piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy krab - 31.10.2014 20:51
Zimowe rozgrywki dla najmłodszych
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej oraz Akademia Piłkarska Football Arena zapraszają kluby piłkarskie do wzięcia udziału w projekcie pt. 'Football Arena Liga'. Rozgrywki będą prowadzone systemem ligowym lub turniejowym dla dzieci w rocznikach 2004 do 2007. Istnieje możliwość zorganizowania 4 lig po jednej dla każdego rocznika. Zespoły składają się z 5 zawodników + bramkarz, mecze rozgrywane będą na boisku o wymiarach 40m/20m. Przewidywany czas gry to 2x20min. Wszystkie spotkania odbędą się w nowym obiekcie przy ul. Wojska Polskiego (obok toru kolarskiego), na który składają się dwie nowoczesne hale piłkarskie. Zgłoszenia drużyn można dokonywać do 14 listopada 2014 r.
piłka nożna / Juniorzy krab - 31.10.2014 20:14
Porażki naszych reprezentacji
W Policach reprezentacje Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały kolejne spotkania mistrzowskie w turniejach o Puchar Kazimierza Górskiego oraz o Puchar Kazimierza Deyny.
W turnieju o Puchar Kazimierza Górskiego (rocznik 2000) reprezentacja Zachodniopomorskiego ZPN przegrała z wielkopolskim ZPN 1:2 (0:2). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Hubert Sadowski (Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin). Trenerami kadry ZZPN są Piotr Łęczyński i Mateusz Kaźmierczak. W drugim meczu grupowym Kujawsko-Pomorski ZPN pokonał Pomorski ZPN 1:0.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 31.10.2014 18:22
Zagrali z Gruzją
autor: pogonszczecin.plMarcin Listkowski i Kamil Wojtowski z Pogoni Szczecin zagrali w meczu Reprezentacji Polski U-17 z Gruzją w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

Polacy po bramce Dominika Prusaczyka pokonali w Tbilisi Gruzinów 1:0. Biało-czerwoni awans do dalszych eliminacji zapewnili sobie wcześniej. Wojtkowski zagrał całe spotkanie (mecz trwał 2 x 40 minut), a Listkowski (na zdjęciu)w 64 minucie zmienił Przemysława Mystkowskiego. Podopieczni trenera Wójcika z kompletem wygranych zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.10.2014 19:54
Peda powołany na Anglię
autor: PZPNPolski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę powołań Polski U-18 na towarzyski dwumecz z Anglią. Wśród powołanych piłkarzy jest reprezentant Pogoni Szczecin, Krystian Peda.

Polacy zagrają dwa spotkania towarzyskie z Anglikami. Pierwszy pojedynek zostanie rozegrany 15 listopada o 17:00 w Gdyni, a drugi 17 listopada o 17:00 w Gdańsku.

Lista powołanych zawodników:
Sebastian Chruściel (APS Atrómitos Athinón, Grecja), Kevin Pytlik (VfL Bochum 1848, Niemcy), Dominik Reimann (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Mateusz Piechowiak (Chojniczanka Chojnice), Szymon Walczak (1.FC Köln, Niemcy), Michael Olczyk
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.10.2014 19:49
Błażej Starzycki powołany do Reprezentacji Polski U-15
autor: PZPNZawodnik Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin, Błażej Starzycki został powołany do Reprezentacji Polski U-15 przez trenera Roberta Wójcika.

Biało-czerwoni 11 i 13 listopada zmierzą się towarzysko z rówieśnikami z Irlandii. Pierwszy pojedynek zostanie rozegrany w Mniowie o 14:30, a drugi w Strawczynie o 12:00.

Kadra U-15:
Błażej Starzycki (AP Pogoń Szczecin)
, Wojciech Kafka (Arka Gdynia), Michał Zięba (Progres Kraków), Robert Ożóg (Cracovia), David Konietzny (FC Schalke 04, Niemcy), Kamil Piątkowski (Karpaty Krosno)
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.10.2014 19:25
Pogoń ogrywa Bałtyk
autor: Biuro Prasowe Pogoni SzczecinPogoń Szczecin pokonała Bałtyk Koszalin 3:0 w meczu Centralnej Ligi Juniorów. Bramki dla szczecinian zdobyli Michał Stańczyk, Patryk Paczuk (na zdjęciu) i Tomasz Borucki.

W spotkaniu tym Portowcy grali bez zawieszonych kartki Kowalczyka, Czaplińskiego, Chouwera i Marczuka. Koszalinianie zaatakowali pierwsi, piłka zatrzepotała w bramce Hengera, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej. Pogoń prowadziła już w 27 minucie, gdy golkipera Bałtyku pokonał Michał Stańczyk. Po 45 minutach 1:0 prowadzili gospodarze.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.10.2014 15:29
Derby z Bałtykiem
autor: robertjanW czwartkowe południe, 30 października w ramach Centralnej Ligi Juniorów zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin a Bałtykiem Koszalin.

Spotkanie to można nazwać mianem derbów piłkarskich województwa. Zespół z Koszalina ma na swoim koncie 19 punktów i zajmuje 7 miejsce. W poprzedniej kolejce przy Andersa górą byli gospodarze, którzy pokonali UKP Zielona Góra 2:0. Bałtyk ostatnią porażkę zanotował 4 października, kiedy przegrał w Lubinie z Zagłębie 0:2. Najwięcej bramek w teamie Mariusza Lenartowicza ma Wiktor Czapłygin, który jesienią zdobył 6 goli.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 28.10.2014 16:55
Wojtkowski zdobył bramkę z Liechtensteinem
autor: pogonszczecin.plReprezentacja Polski U-17 pokonała Liechtenstein 4:0 w ramach spotkania eliminacyjnego mistrzostw Europy.

W meczu tym zagrali piłkarze Pogoni Szczecin Kamil Wojtkowski i Marcin Listkowski. Pierwszy z nich w 80 minucie wykorzystał rzut karny. Listkowski został zmieniony przez Mystkowskiego w 46 minucie. Pozostałe bramki dla biało-czerwonych zdobyli Philip Seemann (sam.), Krystian Bielik i Kamil Jóźwiak. Dzięki wygranej podopieczni trenera Wójcika awansowali do następnej rundy eliminacyjnej. W czwartek, 30 października zmierza się jeszcze z Gruzją.