ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 16.05.2024 10:46
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed kolejne wiosenne spotkania klasy okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 13.05.2024 16:15
Pary 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN
13 maja rozlosowane zostały Pary 1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN.

Spotkania zostaną rozegrane w środę 22 maja 2024 roku o 18:00.

1/4 Finału Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa pierin - 10.05.2024 08:36
Łatwo (chyba) nie będzie
autor: marekperecTo że historia ukazująca wyniki Dębu w starciach z drużyną Iskry Banie przy Gorzowskiej 'każe' Nam być optymistami to jedno a rzeczywistość i środowe zwycięstwo Naszych rywali w Pucharze Polski z ekipą z Sądowa to zupełnie co innego.

Piłkarze Iskry odprawili z kwitkiem solidnego czwartoligowca (3:1) i do Dębna przyjadą naładowani pozytywną energią, my zaś kontynuujemy zwycięską passę i wierzymy że w Naszej twierdzy przy wsparciu fantastycznych kibiców zrobimy kolejny krok ku czwartej lidze. Początek meczu Dąb-Iskra już w sobotę o godz. 16.30, zapraszamy serdecznie.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 09.05.2024 14:26
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed kolejne wiosenne spotkania klasy okręgowej.


Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 08.05.2024 12:27
Mecze 1/8 Finału Pucharu Polski ZZPN
Przed nami środowe mecze 1/8 Finału Pucharu Polski ZZPN

Spotkania zostaną rozegrane dzisiaj, 8 maja 2024 roku o 18:00. Ciekawostką dzisiejszych spotkań są mecze pomiędzy Świtem a Świtem II Szczecin, a także juniorami Błękitnych Stargard z trzecioligowym zespołem.

1/8 Finału Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa TUPACK - 07.05.2024 12:31
Startujemy w Pucharze Polski
autor: rwnetoraOd blisko 27 lat jestem związany z Flotą Świnoujście, ale nie było jeszcze sytuacji, aby drużyna nasza przystępowała do rozgrywek o Puchar Polski w... maju.

Tak jest jednak w tym roku. Trzecioligowcy rozpoczynają pucharową przygodę od 1/8 finału, którą w tym sezonie zaplanowano na 8 maja. Na początek nasz zespół pojedzie do Łożnicy, by zmierzyć się z tamtejszym Orłem. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą środę o godzinie 18:00.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 03.05.2024 23:00
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania klasy okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 30.04.2024 19:15
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania klasy okręgowej.


Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
        starsze newsy   
 

Ludowy Klub Sportowy Iskra Golczewo

dane uzupełnić pomogli: Zulek, Iskra, mudynda, Iskiera, keyking, zwiadowca21, Lojalny, HWDP, mazurek10, tintirintin, iskra21, zawieszka, Cristiano69, lksiskra, Kant, pilaf55, Bengoro - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 1 2023/2024
1.  Sparta Gryfice 68
2.  Gryf Kamień Pomorski 63
3.  Rega Trzebiatów 62
4.  Vineta II Wolin 56
5.  Orzeł Łoźnica 45
6.  Jantar Dziwnów 39
7.  Masovia Maszewo 34
8.  OKS Center MD Goleniów 33
9.  Prawobrzeże Świnoujście 31
10.  Piast Chociwel 31
11.  Światowid 63 Łobez 30
12.  Orzeł Grzędzice 28
13.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 27
14.  Polonia Płoty 24
15.  Sarmata Dobra 13
16.  Iskra Golczewo 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 5 : 3
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 5 : 3
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 4 : 2
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 8 : 2
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 4 : 3
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 4 : 1
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 6 : 2
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 4 : 2
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 2 : 2
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 6 : 2
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 4 : 1
Ina Goleniów - Iskra Golczewo 3 : 3
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 6 : 4
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 : 4
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 : 5
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 1 : 3
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 3 : 1
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 2 : 3
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 : 1
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 : 1
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 : 1
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 : 6
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 : 2
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 3 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 0
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 1 : 7
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 0 : 2
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 2 : 2
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 : 2
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Golczewo 0 : 6
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 5 : 2
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 0 : 6
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 : 2
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 2 : 4
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 4 : 0
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 2 : 4
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 1 : 1
K.S. Delta Warszawa U15 - Iskra Golczewo 2 : 1
Vineta Wolin - Iskra Golczewo 4 : 0
Iskra Golczewo - FC Schwedt 02 2 : 1
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 4 : 5
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 : 0
Korona Stuchowo - Iskra Golczewo 2 : 9
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 0 : 1
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 4 : 0
LZS Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 1 : 7
Iskra Golczewo - Jeziorak Szczecin 2 : 4
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 5 : 2
Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów 2 : 1
Iskra Golczewo - Energetyk Gryfino 1 : 2
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 0 : 6
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 1 : 1
Iskra Golczewo - Pomorzanin 1964 Nowogard 1 : 1
Iskra Golczewo - Promień Mosty 2 : 2
LZS Błękitni Trzygłów - Iskra Golczewo 1 : 2
Iskra Golczewo - Pomorzanin Przybiernów 3 : 1
Spójnia Świdwin - Iskra Golczewo 0 : 1
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 29 lip
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 1 : 2
Iskra Golczewo - Dąb Dębice 3 : 3
Klasa Okręgowa gr. 1
Vineta II Wolin - Iskra Golczewo 2 : 0
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 1 : 4
OKS Center MD Goleniów - Iskra Golczewo 4 : 1
Iskra Golczewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 3
Puchar Polski ZZPN
Rolpol Chlebowo - Iskra Golczewo 4 : 6
Klasa Okręgowa gr. 1
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 2 : 1
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 1 : 4
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 3 : 0
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 1 : 4
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo 3 : 1
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 0 : 4
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 7 : 1
Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 4 : 0
Iskra Golczewo - Orzeł Grzędzice 2 : 5
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 1
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 1 : 4
Sparingi
Iskra Golczewo - Mewa Resko 1 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 6 : 0
Bizon Cerkwica - Iskra Golczewo 1 : 2
Puchar Polski ZZPN
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Golczewo 4 : 0
Klasa Okręgowa gr. 1
Iskra Golczewo - Vineta II Wolin 0 : 4
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 4 : 0
Iskra Golczewo - OKS Center MD Goleniów 3 : 2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Iskra Golczewo 2 : 1
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 1 : 2
Sarmata Dobra - Iskra Golczewo 3 : 5
Iskra Golczewo - Gryf Kamień Pomorski 0 : 5
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 2 : 2
Iskra Golczewo - Światowid 63 Łobez 0 : 2
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 9 : 0
Iskra Golczewo - Polonia Płoty 19 maj
Iskra Golczewo - Rega Trzebiatów 25 maj
Orzeł Grzędzice - Iskra Golczewo 30 maj
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 02 cze
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 08 cze
 
top komentarze
newsy:
1 » Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
33 » Iskra Pomień-Orkan Dale »
26 » Darłovia Darłowo-Gwardi »
20 » Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
19 » Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
19 » Ina Ińsko-Ina Recz
17 » Sokół Pyrzyce-Pogoń Bar »
16 » Gavia Choszczno-Kłos Pe »
16 » Energetyk Gryfino-Dąb D »
15 » Lech Czaplinek-Calisia  »
13 » Orzeł Łubowo-KS Gwda Wi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ebi
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151716
• newsów: 78196
• użytkowników: 81171
• komentarzy: 1175525
• zdjęć: 900265
• relacji: 40657
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies