bengoro
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga paulinus - 20.11.2018 12:20
Jubileuszowy Turniej Oldbojów
autor: C80W dniu 17.11.2018 w ramach obchodów 50-lecia KP Chemik Police zorganizowany został na boisku przy ulicy Piaskowej turniej, w którym wzięli udział byli zawodnicy, działacze i trenerzy Chemika.
Zawodnicy podzieleni zostali na siedem drużyn, w których składach zagrali m.in.:
Oldboje (czerwoni): Starczyk Arkadiusz, Nęcki Jan, Talarewski Wiesław, Masicz Mirosław, Hornowski Marek, Wakatinakis Janis, Grabowski Franciszek, Romuald Hryniewicz.
piłka nożna / IV liga kspogon - 19.11.2018 21:18
Z piekła do nieba - trzy punkty wywalczone w końcówce meczu
autor: ks pogońÓsmy mecz z rzędu bez porażki w sobotnie popołudnie zanotowali seniorzy połczyńskiej Pogoni. Tym razem po emocjonującej końcówce spotkania, pokonali przed własną publicznością MKS Sokół Karlino 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli - obrońca Sokoła Michał Kowalczyk (bramka samobójcza) oraz kapitan Mateusz Kowalczyk.

Pierwszą groźną akcję meczu przeprowadzili gospodarze. Na uderzenie z ponad 20 metrów po podaniu Mateusza Kowalczyka zdecydował się Grzegorz Wawreńczuk, lecz bramkarz Sokoła bez problemów poradził sobie z tą piłką. Po tej akcji wynik meczu uległ zmianie. Lewą stroną boiska popędził z piłką Michał Kowalczyk, dograł w pole karne, gdzie pomimo interwencji obrońcy Pogoni 'futbolówka' trafiła przypadkowo pod nogi Adriana Rutkowskiego, a ten z zimną krwią pokonał bramkarza gospodarzy.
piłka nożna / IV liga kspogon - 12.11.2018 19:17
Bramka Grzegorza Wawreńczuka dała punkt i awans w tabeli
autor: KMŚwidwinKolejny zdobyty punkt zapisali na swoim koncie w IV-to ligowej tabeli seniorzy połczyńskiej Pogoni. W meczu 15. kolejki zremisowali w meczu wyjazdowym z Gryfem Kamień Pomorski 1:1. Bramkę dla Pogoni zdobył Grzegorz Wawreńczuk.
Sobotnie spotkanie rozpoczęło się od przewagi gospodarzy, którzy częściej operowali piłką na naszej połowie. 'Biało-Niebiescy' nastawili się na grę z kontry, czego efektem była bramka w 35. minucie dająca prowadzenie 'Zdrojowcom'. Na lewej stronie boiska w okolicach pola karnego Gryfa, Mateusz Hamer wywalczył piłkę w starciu z obrońcą gospodarzy, precyzyjnie dośrodkował na głowę Grzegorza Wawreńczuka i na tablicy wyników pojawił się wynik 0:1. Do końca pierwszej części meczu 'Gryfici' starali się za wszelką cenę zdobyć bramkę wyrównującą.
piłka nożna / IV liga kspogon - 22.10.2018 22:02
Pogoń lepsza od MKP Szczecinek
Dwie bramki zdobyte w pierwszych trzydziestu minutach pierwszej połowy zaowocowały kolejnym zwycięstwem Pogoni w bieżącym sezonie zachodniopomorskiej IV ligi! Połczyńscy piłkarze pokonali Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 2:0 po golach Grzegorza Wawreńczuka i Mateusza Kowalczyka.

Sobotnie spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli 'biało-niebiescy'. W 4. minucie po indywidualnej akcji na lewym skrzydle Mateusz Hamer, dograł piłkę do Grzegorza Wawreńczuka, który mimo asysty obrońców obrócił się w polu karnym i płaskim strzałem pokonał bramkarza MKP. Dwie minuty później grający trener Pogoni mógł zdobyć kolejną bramkę, lecz w tej sytuacji uderzył nad bramką strzeżoną przez Mateusza Sochalskiego.

Miejski Klub Sportowy Ina Goleniów

dane uzupełnić pomogli: WpV, grovest, tasia, maksiu1986, ina58, Lukas1986, madzia89 - dziękujemy