piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.06.2017 07:44
Zabrakło tak niewiele...
autor: Aszef Juniorzy starsi Pogoni Szczecin wygrali z Legią Warszawa 2:1 w drugim finałowym meczu o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych. W dwumeczu więcej bramek zdobyli Legioniści i oni zdobyli złote medale. Swoją grą i zaangażowaniem zespół Pawła Crettiego pokazał jak należy walczyć...

W 2. minucie meczu Legioniści jako pierwsi stworzyli sobie sytuację do zdobycia bramki. Kolejne minuty to gra w środku pola. Portowcy w pierwszym kwadransie mieli dwie okazji do bramki, najpierw okazję miał Żurawski, a kilka minut później w szesnastce gości upadł Boniecki. Sędzia Idzik nie podyktował jedenastki dla gospodarzy. W 18. minucie granatowo-bordowi wyszli na prowadzenie. Stasiak dograł do Bochnaka, jego strzał wybronił Kochalski, ale dobita Rafała Maćkowskiego była już nie do obrony.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 28.06.2017 08:05
Wzniosą się na wyżyny?
autor: me W środę, 28 czerwca o godzinie 17:00 rozpocznie się drugi finałowy mecz o Mistrzostwo Polski juniorów starszych Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Pogonią Szczecin a Legią Warszawa. Szczecinianie po porażce w pierwszym meczu 1:4 muszą wygrać 3:0.

Portowcy w pierwszym spotkaniu rozegranym w Ząbkach po 45. minutach przegrywali 3 bramkami. Po przerwie bramkę kontaktową zdobył Aron Stasiak, ale to Legioniści dołożyli jeszcze jedno trafienie i ostatecznie wygrali 4:1. - Wiążemy nadzieję z tym dwumeczem i nie zwieszamy broni - powiedział dla pogonszczecin.pl Mateusz Bochnak. - Legia w zeszłym roku odwróciła losy finału, więc my też możemy to zrobić. Będziemy dążyć do tego, by strzelić szybko bramkę i zrobić u siebie coś niemożliwego.
piłka nożna / Juniorzy Kawaler - 27.06.2017 13:04
Start rozgrywek 12 sierpnia
autor: BengoroZachodniopomorski Związek Piłki Nożnej przedstawił ramowy terminarz rozgrywek sezonu 2017/2018. Najszybciej rywalizacja zacznie się na czwartoligowym froncie, bowiem 12/13 sierpnia. Wojewódzkie i regionalne klasy okręgowe zagrają tydzień później. Natomiast A klasy w ostatni weekend sierpnia.

Start pozostałych rozgrywek przedstawia się następująco:
26-27.08 - WLJ, WLT,
02.09 - Młodzik Okr. Kl.B
02-03.09 - I,II Kj. jun.,Trampkarz Ter., Młodzik Ter.
09-10.09 - Orlik, Żak
piłka nożna / Juniorzy kszryw - 26.06.2017 08:38
Nabór uzupełniający
Zryw Kretomino ogłasza nabór uzupełniający do następujących drużyn:
- Junior Starszy (liga wojewódzka) rocznik 1999 i 2000
- Junior Młodszy (liga okręgowa) rocznik 2001 i 2002 .

Więcej informacji udziela trener Krzysztof Karpowicz , tel. 502386111 .
Dodatkowo zapraszamy wszystkich zainteresowanych na mecz testowy który odbędzie się 27 czerwca w Kretominie, zbiórka o godz. 17.00
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.06.2017 07:48
Porażka w Ząbkach
autor: pogonszczecin.pl/WiolaJuniorzy starsi Pogoni Szczecin przegrali 1:4 z Legią Warszawa w Ząbkach w pierwszym finałowym meczu Centralnej Ligi Juniorów.

Oba zespoły od początku wymieniały się ciosami. Legioniści mogli objąć prowadzenie już w 8. minucie, ale dobrze interweniował Nagel. Warszawianie objęli prowadzenie w 13. minucie, bramkarza Portowców pokonał Michał Góral. Zespół ze Stolicy swoje prowadzenie podwyższył w 27. minucie, błąd Pacha wykorzystał Mateusz Praszelik. W 32. minucie dobrą interwencją popisał się Kusztan, który wygrał pojedynek sam na sam z Leleno. Gospodarze schodzili na przerwę z trzybramkowym prowadzeniem, Kamil Orlik zdobył bramkę tuż przed przerwą.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 23.06.2017 20:46
Pierwsza odsłona walki o Mistrzostwo Polski
autor: Kogut W sobotę, 24 czerwca o godzinie 18:00 w Ząbkach zostanie rozegrany pierwszy mecz o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych Pogoń Szczecin zagra z Legią Warszawa.

Zespół Pawła Crettiego awansował do finału po wyeliminowaniu w dwumeczu UKS SMS Łódź. W Łodzi górą 1:0 byli gospodarze, a w Szczecinie po bramkach Waleńskiego i Stasiaka 2:0 zwyciężyli Portowcy. - SMS miał swój pomysł na grę, a więc był nieprzyjemny i niewygodny - powiedział dla pogonszczecin.pl Paweł Cretti. - Teraz czeka nas inne spotkanie, bo w Ząbkach żaden zespół nie zamknie gry i dostępu do bramki. Na boisko wyjdzie dwóch bokserów, którzy będą chcieli tę walkę za wszelką cenę wygrać. My tak zagramy. Nie będzie kunktatorstwa.
piłka nożna / Juniorzy Swit1952 - 19.06.2017 19:53
Zostań piłkarzem Świtu
autor: BengoroKlub Sportowy Świt Szczecin ogłasza nabór uzupełniający do drużyn:

- Juniorów Starszych roczniki 1999/2000) oraz
- Juniorów Młodszych roczniki 2001/2002).

Test mecz odbędzie się w sobotę 24 czerwca na stadionie przy ulicy Nehringa 69 w Szczecinie. 🕚 Zbiórka zawodników o godzinie 11:00.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 19.06.2017 19:20
Mecz rewanżowy z Legią w Szczecinie
autor: PaulaPoznaliśmy po losowaniu termin i miejsce meczów finałowych o Mistrzostwo Polski juniorów starszych, w których Pogoń Szczecin zagra z Legią Warszawa.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany 24 czerwca o godz. 18:00 w Warszawie. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w Szczecinie 28 czerwca o godz. 17:00.

Rok temu Ultrasi Pogoni przygotowali oprawę 'Wychowankowie na medal'. (na zdjęciu)

Klub Piłkarski Błękitni Stargard - juniorzy starsi

dane uzupełnić pomogli: FerdekKiepski, FRAM, KondzioKKS, Blue04, dziadzia, APB - dziękujemy