piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki KMswidwin - 12.10.2017 08:19
Spójnia nadal niepokonana
autor: KMŚwidwinTo już 10 mecz bez porażki zespołu ze Świdwina (7 zwycięstw ligowych, 3 pucharowe ). Spotkanie rozpoczęło się wyraźnie pod dyktando Spójni.

To świdiński zespół w pierwszych 15. minutach stworzył dwie dogodne sytuację do strzelenia gola. Udało się za trzecim. W 17. minucie pięknym strzałem w same okienko bramki gości, piłkę posłał Michał Adamczyk. Strzał z kategorii ( nie do obrony ). Piłka mocno uderzona, trafiła idealnie w okienko i tym sposobem zespół gospodarzy objął prowadzenie 1:0. Nadal nie słabły ataki Spójni. Kolejne sytuacje zwiastowały grad bramek w Świdwinie. Jedna z kolejnych akcji przyniosła prowadzenie 2:0. W 28. minucie po ładnej akcji zespołowej Krzysztof Wiak pokonał, bramkarza Pogoni. Mecz do przerwy powinien zakończyć się wynikiem zbliżonym do 5:0.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki KMswidwin - 11.10.2017 14:11
Mecz z tradycją
Historia pojedynków pomiędzy Spójnią Świdwin i Pogonią Połczyn Zdrój sięga bardzo długo. Jednym z ważnych wydarzeń na drodze tych dwóch klubów był sezon 1995/1996, kiedy to świdwiński klub awansował do III ligi (obecnie II liga) a rywale zza miedzy zajęli drugie miejsce. Niestety świdwińska ekipa zrezygnowała z awansu a nasze miejsce zajęli piłkarze Pogoni. Od tego czasu oba kluby z różnym skutkiem występowały w poszczególnych ligach. Po ostatnich meczach wydaję się, że region Powiatu Świdwińskiego powoli piłkarsko 'wstaje z kolan'.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 11.10.2017 09:19
Grają o puchar
We środę (10 października) rozegrane zostaną spotkania czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region KOZPN
Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.

Wszystkie pary rundy Pucharu Polski KOZPN
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki KSRossa - 04.10.2017 11:35
Poznaliśmy pary 4 rundy Pucharu Polski KOZPN
W środę (4.10) rozlosowane zostały pary 4 rundy Pucharu Polski KOZPN. Mecze rozegrane zostaną w środę, 11 października o godz. 16.

Polska jedzie na ME
Reprezentacja Polski w Futsalu w rozegranym dzisiaj wieczorem (26.09) w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Śniadeckich 4 odrobiła straty z pierwszego meczu barażowego z Węgier. Podopieczni Andrzeja Biangi wygrali 6:4 dzięki czemu po 17. latach przerwy pojadą na Mistrzostwa Europy.

Po porażce 1:2 nad Balatonem biało-czerwoni we wtorkowym pojedynku musieli wygrać przynajmniej różnicą dwóch bramek. Niesieni dopingiem od pierwszych minut rzucili się na przeciwnika. Ich ataki się opłaciły i dzięki dwóm bramkom Rafała Franza w bardzo krótkim odstępie czasu już w 6. minucie to oni mogli rozdawać karty.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 26.09.2017 12:23
Ostatnie dni zapisów
autor: PszczółekWielkimi krokami zbliżają się pierwsze mecze XVIII edycji Turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Do sportowej rywalizacji przystąpią setki tysięcy zawodników i zawodniczek w wieku 6-12 lat, którzy powalczą o występ na stadionie PGE Narodowym, wyjazd na mecz kadry Adama Nawałki i możliwość spotkania z reprezentacją Polski. To już ostatni moment na zgłoszenie swojej drużyny - zapisy do tegorocznej edycji trwają tylko do 30 września.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 26.09.2017 08:43
We środę (27 września) rozegrane zostaną spotkania trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region KOZPN

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki royal447 - 22.09.2017 23:43
Grosicki i Krychowiak w kadrze
autor: Grzegorz Krychowiak instagram Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion) oraz Kamil Grosicki (Hull City) znaleźli się na liście zawodników powołanych na mecze z Armenią i Czarnogórą. Dla Grzegorza Krychowiaka będzie to powrót do kadry. Wychowanek Orła Mrzeżyno powoli odbudowuje formę, po transferze do Premier League. Biało-czerwoni są o krok od wywalczenia awansu na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Rosji.

Klub Sportowy Stilon Gorzów Wielkopolski

dane uzupełnić pomogli: ViTALiTY, royal447, GrzechuS, GrzechuS, Jurgen, WielkaPolskaS - dziękujemy