 4-1 a w finale UKS Lubiany 7-0! Dodatkowo najlepszą zawodniczką turnieju została uznana Noemi Zienterska!
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.04.2018 18:14
Grają panie
www.ligowiec.netNa boiska po przerwie reprezentacyjnej wracają piłkarki występujące w Ekstralidze. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Klub Piłkarski Błękitni Stargard

dane uzupełnić pomogli: juvenia, Aneta14, shagen, iiiwusss, gosku, gosku, Agacia7, cycu10, Keczup14, Szafirek, Keczup14, IBRAHIMOVIC, Keczup14, Danielka5, cycu10, kupa1994, Danielka5, gosiak51, kupa1994, Danielka5, kupa1994, obserwator1, cymerek11, Keczup14, patrychaa, xxjuveniaxx - dziękujemy