A klasa Szczecin gr. 1 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 2 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 3 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 4 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 5 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Szczecin gr. 6 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Koszalin gr. 1 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Koszalin gr. 2 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
A klasa Koszalin gr. 3 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
piłka nożna / A klasa WB - 23.05.2016 17:22
Rezerwowi docenieni, pokonani Zjednoczeni
Sześć bramek i jeszcze więcej zmarnowanych setek. Tego dnia widownia, która liczyła prawie dziesięć osób na brak akcji narzekać nie mogła. Gorzej z ich wykończeniem. WB pokonało Zjednoczonych Kobylanka 4:2.
Sześciu podstawowych zawodników po stronie Wołczkowa-Bezrzecza i pięciu w szeregach Zjednoczonych. Plaga kontuzji oraz groźny wirus o nazwie 'juwenalia' sprawiły, że tego dnia swoje szanse otrzymali rezerwowi. Czy je wykorzystali? Z pewnością dali sygnał, że warto mieć ich w zespole. Przykładowo Krzysztof Stolorz w wyjściowym składzie pojawił się pierwszy raz od sierpnia 2015 roku. I trzeba przyznać, że po dziewięciomiesięcznej przerwie urodziło się z tego coś ciekawego. Dopóki nie dostał z łokcia w twarz, przez co musiał opuścić boisko, wchodził w piłkę jak 'dzik w szyszki', przecinając akcje rywali i wygrywając górne piłki.
piłka nożna / A klasa Orzelrulez - 22.05.2016 11:51
Przegrana Orła w meczu z OKS Goleniów
autor: BengoroSpotkanie toczyło się w niezbyt szybkim tempie, a to oczywiście z powodu panującej aury. Początkowo przeważał Orzeł, jednak gra w większości toczyła się w środku pola. Tak w skrócie wyglądała pierwsza część premierowej połowy.
Następnie przewagę zaczęli zdobywać gospodarze, jednak i oni nie zdołali stworzyć klarownych sytuacji. Pierwsza połowa zakończyła się więc bezbramkowym remisem. Sytuacji podbramkowych było niewiele, ale to również zasługa uważnie grających defensyw obydwu ekip. Druga połowa była zgoła inna. Gra zespołów otworzyła się. Bardzo dobrze bronił bramkarz OKS-u i kilkukrotnie obronił swoją drużynę przed utratą bramki po strzałach m.in. Wiśniewskiego i Ignasiaka. Po jednym ze strzałów piłka trafiła w słupek. Gospodarze odpowiedzieli uderzeniem w poprzeczkę oraz akcją sam na sam po przeprowadzonej kontrze, jednak bezbłędnie interweniował Nowotny.
piłka nożna / A klasa Kawaler - 20.05.2016 11:57
Co by było, gdyby... cz.3
autor: PszczółekPrzed tygodniem przedstawiliśmy drugą cześć analizy Pszczółka
Co by było, gdyby...2
rozgrywki sezonu 2015/2016 teraz się zakończyły? Najnowsza wersja przedstawiającą analizę awansów i spadków na dzień 20 maja 2016 roku...

Tak więc zapraszamy do lektury.
Co by było, gdyby... cz.3 - Czytaj całość
piłka nożna / A klasa trener1996 - 19.05.2016 12:59
Energetyk II Gryfino szuka wzmocnień
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby zasilić nasze szeregi serdecznie zapraszamy. Zespół po awansie do A klasy, szykuje się do gry w wyższej klasie rozgrywkowej.
Trenuje dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki w godzinach 19.00 - 20.45. Szukamy zawodników urodzonych w roczniku 2000 i starszych. W rezerwach Energetyka trenują obecni i byli zawodnicy Energetyka, a także zawodnicy z gminy i powiatu Gryfino. Zespół składa się z zawodników urodzonych w latach 1992 - 1998. W obecnym sezonie rozgrywkowym 5 naszych zawodników debiutowało w pierwszym zespole, w rozgrywkach ligowych. Regularnie występuje dwóch.
piłka nożna / A klasa Orzelrulez - 18.05.2016 15:18
Wyjazdowe spotkanie Orła
autor: PszczółekW sobotę, 21 maja 2016 roku o godzinie 16:00 na Euroboisku w Goleniowie drużyna Orła rozegra spotkanie w ramach 22. kolejka A klasy gr.3.
Przeciwnikiem będzie drużyna OKS Center MD Goleniów, która zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 40 punktów. Zespół z Goleniowa do tej pory wygrał 13 spotkań, raz zremisował i odniósł 7 porażek, z bilansem bramek 61:44. W ostatniej kolejce wygrali wyjazdowe spotkanie z Pomorzaninem II Nowogard 0:4. Drużyna z Goleniowa w rundzie wiosennej spisuje się wyjątkowo dobrze i solidnie, przegrywając tylko jedno spotkanie.
piłka nożna / A klasa Orzelrulez - 15.05.2016 12:10
Zwycięstwo Orła w meczu na szczycie
autor: PszczółekW sobotę, 14 maja 2016 na stadionie w Łożnicy drużyna Orła rozegrała spotkanie w ramach 21. kolejka A klasy gr. 3. Przeciwnikiem była drużyna Światowid 63 Łobez, zajmująca 3. miejsce w tabeli. Mecz ten był hitem kolejki i jednym z kluczowych spotkań w walce o awans. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orła 1:0(1:0).
Początek meczu wyrównany. Oba zespoły grały uważnie w obronie, szukając okazji do stworzenia dogodnych sytuacji strzeleckich. Gra toczyła się w środku pola i było dużo boiskowej walki. Klarownych sytuacji było niewiele z obu stron. W 34 min. grę z autu na wysokości pola karnego szybko wznawia Ziętala K. zagrywając w pole karne do Wiśniewskiego K., który przyjmuje piłkę i uderza lobem w stronę długiego słupka umieszczając piłkę w siatce po wyjątkowym zagraniu, 1:0! Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
piłka nożna / A klasa jakubkris84 - 13.05.2016 17:45
KP Przecław szuka zawodników
Małymi krokami zbliża się koniec sezonu, więc czas już pomyśleć o następnym. Dlatego ogłaszamy nabór zawodników w każdej kategorii wiekowej.
Poszukiwani zawodnicy do klubu KP Przecław w kategorii: dzieci, młodzież i dorośli. Kontakt pod numerami telefonu: prezes 512-685-227, wiceprezes 692-501-324, kierownik 504-069-759. Bądź mailowym: KPPrzeclaw@wp.pl

Gminny Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy Głaz Tychowo

dane uzupełnić pomogli: marysia, michaltychowo, 11223344556677, Nanysz, neutralny9, ajotychowo, Nanysz, ajotychowo, LokomotivMoskwa, prezesklubupl, prezesklubupl, prezesklubupl, bialoniebieski8, lykan, neutralny91, prezesklubupl, Januszek167, neutralny91, LokomotivMoskwa - dziękujemy