piłka nożna / A klasa Bengoro - 27.04.2017 08:29
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne wiosenne spotkania szczecińskiej i koszalińskiej A-Klasy. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
relacja fotki komentarze
29-04 16:00  Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 0 1 2
piłka nożna / A klasa Sharkey - 20.04.2017 10:39
Lider i outsider tabeli A klasy Szczecin gr. 2
W następnej kolejce 22.04.2017 r. o godz. 16.00 Światowid 63 podejmować będzie w Łobzie ostatni w tabeli WODR Barzkowice, którego jesienią pokonał 8:0. Niech jednak nie osłabi to koncentracji naszej drużyny, ponieważ w Barzkowicach pojawiło się wiosną kilku nowych, dobrych graczy. Mimo zdobycia tylko 2 punktów w 16. meczach w obecnym sezonie, to nie jest to już zespół 'do bicia'.

W przedostatniej kolejce sensacyjnie zremisowali 2:2 z wiceliderem Dębem Dębice. Wcześniej przegrali z Orłem Pęzino tylko 1:0 tracąc bramkę w 58 min. Zaś mecz z Płomieniem Lisowo wygrywali do 55 min. 2:0, by przegrać 2:3 po golach w minutach: 55', 90'+11 oraz 90'+20. Mecz trwał ponad dwie godziny! W niedzielę WODR Barzkowice uległ u siebie drużynie Czarnych Marianowo 2:3. Jeżeli zatem Barzkowice przegrywają wiosną - to zaledwie jedną bramką. Dlatego kibice Ś63 mają prawo oczekiwać, że strzelą przynajmniej o jedną bramkę więcej od rywala.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 20.04.2017 07:46
piłka nożna / A klasa Bengoro - 15.04.2017 20:22
Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 10.04.2017 22:15
Wygrana Korony
autor: SkibeKorona Stuchowo w sobotnie popołudnie podejmowała Prawobrzeże Świnoujście. Stuchowianie chcieli w tym spotkaniu zrewanżować się za jesienne lanie na Wyspie Uznam.

Początek meczu należał jednak do podopiecznych Łukasza Kupczyka, którzy na prowadzenie wyszli już w 9. minucie, kiedy to Piotrowski wyciągał futbolówkę z bramki po trafieniu Marka Sokołowskiego. W 25. minucie w szesnastce gości Marcin Żmudziński zagrał piłkę ręką za co otrzymał czerwoną kartkę, a Korona miała szansę, aby doprowadzić do remisu. Do futbolówki ustawionej na 11. metrze podszedł Dominik Kokot i pewnym strzałem skierował piłkę do bramki, Oskar Chrzanowski był bez szans. Pierwsze 45. minut zakończyło się remisem.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 10.04.2017 17:33
Rada Miejska w Dziwnowie zdecyduje o przyszłości Bałtyku?
autor: kamienskie.infoJak informuje portal kamienskie.info Rada Miejska w Dziwnowie 19 kwietnia zdecyduje o zasadności skargi złożonej na Burmistrza Dziwnowa przez Ludowy Klub Sportowy Bałtyk Międzywodzie.

Chodzi o nieprzyznanie klubowi z Międzywodzia dotacji pozwalającej na dalsze prowadzenie działalności sportowej. Radni z komisji rewizyjnej wnioskują o uznanie skargi za bezzasadną. W uzasadnieniu projektu uchwały mówiącej o bezzasadności skargi czytamy: - „że komisja konkursowa opiniująca ofertę Bałtyku oceniła ją negatywnie i nie przyznała żadnych punktów w przedmiocie oceny możliwości realizacji zadania publicznego, oceny proponowanej jakości wykonania zadania i kwalifikacji osób, przy udziale których miało być realizowane zadanie publiczne oraz uwzględnienia planowanego wkładu osobowego, na podstawie informacji uzyskanej od Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie.”
piłka nożna / A klasa Bengoro - 06.04.2017 10:51
piłka nożna / A klasa dexterr - 04.04.2017 08:10
Marsz po Awans
autor: chybieW sobotę przy ulicy Siewnej odbył się jeden z najważniejszych meczów rundy wiosennej. Do Łobza zawitał zespół Orła Pęzino, zajmujący aktualnie trzecie miejsce w tabeli i posiadający realne szanse na włączenie się do walki o awans.
Ponownie Nasz zespół wyszedł w żelaznym ustawieniu, które nie zmienia się od początku rundy wiosennej.

W mecz lepiej weszli goście, którzy po pierwszym kwadransie prowadzili 0:1. Pięknym strzałem zza pola karnego popisał się kapitan przyjezdnych. Z biegiem czasu Nasi zawodnicy łapali odpowiedni rytm gry i zyskiwali przewagę. Efektem lepszej gry była bramka tuż przed końcem pierwszej połowy. Nikołajczyk urwał się prawym skrzydłem, zagrał w pole karne do Jacka Szabunia, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza.
Wynik do przerwy 1:1.

Ludowy Klub Sportowy Grot Gardno

dane uzupełnić pomogli: borntokick, michalgrot, sebgardno, klarensgrot, grotjaca, PeJo, PeJo - dziękujemy