pszczolek
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Mewa1965 - 01.02.2015 01:42
Wysokie zwycięstwo Mewy
autor: PszczółekJak donosi nieoficjalny portal Mewy Resko, przebywająca na zgrupowaniu drużyna prowadzona przez Artura Dmowskiego, pokonała w wczorajszym (31.01) meczu kontrolnym miejscową Falę Międzyzdroje 6:0, bramki strzelili: Ryba, Astramowicz (Figo), Czyż o 3x Dudek.
Skład Mewy I połowa: Andrisieczko, Adamczuk, Pawłowski, Płuciennik, zawodnik testowany x3, Astramowicz, Andradina, Ryba, Sikora.
II połowa: Andrusieczko, Szcześniak, Kubicki, Skrilec, zawodnik testowany, Włodarczyk, zawodnik testowany, Czyż, Stępień, Deuter, Dudek.
Od przyszłego tygodnia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną zawodnicy OKS Euroinsbud Goleniów. Juniorzy pierwszy raz spotkają się we wtorek 3 lutego o godzinie 18.00 na Orliku przy Gimnazjum Nr 1 w Goleniowie. Również we wtorek, o godzinie 18.30 pierwsze zajęcia odbędą Seniorzy naszego Klubu. Miejscem zajęć będzie sala gimnastyczna przy ulicy Maszewskiej w Goleniowie.
piłka nożna / A klasa Wodzu - 29.01.2015 11:47
Iskra Pomień szuka sparingpartnera!
Uczniowski Klub Sportowy 'Iskra' Pomień poszukuje sparingpartnerów, którzy mają chęć rozegrać mecze kontrolne w terminach 22.03.2015 r., 29.03.2015 r. oraz 05.04.2015 r. Godzina i miejsce do uzgodnienia. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 723131369
piłka nożna / A klasa adminstal - 25.01.2015 18:14
Stal gromi
W pierwszym meczu kontrolnym drużyna Stali Szczecin wygrała z Iskrą Banie 8-0. Trener Piotr Szyłko wystawił do gry dwie jedenastki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 po golach: 2 x Klowan , Wołyński. Druga część zakończyła się wynikiem 5-0 po golach : 2 x Bakun , Adamczyk , Grzegorowski , Ceglarek.

I połowa :
Jarząbek , Kupczyński , Kijewski , Dochniak , Pawłowski , Storek , Czyżewski , Wołyński , Komar , Klowan , Zawodnik Testowany.
II połowa :
Jarząbek , Grzegorowski , Lis , Bodys , Boryta , Ceglarek , Waszak , Mazurek , Stołowski , Adamczyk , Bakun .
autor: robertjanW dniu 24 stycznia br. na sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Goleniowie odbył się Zimowy Halowy Turniej Piłkarski, którego organizatorem było Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne 'Helenów' przy współpracy z Osiedlowym Klubem Sportowym Euroinsbud Goleniów i Gminą Goleniów.
Od rana na sali sportowej rywalizowali najmłodsi piłkarze szkółek futbolu z Goleniowa z roczników 2006-2008. Wystartowały cztery drużyny z dwóch szkółek piłkarskich: Piotra Hanuszkiewicza i OKS Goleniów.
piłka nożna / A klasa sukjan - 23.01.2015 21:40
Sparingpartner poszukiwany

Klub sportowy Ina Nadarzyn szuka sparing partnera na rozegranie meczu sparingowego w dniu 15.03.2015r. więcej szczegółów pod nr tel 605565688 lub ksinanadarzyn@wp.pl.
piłka nożna / A klasa adminstal - 23.01.2015 18:04
Pierwszy sparing Stali
W dniu 25.01.2014 zespół Stali Szczecin rozegra pierwszy sparing w okresie przygotowawczym, przeciwnikiem będzie zespół Iskry Banie. Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Pomarańczowej początek spotkania o godzinie 11.00. Po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć w drużynie Stalówki nowych zawodników. Trener Szyłko w meczu nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników Marcin Bartczak i Dominik Mikuski. Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania sparingu
piłka nożna / A klasa Junioro - 18.01.2015 22:28
Przygotowania rozpoczęte
W sobotnie popołudnie o godz. 15:30 drużyna seniorska Prawobrzeża przy wsparciu młodszych kolegów, kończących za pół roku wiek juniora, rozegrali sparing Iną Ińsko. Był to pierwszy sprawdzian podopiecznych trenera Michała Stelmaszczyka w nowym roku. Mecz podzielony był na trzy 30-minutowe tercje, tak, żeby umożliwić obu trenerom sprawdzenie nowych zawodników.
W pierwszej tercji zagrali seniorzy świnoujskiej drużyny, którzy po bardzo wyrównanych 30 minutach, wygrali 1:0 po bramce Rafała Wrony. W drugiej odsłonie, na boisko wybiegli ich młodsi koledzy z drużyny „Marinus- Prawobrzeże”, którzy mimo ambitnej postawy, ulegli 0:3.

Gminny Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Głaz Tychowo

dane uzupełnić pomogli: marysia, michaltychowo, 11223344556677, Nanysz, neutralny9, ajotychowo, Nanysz, ajotychowo, LokomotivMoskwa, prezesklubupl, prezesklubupl, prezesklubupl, bialoniebieski8, lykan, neutralny91 - dziękujemy