piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn pszczolek - 12.05.2018 10:52
Gwardia z nafciarzami
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminka rozgrywek Gwardię Koszalin czeka domowe starcie z rezerwami Orlen Wisły Płock. Będzie to mecz 27. kolejki.
piłka ręczna / I liga mężczyzn pszczolek - 05.05.2018 10:44
Gwardia w Gdńsku
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z SMS Gdańsk. Będzie to mecz 26. kolejki.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 26.04.2018 22:32
Gwardia przed trudnym meczem
autor: Łukasz KoperekGwardia Koszalin w piątek 27 kwietnia zmierzy się w Koszalinie z Row 1964 Rybnik, który jest obecnie dziesiątym zepołem II ligi. Mecz rozpocznie serię pięciu meczów przed własną publicznością zespołu prowadzonego przez Tadeusza Żakietę.
Goście w 27 meczach wywalczyli 34 punkty, a składają się na to dziewięć wygranych. siedem remisów oraz jedenaście porażek. Rybnik, aż 25 punktów wywalczył na własnym boisku. Wiosną ROW wywalczył cztery wygrane i cztery porażki.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 22.04.2018 08:08
Gwardia wygrywa po zaciętym meczu
autor: Artur RutkowskiSzczypiorniści Gwardii Koszalin odnieśli zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna 24:22. Gwardziści zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnich fragmentach rywalizacji.
Pierwsze fragmenty okazały się lepsze dla Sokoła, który w 10 minucie prowadził 4:1. Gwardia odpowiedziała pięcioma trafieniami z rzędu. W 23 minucie Kościerzyna, po golu Michała Derdzikowskiego prowadziła 8:7. Następnie koszalinianie zdołali odzyskać prowadzenie i do przerwy zespół Piotra Stasiuka prowadził 12:10.

piłka ręczna / I liga mężczyzn pszczolek - 21.04.2018 11:22
Gwardia w Kościerzynie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z Sokołem Kościerzyna. Będzie to mecz 24. kolejki.
piłka ręczna / I liga mężczyzn pszczolek - 14.04.2018 09:49
Gwardia zagra ze Stalą
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka domowe starcie z Stalą Gorzów. Będzie to mecz 23. kolejki.
piłka ręczna / I liga mężczyzn pszczolek - 24.03.2018 10:19
Gwardia w Grudziądzu
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z MKS-em Grudziądz. Będzie to mecz 22. kolejki.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 18.03.2018 07:37
Gwardia przerywa serię porażek
autor:  loola1991Zawodnicy Gwardii Koszalin długo czekali na odniesienie trzeciego ligowego zwycięstwa, ale wreszcie ta sztuka im się udała. W meczu przed własną publicznością Gwardia pokonała MKS Mazur Sierpc 31:29.

Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry. Pierwsi na dwubramkowe prowadzenie 5:3 wyszli podopieczni Piotra Stasiuka w 9 minucie, po trafieniu Bartosza Tołłoczko. Zespół gości ambitnie walczył, aby dogonić koszalinian i w 19 minucie doprowadził do wyrównania 9:9. Gwardia nie pozwoliła Mazurowi Sierp wyjść na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze odzyskali dwubramkowe prowadzenie. Do przerwy Gwardia prowadziła 13:11.