piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu aszef - 13.01.2018 08:17
Rekord za silny dla Portowców
autor: aszef Mistrz Polski i jednocześnie uczestnik futsalowej Ligi Mistrzów za silny dla Portowców. Rekord Bielsko-Biała udowodnił, że nie przypadkowo jest liderem tabeli Futsal Ekstraklasy i wygrał w Szczecinie aż 11:3 (4:1).

Trzeba jednak otwarcie przyznać, ze Portowcy wystąpili w piątkowym meczu mocno osłabieni, bez pięciu swoich podstawowych zawodników: Artura Jurczaka, Oktawiana Soleckiego, Mateusza Jakubiaka, Daniela Maćkiewicza i Mateusza Geperta. Pauzowali oni za żółte kartki i tym samym stworzyli szanse na grę grupie zmienników. Ci, mimo wysokiej porażki, wstydu szczecińskim kibicom nie przynieśli, co podkreślał po meczu także trener gości Andrzej Szłapa.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 21.12.2017 12:31
Wesołych Świąt!
autor: maggiTo już jedenaste święta, które spędzamy razem (szybko zleciało ;) ). Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt. Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 11.12.2017 21:28
Remis Zero-Czwórki
autor: Aszef Remisem zakończyło się bardzo ważne spotkanie dla układu w strefie spadkowej. Pogoń’04 Szczecin podzieliła się punktami z AZS UŚ Katowice z czego zadowoleni byli goście, którzy przyjechali do Szczecina w osłabionym składzie.

O pierwszej połowie można powiedzieć tylko tyle, że się odbyła. Słaba gra w ataku obu drużyn sprawiła, że kibice nie zobaczyli gola. Po przerwie najpierw były dwie awarie boiskowego zegara, a potem gol Jędrzeja Jasińskiego dla katowiczan. - W tym sezonie mamy problem ze strzelaniem bramek - mówił po meczu Jasiński. - Wielka ulga, jak ją strzeliliśmy. Ale zaraz potem dostajemy i znowu całe to powietrze z nas uchodzi.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 08.12.2017 11:51
11. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 11. kolejka futsalowej ekstraklasy. W niedzielę, 10 grudnia o 15:00 w hali przy Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin zmierzy się z AZS UŚ Katowice.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 07.12.2017 22:40
Prawucki zawodnikiem Pogoni 04
autor: http://energetyk.clubKonrad Prawucki w czwartek, 7 grudnia 2017 r. został nowym zawodnikiem Pogoni 04 Szczecin.

Jest to pierwszy zimowy transfer Zero-Czwórki. Prawucki jest napastnikiem, które swoje pierwsze kroki w piłkarskiej przygodzie stawiał w trykocie Stali Szczecin. Mam on za sobą grę w Pogoni Szczecin, Świcie Skolwin, Sparcie Węgorzyno i ostatnio w Energetyku Gryfino. Nowy nabytek granatowo-bordowych zadebiutuje w nowym zespole w niedzielę w pojedynku z AZS-em UŚ Katowice.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu aszef - 24.11.2017 13:09
Remis w Gliwicach
autor: aszefUrodzinowy prezent sprawili Danielowi Czepielewskiemu koledzy z drużyny przywożąc z Gliwic niezwykle cenny punkt. Remis 1:1 (0:0) w meczu z Piastem nie krzywdzi żadnej z drużyn i oddaje w pełni przebieg gry na parkiecie.

Wynik zaległego spotkania siódmej kolejki Futsal Ekstraklasy mógł wyglądać zupełnie inaczej, gdyby Piast wykorzystał choć jedną z ogromu dogodnych sytuacji, jakie sobie stworzył. No ale od czego jest Daniel Szklarz … Rezultat mógł być także w drugą stronę, gdyby Daniel Maćkiewicz wykorzystał przedłużony rzut karny. No ale nie narzekajmy …
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 19.11.2017 14:59
Kolejna wygrana Zero-Czwórki
autor: Aszef Pogoń 04 Szczecin pokonała 6:3 Solne Miasto Wieliczka. Dwie bramki dla Portowców zdobył Łukasz Cymański, a bramkarz Daniel Szklarz najpierw obronił rzut karny, a następnie zdobył gola z karnego.

Sobotni pojedynek Zero-Czwórki w hali przy Twardowskiego zgromadził nadkomplet publiczności. Przyjezdni uciszyli w 2. minucie kibiców Pogoni 04 obejmując prowadzenie po golu Arkadiusza Lekkiego. Na szczęście po 4. minutach był remis 1:1 za sprawą Łukasza Cymańskiego, zawodnik ten wrócił do gry po kontuzji. A niecałe 30. sekund później ten sam Portowiec dał prowadzenie swojej ekipie. - Tydzień przed rozpoczęciem sezonu doznałem urazu, który wykluczył mnie praktycznie na dwa całe miesiące - mówił dla Futsal Ekstraklasy po meczu Cymański. - Cieszę się, że powrót w takim stylu, że udało się strzelić dwie bramki.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 16.11.2017 08:16
8. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 6. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 18 listopada o 17:00 w hali przy Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin zmierzy się z MKF Solne Miasto Wieliczka.