pszczolek
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka kazik - 09.02.2016 09:41
Pewne zwycięstwo w dobrym stylu
Piłkarze Morzycka Moryń w niedzielne popołudnie rozegrali swoją drugą grę kontrolną podczas okresu przygotowawczego. O godz 16.00 w Szczecinie przy ulicy Pomarańczowej Morzycko zmierzyło się z trzynastym zespołem Regionalnej Ligi Okręgowej Zootechnikiem Kołbacz. Zespół z Morynia pokonał niżej notowanego rywala 6-1 w całkiem niezłym stylu. Morynianie dyktowali warunki przez niemal całe 90 minut spotkanie, utrzymując się dłużej przy piłce, stwarzając groźniejsze sytuacje o czym świadczy wysoki wynik. Świetne zawody rozegrali Nagaj, Chrzanowski, Pohorecki oraz zawodnik testowany, który mamy nadzieję zasili szeregi drużyny Morzycka przed rundą rewanżową.
piłka nożna / regionalna okręgówka Kawaler - 08.02.2016 07:59
Gryf Kamień Pomorski rozbija Błękitnych Trzygłów
autor: Daniel KlamborowskiW niedzielę, 7 lutego 2016 roku w Kamieniu Pomorskim na boisku ze sztuczną nawierzchnią Gryf Kamień Pomorski pokonał w meczu sparingowym Błękitnych Trzygłów 5:1. Pierwszą bramkę dla kamieńskiego zespołu w 8’ minucie zdobył Adrian Chodorowski. W 37’ minucie po raz kolejny przypomniał o swoim potężnym uderzeniu kamieński niedźwiedź czyli Damian Karczmarski, który z rzutu wolnego pokonał bramkarza Błękitnych Trzygłów. Przysłowiową bramkę do szatni zdobył Dawid Roszak w 45’ minucie tego spotkania.
piłka nożna / regionalna okręgówka bogu12 - 06.02.2016 18:36
Piętnaście goli w sparingu
autor: PszczółekDnia 6 lutego 2016 roku, na boisko znajdujące się w Płotach przybyły dwie Drużyny zajmujące czołowe miejsca w swoich ligach. Była to Sparta Gryfice zajmująca 5. miejsce w tabeli klasy okręgowej Szczecin Płn. z dorobkiem 29pkt, jak i Światowid 63 Łobez zajmujący pierwsze miejsce z dorobkiem 34 pkt A klasie grupa Szczecin 3.

Spotkanie od początku siła rzeczy prowadziła drużyna grająca na co dzień w wyższej lidze (Liga Okregowa). Zdobywając jedno-bramkowe prowadzenie. Radość Sparty nie trwała zbyt długo ze względu na to, że Światowid 63 szybko się obudził... Konkurs bramkowy rozpoczął Dawid Urbański pewnie kierując piłkę w siatkę przeciwnika, po podaniu Damiana Mosiądza. Kolejnym snajperem okazał się dobrze nam znany zawodnik Łukasz Brona, który z zimną krwią kieruje futbolówkę do siatki przeciwnika z rzutu karnego. Kolejne trafienie zalicza Remek Borejszo.

piłka nożna / regionalna okręgówka radar87 - 01.02.2016 18:56
Pierwszy sparing
Swój pierwszy mecz sparingowy rozegrali piłkarze chojeńskiej Odry. Rywalem był występujący w regionalnej okręgówce Błękit Pniewo. Drużyna przeciwna nie postawiła wysoko poprzeczki i mecz zakończył się wynikiem 8-1 dla Odry. Podczas spotkania testowane były różne ustawienia zespołu oraz zawodnicy, którzy chcą wzmocnić chojeński zespół. Przy braku kilku podstawowych zawodników wynik cieszy, ale prawdziwe wyzwania przed nami.

piłka nożna / regionalna okręgówka Sako30 - 31.01.2016 18:21
Wygrana Zootechnika
autor: PszczółekW drugim meczu kontrolnym zespół Zootechnika Kołbacz pokonał drużynę z Wojewódzkiej Klasy Okręgowej - Pomorzanin Nowogard 4:0. Wysokim zwycięstwem zakończyło się to spotkanie, po bardzo dobrej grze całej drużyny kołbaczan. Gole dla nich zdobyli: dwukrotnie Łukasz Turtoń oraz Krzysztof Michalski i Damian Górski Między słupkami bramki w tym spotkaniu wystąpił testowany bramkarz Kluczevii Stargard - Aleksander Jarosz.
Za tydzień przeciwnikiem Zootechnika będzie Morzycko Moryń.
piłka nożna / regionalna okręgówka kichu - 31.01.2016 15:54
W sobotę IV Memoriał Michała Ślęzaka
W najbliższą sobotę tj 6 lutego w Hali Miejskiej w Maszewie odbędzie się turniej halowy w piłce nożnej - IV Memoriał im. Michała Ślęzaka.

Podobna formuła jak w poprzednim roku będzie towarzyszyła w sobotnim turnieju czyli, osiem drużyn, podzielone na dwie grupy, z których po rozegraniu meczów każdy z każdym w swojej grupie dwie najlepsze ekipy awansują do półfinałów. Drużyny które zajmą 3 i 4 miejsca rozegrają mecze o 5 i 7 miejsce a następnie pokonani z półfinałów o 3 i zwycięzcy o 1 miejsce w Memoriale. Mecze rozgrywane będą w systemie czasowym 1x12 minut w składzie pięcioosobowym (1 bramkarz + 4 zawodników z pola). Rozpoczęcie turnieju zaplanowano na godz. 9:00 (zbiórka drużyn ok. 8:45).
piłka nożna / regionalna okręgówka dzaks - 31.01.2016 15:29
Wygrana z Wybrzeżem
autor: P. Skiba30 stycznia Sparta Gryfice rozpoczęła sparingowe przegotowania do rundy wiosennej.

Sobotnie, wczesne popołudnie spowodowało, że wielu zawodników zatrzymały obowiązki zawodowe. Była to więc szansa dla tych, którzy chcieliby pokazać trenerowi swoją przydatność dla drużyny, swoją chęć walki o miejsce w podstawowej osiemnastce. W grze kontrolnej, rozegranej w Niechorzu, z drużyną Wybrzeża, Sparta wygrała pewnie 3:0 a bramki zdobyli: 10' Jakub Gnat (gratulacje dla szczęśliwego taty Dominika, ta brameczka z całą pewnością dedykowana była i synkowi i mamie Sandrze), 85' Grzegorz Balkowski, 89' Maciej Rogowski.
piłka nożna / regionalna okręgówka kichu - 29.01.2016 12:45
Masovia poszukuje sparingpartnera
autor: kichu LKS Masovia Maszewo poszukuje sparingpartnera na weekend 27 lutego (sobota) lub 28 lutego (niedziela). Zainteresowane zespoły (minimum A klasa) najlepiej z możliwością łatwego dostępu do boiska ze sztuczną nawierzchnią proszone są o kontakt mailowy (lks@masovia.net) lub telefonicznie pod nr 506 500 937. Podział kosztów do uzgodnienia.

Grom Świelino

dane uzupełnić pomogli: Piteer22, zibi22, darecki1820, weteran43, Piteer22, darecki1820, makalele29 - dziękujemy