ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 17:06
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 11 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 11 po rundzie jesiennej.

1. Wojciech Witoń (KP Drawsko Pomorskie) - 30
2. Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie) - 13
3. Michał Duda (Mirstal Mirosławiec) - 12
3. Tomasz Rutka (Santos Kłębowiec) - 12

5. Łukasz Drabik (Kopanik Lubno) - 9
5. Piotr Zdun (Gryf Budowo) - 9
5. Maciej Żubrecki (Wspólni Różewo) - 9
8. Piotr Kobusiński (Legion Strączno) - 8
9. Artur Muzyka (Mirstal Mirosławiec) - 7
9. Wojciech Plikus (Błękitni Pomierzyn) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 16:07
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 15:30
Klasyfikacja strzelców Klasy A gr. 9 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 9 po rundzie jesiennej.

1. Kamil Makowski (Arkadia Malechowo) - 17
2. Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów) - 12
3. Wojciech Bartkowiak (Passat Bukowo Morskie) - 11
3. Mateusz Pietrzyk (Olympic Warszkowo) - 11
3. Marcin Woźniak (KS Skibno) - 11

6. Michał Cydzik (Arkadia Malechowo) - 10
7. Igor Iwanisik (Wrzos Wrześnica) - 9
8. Łukasz Cygan (KS Sieciemin) - 7
8. Mateusz Łagiewczyk (Wieża II Postomino) - 7
8. Marcin Olejarczyk (Gryf Polanów) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 26.11.2019 22:31
Strzelcy A Klasy gr. 8 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 8 po rundzie jesiennej.

1. Chałupa Jarosław (Resko Karcino) - 17
1. Nazar Mariusz (Fala Gąski) - 17
3. Barczuk Sylwester (Sokół Lulewice) - 15
3. Dondera Norbert (Radew Białogórzyno) - 15
3. Szczepański Mariusz (Radew Białogórzyno) - 15

6. Nowocień Mateusz (Wicher Mierzym) - 13
7. Chyła Marcin (Radew Białogórzyno) - 12
7. Jaworski Patryk (Wicher Mierzym) - 12
7. Kubisiak Maciej (Jantar Siemyśl) - 12
7. Lewandowski Maciej (Fala Gąski) - 12
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 25.11.2019 19:04
Kartkowicze Klasy A Gr. 7 po rundzie jesiennej
autor: K.GrzeszkowiakIndywidualnie:

- 7 kartek (5 żółtych + 2 czerwone) Kobus K. (Sokół S.)
- 6 (5+1) Brydziński K. (Korona R.)
- 6 (5+1) Taratajcio Pi. (Świt B.)
- 5 (4+1) Bucik A. (Remor R.)
- 5 (4+1) Musiał K. (Sokół G.)
- 4 (4+0) Czerwiński A. (Iskra P.)
- 4 (3+1) Matuszewski M. (Sokół S.)
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 24.11.2019 15:43
Strzelcy A klasy Gr. 7 po rundzie jesienne
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 7 po rundzie jesiennej.

28 - Kulesa P. (Orzeł B.)
14 - Lewandowski P. (Klon K.)
13 - Tomaszewski S. (Iskra P.)
12 - Obiała M. (Ina N.)
11 - Mulawka M. (Orzeł B.)
10 - Czarnecki P. (Zjednoczeni W.)
10 - Szulik M. (Iskra P.)
10 - Walczak F. (Iskra P.)

ORZEŁ B. (28 Kulesa P., 11 Mulawka M., 5 Gryk D., 5 Tylka M., 3 Kulesa G., 2 Janek K., 2 Przygoński D., 2 Włodarczyk M., 2 Barszczewski R., 1 Leszczyński K.)

piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa andrzej195405 - 18.11.2019 07:38
Pomorzanin Cychry: Statystyka po I rundzie
W rozgrywkach klasy A grupy 5 piłkarze Pomorzanina w 12 meczach odnieśli 7 zwycięstw remisowali 3 razy i doznali dwie porażki. Zdobyli 30 bramek, stracili 11 bramek w tabeli zdobytych bramek plasują się ex aquo z Chrobrym na 4 miejscu. Obrona szczyci się najmniejszą liczbą straconych bramek - 11. Bramki bronili: Tomasz Grabowski (4 wpuszczone bramki) i Tomasz Wiśniewski (7 razy wyciągał piłkę z siatki).
        starsze newsy   
 

Klub Sportowy Jedność Przewłoki

dane uzupełnić pomogli: ahmed997, Mumin123, koniu13, bikko, mejdej, koniu13, krab, jurek863, xxx1995, Sosik94, sciema, Sosik94, sciema - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020
1.  SCRS Barlinek 34 pkt 66 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia II St. 31 pkt 50 / 16
3.  Sęp Brzesko 29 pkt 47 / 22
4.  Polonia Giżyn 29 pkt 56 / 18
5.  Koral Mostkowo 26 pkt 33 / 31
6.  Mechanik Warnice 22 pkt 30 / 21
7.  Błyskawica Kluki 18 pkt 36 / 38
8.  Wicher Przelewice 16 pkt 32 / 25
9.  Jedność Przewłoki 15 pkt 28 / 52
10.  Bryza Reńsko 13 pkt 27 / 32
11.  Piast Kolin 11 pkt 17 / 34
12.  Zorza Tychowo 10 pkt 24 / 48
13.  Iskra Lutówko 8 pkt 23 / 39
14.  Iskra Warszyn 0 pkt 10 / 93
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Ogniwo Dzwonowo - Jedność Przewłoki 1 : 1
A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Jedność Przewłoki - Błyskawica Kluki 0 : 3
Jedność Przewłoki - Polski Cukier Kluczevia II St. 1 : 10
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Jedność Przewłoki - Orkan Suchań 1 : 7
A-klasa Gr. 6 - Szczecin
Sęp Brzesko - Jedność Przewłoki 6 : 2
Jedność Przewłoki - Bryza Reńsko 1 : 0
Polonia Giżyn - Jedność Przewłoki 7 : 1
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 1 : 2
SCRS Barlinek - Jedność Przewłoki 13 : 1
Jedność Przewłoki - Koral Mostkowo 2 : 3
Wicher Przelewice - Jedność Przewłoki 2 : 3
Jedność Przewłoki - Iskra Warszyn 7 : 1
Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 3 : 5
Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko 3 : 0
Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki 2 : 1
Błyskawica Kluki - Jedność Przewłoki 21 mar
Polski Cukier Kluczevia II St. - Jedność Przewłoki 28 mar
Jedność Przewłoki - Sęp Brzesko 04 kwi
Bryza Reńsko - Jedność Przewłoki 18 kwi
Jedność Przewłoki - Polonia Giżyn 25 kwi
Piast Kolin - Jedność Przewłoki 02 maj
Jedność Przewłoki - SCRS Barlinek 09 maj
Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki 16 maj
Jedność Przewłoki - Wicher Przelewice 23 maj
Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki 30 maj
Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo 06 cze
Iskra Lutówko - Jedność Przewłoki 13 cze
Jedność Przewłoki - Mechanik Warnice 21 cze
 
top komentarze
newsy:
3 » Gorycz połączona z nadz »
1 » Kartkowicze Klasy A Gr. »
1 » III liga: Podsumowanie  »
1 » Podsumowanie rundy jesi »
mecze:
18 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
9 » Iskra Golczewo-Vineta W »
9 » Pomorzanin Nowogard-Gry »
7 » Energetyk Gryfino-Polon »
7 » Spójnia Świdwin-GKS Leś »
7 » Ikar Krosino-Sokół Karl »
7 » Błękitni Stargard-Widze »
5 » Pomorzanin Sławoborze-O »
5 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
5 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 812
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121661
• newsów: 72774
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093398
• zdjęć: 790090
• relacji: 38378
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies