skryba1213
piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 19.10.2019 23:24
Dwie siódemki
autor: yt Stargardzianie pozostają jedyną drużyną bez remisu w II lidze. Porażka ze Stalą Rzeszów była siódmą w tym sezonie obok siedmiu zwycięstw. Błękitni źle rozpoczęli spotkanie w Rzeszowie. Już w 7. minucie gospodarze przeprowadzili akcję zakończoną golem. Dalekie podanie w polu karnym opanował Damian Sierant. Piłkę spod nóg wybił mu Hubert Sadowski, lecz ta trafiła do Artur Pląskowski. Ten płaskim strzałem zaskoczył bramkarza gości.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 13.10.2019 20:19
Pewne zwycięstwo Błękitnych
W 13. kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi pewnie zwyciężamy przed własną publicznością ze Skrą Częstochowa 3:0. Bramki zdobili w 31. minucie Hubert Sadowski, w 56. minucie z rzutu karnego Wojciech Fadecki oraz w 61. minucie Piotr Kurbiel. Całe spotkanie rozegrał wychowanek Błękitnych, młodzieżowiec Bartosz Sitkowski, który zastąpił na lewej obronie powołanego do reprezentacji Polski (U19) Oskara Nowaka. Było to siódme zwycięstwo Błękitnych w tym sezonie.
piłka nożna / II liga royal447 - 29.09.2019 16:15
Błękitni wciąż w czołówce
Błękitni Stargard dogonili w tabeli Olimpię Elbląg. W bezpośredniej potyczce stargardzianie wygrali na własnym boisku 2:1. Niedzielna potyczka źle rozpoczęła się dla gospodarzy. Już w 8. minucie stargardzianie sprokurowali rzut karny. Cezary Demianiuk przegrał jednak pojedynek z bramkarzem Błękitnych. 27-letni napastnik na pewno nie będzie dobrze wspominał swojego występu w Stargardzie. Mimo zmarnowanej okazji, Olimpia szukała kolejnych sytuacji do zdobycia gola.
piłka nożna / II liga maggi - 25.09.2019 19:50
Stolarczyk: 'Wygrywa piłka nożna'
Przedstawiamy poniżej wypowiedzi trenerów Wisły Kraków i Błękitnych Stargard.

autor: JurgolAdam Topolski, trener Błękitnych Stargard - To dla nas promocja, bo wiedzieliśmy, że spotkamy się z Wisłą. Chcieliśmy rozegrać dobre spotkanie, nasi zawodnicy pragnęli się pokazać, iść wyżej i ambitnie podeszli do spotkania, za co jestem bardzo wdzięczny, bo wznieśli się na swoje wyżyny. Po emocjonującym meczu wygraliśmy z przeciwnikiem, który ma w swoich szeregach uznanych graczy, jest historią polskiej piłki, dlatego bardzo się cieszę.

autor: pogonszczecin.pl
Maciej Stolarczyk, trener Wisły Kraków - Gratuluję zespołowi Błękitnych zwycięstwa. Wygrywa piłka nożna i tak też się stało, determinacja gospodarzy została nagrodzona. Nie sprostaliśmy temu, do czego predysponuje nas miejsce, czyli gra w Ekstraklasie.

piłka nożna / II liga maggi - 25.09.2019 18:19
Sensacja w PP, Błękitni wyeliminowali Białą Gwiazdę
autor: FB Błękitni StargardWisła Kraków odpadła z Pucharu Polski 2019/2020 już na etapie 1/32 finału. Lepsi od Wisły Kraków okazali się piłkarze Błękitnych Stargard, którzy zwyciężyli 2:1. Mimo, iż zdecydowanym faworytem tego spotkania była Wisła Błękitni nie zamierzali odpuszczać.

Początkowo lepiej prezentowali się goście, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce, a w ich szeregach aktywny był Marcin Grabowski. Kiedy wydawało się, że pierwsza bramka dla ekipy z Krakowa wisi w powietrzu, gola strzelili Błękitni. Mateusz Lis dopuścił się faulu we własnym polu karnym, zaś w 26. minucie 'jedenastkę' wykorzystał Wojciech Fadecki.
piłka nożna / II liga royal447 - 22.09.2019 00:40
W Siedlcach gol za golem
Nie zabrakło emocji w Siedlcach. Błękitni przegrywali, prowadzili i ostatecznie przegrali z Pogonią. Już w 14. minucie na prowadzenie wyszli miejscowi. Z rzutu walnego precyzyjnie piłkę dośrodkował Bartłomiej Olszewski, a celną główką popisał się były zawodnik Floty Świnoujście, Tomasz Margol. Stargardzianie odpowiedzieli błyskawicznie. Oskar Nowak podał do Krystiana Sanockiego, którzy strzałem w długi róg pokonał Piotra Smołucha. Błękitni równie szybko mogli trafić na 2:1, ale bramkarz Pogoni wygrał pojedynek sam na sam z Wojciechem Fadeckim. Kapitan przyjezdnych zrehabilitował się jednak w 30. minucie.
piłka nożna / II liga royal447 - 20.09.2019 22:44
Czas na Pogoń
Pogoń Siedlce będzie następnym przeciwnikiem Błękitnych Stargard. Po udanej wiośnie, siedlczanie jesienią prezentują się znacznie słabiej. Sobotni mecz w Siedlcach będzie trzecią ligową potyczką obu drużyn. W minionym sezonie stargardzianie wygrali u siebie z Pogonią 3:0, z kolei w rewanżu przegrali na wyjeździe aż 4:1. Aktualnie w tabeli wyżej sklasyfikowani są Błękitni, którzy mają w dorobku o trzy punkty więcej. Początek meczu o godzinie 16.
piłka nożna / II liga royal447 - 15.09.2019 00:45
O krok od remisu
Błękitni Stargard pozostają bezkompromisowi na drugoligowym froncie. W Bytowie długo wydawało się, że stracą ten status, ale przyszła 90. minuta. Obaj bramkarze nie mieli zbyt wiele pracy w sobotnie popołudnie. W 25. minucie groźny strzał oddał Deleu, jednak nie zdołał pokonać bramkarza gości. Ataki stargardzian standardowo napędzał Wojciech Fadecki. Po jednym z nich przed szansą stanął Krystian Sanocki, który oddał zbyt lekki strzał. W końcówce pierwszej części nieznacznie pomylił się Mateusz Szela.