piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy pszczolek - 28.08.2014 14:29
Kolejne grupy juniorów zaczynają rozgrywki
Rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorów i Wojewódzkiej Lidze Juniorów już wystartowały, więc powoli przychodzi czas na kolejne grupy. Tym do rywalizacji przystępują nie wszystkie grupy I i II klasy juniorów starszych i młodszych. Zapraszamy do dodawania zapowiedzi, relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy.
piłka nożna / Juniorzy KoCuReK - 01.09.2014 10:28
Remis w deszczu
W niedzielę rozegrana została czwarta kolejka Centralnej Ligi Juniorów. Po ostatnim remisie w Gdańsku, młodzi Portowcy chcieli za wszelką cenę wygrać spotkanie z Wartą Poznań. Niestety, pojedynek z Zielonymi nie ułożył się po ich myśli i 'deszczowy' mecz zakończył się podziałem punktów.
Początek spotkania był bardzo wyrównany, zarówno Pogoń, jak i Warta miały okazje do zdobycia bramki. W 5. minucie piłkarze Warty wykonywali rzut rożny, po zbyt krótkim wybiciu piłki z pola karnego, jeden z zawodników miejscowych dopadł do piłki. Piłka po jego strzale wleciała w samo okienko bramki strzeżonej przez Adriana Hengera. Szybko stracony gol nie załamał młodych Portowców, wręcz przeciwnie, pobudził ich.
piłka nożna / Juniorzy coolc - 31.08.2014 15:52
Tylko i aż remis
Remisem 1:1 zakończyła się potyczka juniorów Floty Świnoujście z zespołem Salosu Szczecin.
Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gości. W tym czasie miejscowi zupełnie oddali pole gry przeciwnikom, popełniali dużo błędów technicznych i taktycznych, a po jednym z nich, sędzia słusznie podyktował rzut karny. Pewnie wykonana jedenastka i po raz pierwszy w tym sezonie, to nie Flota otworzyła wynik spotkania. Szybko okazało się, że Wyspiarze to silne charaktery. Trzy zmiany w przerwie, drobne korekty w ustawieniu i od początku drugiej odsłony to Flota zaczęła dyktować warunki gry.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 31.08.2014 10:29
O pierwsze zwycięstwo u siebie
Piłkarze Pogoni Szczecin grający w Centralnej Lidze Juniorów w niedzielę, 31 sierpnia br. zagrają o pierwszą wygraną u siebie pod wodzą trenera Crettiego. Rywalem Portowców będzie poznańska Warta.

Obie ekipy przed tym pojedynkiem mają po 4 punkty na swoim koncie. Szczecinianie mają apetyt na trzy punkty po ostatniej wygranej w Opolu 3:1 nad Odrą. Ostatnie spotkanie w Szczecinie zakończyło się porażką 0:4 z Zagłębiem Lubin. Czas powalczyć o zwycięstwo na własnym boisku.
piłka nożna / Juniorzy pszczolek - 30.08.2014 23:23
Budowa boiska treningowego dla Gryfa na ukończeniu
autor: PszczółekChoć wykonawca robót przy budowie pełnowymiarowego boiska treningowego na Stadionie MOSiR-u w Kamieniu Pomorskim ma czas do 30 września wiele wskazuje, że piłkarze czwartoligowego Gryfa oraz juniorzy i trampkarze tego klubu znacznie wcześniej niż planowano będą mogli rozpocząć na nim treningi.
Boisko jest bowiem gotowe, plac budowy uprzątnięty, pozostał jedynie montaż specjalnego systemu oświetlenia na sześciu 18-metrowych masztach, zainstalowanie chorągiewek i stalowych koszy oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
piłka nożna / Juniorzy Junioro - 30.08.2014 13:43
Drużyny Prawobrzeża rozpoczynają rozgrywki
Okresy przygotowawcze trzech drużyn świnoujskiego Prawobrzeża dobiegły końca. Już w sobotę o godz. 16.30 seniorzy Prawobrzeża zmierzą się z rywalem z Dziwnowa. Po dobrze przepracowanym okresie letnim, kilkoma wartościowymi meczami kontrolnymi sztab trenerski jest optymistycznie nastawiony do rundy jesiennej. Kilku juniorów po dobrych wiosennych występach znajduje się w szerokiej kadrze seniorów
Natomiast w niedzielę o godz. 12.00 drużyna Juniorów-Marinus zainaugurują ligę meczem z silną ekipą Iskry Golczewo. Tu również po rzetelnie przepracowanym okresie przygotowawczym trener i zawodnicy powalczą o czołówkę tabeli.
piłka nożna / Juniorzy macieks90 - 29.08.2014 12:04
Zabawa, uśmiech i sportowa przygoda
Klub MKS Dąb Dębno ogłasza nabór dzieci do dwóch grup dziecięcych. Już teraz gorąco zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na pierwszy trening pod opieką nowego trenera. Mottem przewodnim jest zabawa, uśmiech i sportowa przygoda.
Pierwszy nabór do zespołu Dębu Dębno dotyczy grupy 'SKRZATY', a więc dzieci urodzonych w 2008 roku i młodszych. Druga grupa 'ŻAKÓW' została utworzona dla dzieci z rocznika 2006-2007. Zainteresowane dzieci wraz z rodzicami klub zaprasza na pierwszy trening zaplanowany na 1 września 2014 r. o godzinie 16:00 na boisku Orlik przy ulicy Zachodniej w Dębnie.
piłka nożna / Juniorzy KoCuReK - 29.08.2014 08:25
Wygrana juniorów Pogoni w derbach
Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin pewnie wygrali pierwsze derby tego sezonu. W meczu pokonali Arkonię 5:0.
W 20. minucie Portowcy po raz pierwszy groźnie zaatakowali. Rafał Maćkowski przejął piłkę w środku pola i zagrał do Szymona Waleńskiego. Skrzydłowy wpadł w pole karne, ale jego strzał przeleciał wysoko nad poprzeczką. Chwilę później Maćkowski już nie dogrywał, zdecydował się na indywidualną akcję. Minął obrońców Arkonii i z linii pola karnego umieścił piłkę w siatce tuż przy słupku. Ofensywny pomocnik szybko mógł podwyższyć wynik na 2:0. Futbolówka uderzona głową wylądowała na poprzeczce. Jeszcze przed przerwą udało się zdobyć Portowcom kolejnego gola. Po główce podwyższył Waleński.