piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 21.09.2017 09:20
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także jako newsy. Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 24.09.2017 13:30
Pewna wygrana Pogoni. Kolejne bramki Benedyczaka
autor: pogonszczecin.plJuniorzy starsi Pogoni Szczecin pokonali w Opolu 5:1 Odrę i powrócili po tym zwycięstwie na 1. miejsce w tabeli.

Tym razem w bramce Pogoni wystąpił Daniel Kusztan, ze względu na wyjazd Grobelnego na mecz juniorów młodszych do Gdyni. Adrian Benedyczak ponownie wystąpił w ataku, w defensywie na bokach grali Daniel RotengruberMarcel Stefaniak. Szczecinianie prowadzenie objęli już w 10. minucie po trafieniu Adrian Benedyczaka, wychowanek Gryfa Kamień Pomorski 5. minut później podwyższył prowadzenie przyjezdnych. - „Benek” to przykład zawodnika, który jest na bardzo dobrej drodze rozwoju. Świetnie wykorzystuje swoje warunki fizyczne - potrafi wygrać głowę, zastawić się, obrócić się z przeciwnikiem na plecach. Obecnie jest naprawdę w świetnej dyspozycji - powiedział o strzelcu dla pogonszczecin.pl trener Paweł Cretti.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 20.09.2017 20:52
Benedyczak dał fotel lidera Pogoni
autor: EBP Pogoń Szczecin/Wiola Ufland Adrian Benedyczak zdobył dwie bramki w wygranym 2:1 zaległym meczu Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Pogonią Szczecin a Falubazem Zielona Góra. Dzięki wygranej szczecinianie wrócili na fotel lidera.

Przed meczem można było sądzić, że Portowców czeka łatwy mecz. Zielonogórzanie zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów. - Nie można już teraz dopisać sobie punktów. Jeżeli ktoś ułożył sobie scenariusz, że to będzie łatwy mecz, to ma idealny moment, żeby wziąć gumkę i to wymazać. - powiedział dla pogonszczecin.pl przed środowym spotkaniem trener Cretti.
piłka nożna / Juniorzy Oderka1946 - 20.09.2017 13:57
Odra zgasiła Iskrę
W sobotę juniorzy Odry rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Mecz z Iskrą Banie był pierwszym wyjazdem w sezonie, a jednocześnie szansą na pierwsze zwycięstwo.

Po remisie w 1 kolejce celem na mecz z Iskrą były 3 punkty. Z powodu złej sytuacji kadrowej i niedyspozycji kilku zawodników musieliśmy rozpocząć mecz w 10. Jedenasty Piotr Szatan mógł tego dnia rozegrać tylko 20 minut z powodu występu w drużynie trampkarzy. Mimo przewagi liczebnej przeciwników wyszliśmy na to spotkanie podwójnie zmotywowani i pewni swego.
piłka nożna / Juniorzy pszczolek - 19.09.2017 23:08
Grają o puchar
We środę (20 września) rozegrane zostaną spotkania trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region ZZPN
Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.

Wszystkie pary rundy Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 18.09.2017 10:54
Remis z Górnikiem
autor: pogonszczecin.plJuniorzy starsi Pogoni Szczecin zremisowali z Górnikiem Zabrze 1:1. Goście w doliczonym czasie gry zdobyli bramkę dającą im punkt. - Żadna passa nie może trwać wiecznie. Dla zdrowia psychicznego zawodników taki delikatny prysznic nam się przyda - powiedział dla pogonszczecin.pl po meczu trener Cretti.

Tradycyjnie w składzie Pogoni doszło do kilku zmian, w ataku wystąpił Adrian Benedyczak za Stasiaka, a z 10-tką na murawie zameldował się Michał Graczyk. Pod początku spotkania częściej przy futbolówce byli Portowcy. Dwukrotnie w sytuacji sam na sam z golkiperem Górnika znalazł się Benedyczak, ale nie skorzystał on z nadarzających się okazji. - Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Długimi fragmentami graliśmy tak jak chcieliśmy. Miło się to oglądało - ocenił trener Cretti.
piłka nożna / Juniorzy ArieL - 14.09.2017 12:32
Zostań zawodnikiem Chemika Police
autor: C80Klub Piłkarski Chemik Police organizuje nabór dla dzieci młodzieży roczników 2008-2011.

• Chcesz zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka?
• Chcesz aby Twoje dziecko zrealizowało swoje marzenia?
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 14.09.2017 11:21

MKS Pogoń Szczecin SA - juniorzy starsi

dane uzupełnić pomogli: dj, basen, Pogon1948x2, MasterBlakes, lesnik7879, Kempes71, patryk93, Adi28, maksiu1986, marcin567 - dziękujemy