piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 20.01.2019 13:30
Pierwsze punkty w 2019 roku
Kibice SPR Pogoni Szczecin doczekali się triumfu za trzy punkty swoich ulubienic. W 14. Kolejce PGNiG Superligi granatowo-bordowe ograły w hali przy ul. Twardowskiego 12 b KPR Jelenią Górę 30:24. Rywal może nie należał do potentatów rozgrywek, ale udowodnił, że nie należy go lekceważyć
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 17.01.2019 12:54
Puchar Polski: Pogoń zagra ze Startem Elbląg
Dzisiaj w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce odbyło się losowanie ćwierćfinału Pucharu Polski. Granatowo-Bordowe swoją przygodę w tych rozgrywkach rozpoczną od meczu ze Startem Elbląg
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 17.01.2019 09:57
Mecz z KPR-em Jelenia Góra zgodnie z planem
Mecz z KPR-em Jelenia Góra odbędzie się zgodnie z harmonogramem, w sobotę o godzinie 16:00 w hali przy ul. Twardowskiego 12b.

W związku z żałobą narodową zawody przeprowadzone będą bez muzyki, występów artystycznych i innych atrakcji. Solidaryzujemy się i współczujemy rodzinie pana prezydenta Pawła Adamowicza, wierzymy, że przybyli kibice również będą zachowywać się w sposób stosowny do sytuacji.
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 17.01.2019 09:20
Potencjalni rywale Pogoni w Pucharze Polski
W zakończonych wczoraj czterech meczach 1/8 finału Pucharu Polski do ćwierćfinału awansowały zespoły: KPR Gminy Kobierzyce, Energa AZS Koszalin, UKS PCM Kościerzyna oraz KPR Jelenia Góra. Wcześniej prawo gry w kolejnym etapie rozgrywek wywalczył sobie elbląski Start
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 17.01.2019 08:20
Akademiczki awansowały do ćwierćfinału PP
Energa AZS nie dała zawodniczkom Korony Handball nadziei na sprawienie niespodzianki i to drużyna Anity Unijat awansowała do ćwierćfinału krajowego pucharu. Zespół z Koszalina pokonał rywalki z Kielc 36:19. W weekend akademiczki zmierzą się z Koroną w meczu wyjazdowym PGNiG Superligi kobiet.

Spotkanie w pierwszych fragmentach toczyło się pod dyktando gospodyń, które już w 11 minucie prowadziły 7:2. Następnie przyjezdne w zaledwie 6 minut doprowadziły do stanu 7:6. Do 28 minuty spotkania Energa AZS nie potrafiła ponownie odskoczyć rywalkom. W końcówce pierwszej połowy udało się akademiczkom wypracować cztery bramki przewagi przed drugą częścią rywalizacji.

piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 14.01.2019 08:18
Pogoń wróciła bez punktów z Lubina
Jeden z najtrudniejszych meczów SPR Pogoń ma już za sobą. W niedzielę, 13 stycznia szczecinianki rywalizowały z liderem tabeli, Metraco Zagłębiem Lubin. Granatowo-bordowe ostatecznie nie sprawiły sobie i kibicom niespodzianki i przegrały szósty mecz w sezonie 2018/2019. Tym razem w stosunku 26:32
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 13.01.2019 09:54
Akademiczki bez największego trudu wygrywają
autor: RobertEnerga AZS Koszalin w meczu przed własną publicznością pokonała UKS PCM Kościerzyna 37:26. Koszalinianki pozostają zespołem niepokonanym we własnej hali.

Zanim rozpoczęło się spotkanie nagrodzono trenera Waldemara Szafulskiego złotą odznaką za zasługi dla rozwoju polskiej piłki ręcznej

Akademiczki rozpoczęły spokojnie od wyjścia na prowadzenie w pierwszej minucie, po golu Pauli Mazurek. W 3 minucie Gabriela Urbaniak podwyższyła na 2:0. Niedługo później kolejne trafienie dołożyła Monika Michałów. Przyjezdne odpowiedziały trafieniem Alicji Pękały. W kolejnych pięciu minutach akademiczki powiększyły przewagę do pięciu trafień 9:4. Kolejne fragmenty spotkania potwierdzały dominację wicelidera PGNiG Superligi kobiet. Po kwadransie gry Energa AZS prowadziła 13:5.

piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 11.01.2019 09:42
SPR Pogoń Szczecin jedzie po punkty do Lidera
autor: Radio SzczecinW najbliższą niedzielę (tj. 13.01.2019), SPR Pogoń Szczecin będzie walczyć o ligowe punkty u aktualnego lidera PGNiG Superliga Kobiet, KGHM Metraco Zagłębie Lubin

Miejski Klub Sportowy Zagłębie Lubin - sekcja piłki ręcz. kob.

dane uzupełnić pomogli: adi1990 - dziękujemy