piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki royal447 - 06.04.2019 18:27
Dublet Grosika
autor: Hull City Twitter Kolejny dobry mecz ma za sobą Kamil Grosicki. Wychowanek Pogoni Szczecin zdobył dzisiaj dwie bramki. Jego Hull City pokonało u siebie Reading FC 3:1. Po 40. kolejce rozgrywek Championship Tygrysy zajmują 11 miejsce w tabeli ze stratą 5 punktów do miejsca dającego możliwość gry w barażach o awans do Premier League. Skrzydłowy reprezentacji Polski zdobył gola na 1:1 w 53. minucie oraz na 3:1 w 77. minucie spotkania. Przy obu trafieniach asystował mu Fraizer Campbell. Kamil Grosicki ma na swoim koncie w tym sezonie 9 trafień.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 05.04.2019 15:35
SP 51 Szczecin i Olimpia Szczecin najlepsze w Tymbarku
autor: PszczółekNiezwykle dramatyczny przebieg miał finałowy mecz do lat 12 turnieju 'Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku', którego finały wojewódzkie od środy odbywają się w Szczecinku. W spotkaniu o pierwsze miejsce spotkały się dwie zdecydowanie najlepsze drużyny: SP 7 Koszalin oraz SP 51 Szczecin. W wielkim finale bramki nie padły. O wszystkim rozstrzygnęła seria rzutów karnych, w których o jedno trafienie lepsi byli młodzi szczecinianie.

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki kspogon - 01.04.2019 20:19
Zaległy mecz IV rundy Pucharu Polski KOZPN
autor: ArielTrwający tydzień będzie intensywny dla piłkarzy Pogoni, a połczyńscy kibice długo nie muszą czekać na kolejny mecz.

W sobotnim spotkaniu IV ligi seniorzy zremisowali w meczu wyjazdowym z Iną Goleniów 0:0, a już w najbliższą środę podopieczni trenera Grzegorza Wawreńczuka rozegrają spotkanie w ramach IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki royal447 - 23.03.2019 11:28
Delev zagrał w kadrze
autor: Pogoń Szczecin/Wiola Ufland Spas Delev wystąpił w reprezentacji Bułgarii. Pomocnik Pogoni Szczecin przebywał na boisku do 82. minuty. W meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy jego reprezentacja zremisowała 1:1 z Czarnogórą. Dla Spasa Deleva był to 23 występ w kadrze Bułgarii. W swoim dorobku ma dwa gole oraz trzy asysty. W najbliższy poniedziałek Bułgarzy zagrają na wyjeździe z Kosowem.

Sparta Węgorzyno - Chemik Police

Spotkania odbędą się 3 kwietnia o godz. 17:00.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 03.03.2019 19:00
Repro Service Pol. po raz drugi wygrywa KALF
autor: PszczółekW pierwszą sobotę marca już po raz dwudziesty rozegrano Finał Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. W nim po jednosezonowej przerwie po raz kolejny naprzeciw siebie stanęły drużyny Mediciny oraz Repro Service Pol. Chociaż w większości takich starć górą był zespół Karola Ptaka, to tym razem popularne Repro wzięło rewanż za lata nie powodzeń i po wygranej 5:3 to Bartek Korzeniowski mógł wznieść w geście radości okazały puchar. Wcześniej w finale pocieszenia Bosman Chomino pewnie rozprawił się z Ekolem Dziwnówek.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki royal447 - 02.03.2019 18:00
Dycha Zwolińskiego
autor: Ł.Zwoliński Instagram Łukasz Zwoliński zdobył dziesiątą bramkę w tym sezonie chorwackiej ekstraklasy. Jego HNK Gorica pokonała u siebie NK Rudeš 3:1. Wychowanek Pogoni Szczecin zdobył bramkę na 2:0. W 37. minucie gry popisał się celną główką po dośrodkowaniu z prawego skrzydła od Farouka Miyi. Łukasz Zwoliński zajmuje drugiej miejsce w klasyfikacji strzelców wraz z Mirko Marciem. O trafienie wyprzedza ich Komnen Andrić z Dinama Zagrzeb.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki arti15 - 02.03.2019 07:12
Puchar Polski KOZPN: Piłkarze wracają do gry
autor: OlaW sobotę 2 marca na boiska po zimowej przerwie powracają zawodnicy w naszym koszalińskim okręgu. Pierwszymi meczami o stawkę będą pojedynki w okręgowym Pucharze Polski. W Złocieńcu Gwardia Koszalin zmierzy się z Olimpem, zaś w Czaplinku miejscowy Lech podejmie Bałtyk Koszalin.

2.03.2019 - Gwardia Koszalin - Olimp Złocieniec, początek o godzinie 13:00

Przygodę z okręgowym Pucharem Polski 2018/2019 koszalińska Gwardia dopiero rozpoczyna, zaś jej rywal Olimp Złocieniec w drodze do IV rundy wyeliminował już dwóch rywali. W drugiej fazie pucharu, Olimp bez większego wysiłku wyeliminował Redłovię Redło wygrywając 3:0. W trzeciej rundzie Złocienie czekała znacznie cięższa przeprawa. Olimp dopiero po rzutach karnych wyeliminował Hubertusa Biały Bór, po 90 minutach był remis 1:1, a w karnych Olimp wygrał 5:4.

Mechanik Bobolice - rezerwy (Iskra Kłanino)

dane uzupełnić pomogli: kaka369258, lgkp5011991, kibol123, awruK, awruK, awruK, kaka369258 - dziękujemy