bengoro
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.11.2018 17:50
Juniorzy KPR Gryfino - zaczynają ligę
autor: KPR GryfinoW najbliższy czwartek rusza LIGA JUNIORÓW z udziałem naszej młodzieży. Mecz zaczyna się o godzinie 19:15, a przeciwnikiem naszej zdolnej młodzieży jest bardzo mocna drużyna KS CKS SMS Szczecin. Czy podopieczni trenerów Piotra Kejsa i Adama Zielińskiego poradzą sobie z trudnym przeciwnikiem na swoim terenie??

Przekonamy się już w ten czwartek. Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie na trybuny. Głównym Sponsorem i Patronem naszej zdolnej młodzieży w Gryfinie jest Polska Grupa Energetyczna.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 18.11.2018 18:56
KPR Gryfino pokonuje Bydgoszcz
autor: KPR GRYFINOKPR Gryfino wraca z Bydgoszczy z trzema punktami. Mecz od samego początku był wyrównany, z mała przewagą gospodarzy. Zawiniły u nas niepotrzebne dwu-minutowe kary i kilka 100% sytuacji, które niestety nie znalazły swojego miejsca w bramce. Na nasze szczęście do przerwy prowadziliśmy 12-13.

Druga połowa to już popis naszej drużyny, graliśmy perfekcyjnie, w bramce kilka ważnych interwencji naszego bramkarza Grzegorz Słomczyński. Do tego, jak zwykle nasz super snajper Lucjan Galus 'Maszyna' - zanotował bardzo dobre zawody. Cieszy też fakt, że do pozytywnej formy wraca nasz bardzo silny kołowy Mateusz Kminikowski, który dał popis i rzucił aż 5 bramek!
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 17.11.2018 13:30
Do Bydgoszczy po punkty
Jutro o godzinie 15:00 KPR Gryfino rozegra kolejny mecz o mistrzostwo II-ligi Pomorskiej w Bydgoszczy z tamtejszą drużyną - AZS UKW Bydgoszcz - piłka ręczna.

-Nasz przeciwnik obecnie jest na 8 pozycji w lidze, ostatnio nie ma dobrej passy, ale u siebie jest dosyć mocną ekipą. Nas cieszy fakt że na ten mecz wybieramy się najsilniejszym składem, nie zabraknie w nim zawodników : Lucjan Galus i Szymon Tołyż. Jedynym nieobecnym zawodnikiem z podstawowego składu będzie Tomasz Matoszko, który nabawił się groźnej kontuzji kolana. Panie Tomaszu Życzymy mnóstwo zdrowia i bardzo szybkiego powrotu na hale. Będziemy starać się przywieść 3 punkty z Bydgoszczy specjalnie dla Pana.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 11.11.2018 14:43
Gryfinianie górą
autor: egryfino.plWe wczorajszym meczu gryfinianie gościli drużynę ITS Jeziorak Iława. Sam mecz stał na wysokim poziomie, nasz rywal przyjechał do Gryfina pełnym składem, co zauważyć można było, że nie przyjechali do nas przegrać tego meczu. Postawili nam wysoko poprzeczkę i nie ukrywajmy że końcowa wygrana nie przyszła nam łatwo.

Pierwszą połowę przegrywaliśmy wynikiem 9-10. Powód ??? Fatalna wręcz skuteczność naszych podstawowych zawodników, do tego rewelacyjna forma bramkarza z Iławy sprawiły, iż wynik do przerwy był bardzo mały. Po przerwie i bardzo mocnej reprymendzie naszego trenera Arka Augustyniaka, nasi zawodnicy wzięli się do roboty co zaowocowało już lepsza grą naszej drużyny.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 07.11.2018 18:54
KPR podejmuje Jezioraka
autor: KPR GryfinoW sobotę wracamy na gryfiński parkiet. Po dwutygodniowej przerwie, wracamy na parkiety o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej.

W najbliższa sobotę do Gryfina zawita drużyna z Iławy, tamtejszy ITS Jeziorak Iława - piłka ręczna - Zespół występujący od dwóch sezonów na szczeblu 2 ligi, rozegraliśmy dwa pojedynki i ze wszystkich wyszliśmy zwycięsko. Drużyna bardzo waleczna, o wyrównanym składzie jednak to my jesteśmy faworytem tego spotkania - powiedział nam trener Adam Zieliński. Jak będzie naprawdę? Okaże się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 - w hali przy ulicy Iwaszkiewicza. Zapraszamy Wszystkich Kibiców małych i dużych do wspólnego dopingu naszej drużyny.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 27.10.2018 21:18
Bardzo ważna wygrana w Czersku
autor: KPR GRYFINOTo był kolejny przepiękny pojedynek młodych zawodników KPR Gryfino. Tym razem w Czersku było nas tylko 11, ale za to jakich 11 zawodników. Początek meczu był bardzo nerwowy, co chwilkę nasi zawodnicy schodzili na dwu-minutowe kary, po 5 minutach przegrywaliśmy 2-0.

Po chwili gra się uspokoiła, zaczęliśmy grać bardzo konsekwentnie i budowaliśmy przewagę. Do przerwy, mecz w miarę wyrównany, na korzyść KPRów 10-15, w dużej mierze dzięki naszemu bramkarzowi Grzegorzowi Słomczyńskiemu, który jak zwykle zamurował bramkę KPRów. W przerwie meczu zawodnicy dostali mocną reprymendę od trenera Arkadiusza Augustyniaka i na drugą połowę wyszli bardzo zmotywowani.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.10.2018 22:22
Twierdza w Gryfinie zdobyta
autor: KPR GryfinoMecz stał na bardzo wysokim poziomie, od samego początku drużyna USAR Kwidzyn postawiła KPR-owi wysokie warunki i prowadziła od samego początku do „niestety” końca.

Przez cały mecz było widać profesjonalne podejście do tego spotkania, nasi rywale zagrali piękną Piłkę Ręczną, nie popełniali błędów a ich bramkarz, zamurował bramkę na tyle, że jedyny nasz zawodnik Lucek „MASZYNA” Galus - znalazł na niego sposób i rzucił aż 13 przepięknych bramek, jak nie karne, tak rzuty z 9 metrów - dzisiaj był bezbłędny….ale jeden zawodnik na taką drużynę jak USAR Kwidzyn to zdecydowanie za mało… Nasi Bramkarze - Paweł Gołofit jak i Michał Młynarczyk - również pokazali dzisiaj klasę, ten pierwszy bronił karne jak w transie, a drugi z nów robił, co mógł, aby rzuty naszych przeciwników nie przekroczyły linii bramkowej…Ale to i tak za mało…. Niestety w dniu dzisiejszym wygrała drużyna ZDECYDOWANIE lepsza - nasz przeciwnik zagrał perfekcyjnie, w obronie jak i w ataku….
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 16.10.2018 21:36
Hit kolejki w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOW imieniu całej drużyny KPR Gryfino chcielibyśmy zaprosić Państwa na hitowy mecz o mistrzostwo II ligi Pomorskiej. Do Gryfina zawita drużyna USAR Kwidzyn - która do tej pory, po 5 kolejkach nie doznała jeszcze ani jednej porażki i obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

Po przegranym meczu w Wejherowie, nasza drużyna chce wszystkim kibicom udowodnić, że też liczy się w walce o awans do I Ligi.