piłka nożna / III liga skryba1213 - 28.04.2016 11:29
www.ligowiec.net Przed nami kolejne wiosenne spotkania 24. kolejki III ligi Bałtyckiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
autor: Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.

Przypominamy, że ruszył Amber Typer, czyli w skrócie Typuj i zwyciężaj!. Fundatorem nagród w typerze jest Amber-Sport, który jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem Nike, Adidas, Vigo w woj. zachodniopomorskim.

III liga Bałtycka 2015/2016typujtabelatwoje wyniki
piłka nożna / III liga kielichmen - 30.04.2016 22:20
Miłe złego początki
autor: P. Smokowska/PogonSzczecin.plTak w skrócie opisać można derbowe spotkanie w ramach rozgrywek III Ligi Bałtyckiej pomiędzy drużynami GKS Przodkowo a Cartusią 1923 Kartuzy.

Po dobrym i trzymającym w napięciu do samego końca meczu faworyzowani gospodarze wygrali skromnie 2:1 (1:1), choć to Cartusia po pięknej bramce w 18 minucie Ryszarda Dawidowskiego prowadziła. Do remisu, krótko przed przerwą, doprowadził w 42 min. Łukasz Stasiak, a wynik spotkania w 82 min. ustalił Przemysław Kostuch. Piłkarze gości pokazali się z dobrej strony i narobili wiele strachu gospodarzom, którzy w końcówce meczu bronili prowadzenia i na ich szczęście zdołali je utrzymać. Szersza relacja poniżej.
piłka nożna / III liga Bengoro - 29.04.2016 19:35
Po kolejne zwycięstwo z rzędu
autor: AszefW sobotnie południe w Kościerzynie rezerwy Pogoni Szczecin powalczą z Kaszubią o trzecie zwycięstwo z rzędu z III Lidze Bałtyckiej.

- Ta liga jest skomplikowana przy tej reformie. Każdy mecz jest dla nas ważny, a punkty są na wagę złota. - powiedział dla pogonszczecin.pl Konrad Bartoszewicz. Szczecinianie mają za sobą trzy wygrane w lidze z rzędu oraz te w Pucharze Polski okręgu szczecińskiego. W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Sikory pokonali na swoim terenie 3:1 lidera tabeli GKS Przodkowo.
piłka nożna / III liga arti15 - 28.04.2016 09:02
Pracowity tydzień przed Bałtykiem i Gwardią
autor: R. MachowiczPracowity tydzień przed piłkarzami Bałtyku i Gwardii. Oba koszalińskie zespoły czekają dwie kolejki spotkań w przeciągu zaledwie czterech dni, a już 7 maja fanów z Koszalina czekają derby miasta.

Bałtyk po zwycięstwie z KS Chwaszczyno 1:0 w sobotę 30 kwietnia czeka ciężki wyjazd do Drawska Pomorskiego, gdzie zmierzy się z walczącą o utrzymanie w lidze Drawą Drawsko Pomorskie. Ósma drużyna w lidze od pięciu spotkań kontynuuje serię bez porażki. Jednak koszalinianie udowodnili w miniony weekend, że potrafią grać z faworytami. Natomiast rywal z Trójmiasta wydaje się jeszcze groźniejszy. Gdynianie w czterech ostatnich pojedynkach wygrywali. Ponadto Bałtyk Gdynia zajmuje w tabeli wysokie trzecie miejsce.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 25.04.2016 12:08
Lider im niestraszny
autor: P. SkibaRezerwy Pogoni Szczecin pokonały w niedzielne popołudnie 3:1 lidera III Ligi Bałtyckiej GKS Przodkowo. Bramki dla Portowców zdobyli Michał Walski, Seiya Kitano oraz Damian Kowalczyk.

Początek niedzielnej potyczki, to prowadzenie gry przez przodkowian. Adriana Hengera zawodnicy lidera starali się pokonać po strzałach z dystansu, próbowali Cysewski i Stasiak. Starał się także Szopiński, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki szczecinian. Podopieczni trenera Sikory prowadzenie objęli w 41. minucie po rzucie karnym. W szesnastce faulowany był Damian Kowalczyk, a celnym egzekutorem był Michał Walski.
piłka nożna / III liga arti15 - 25.04.2016 08:11
Bałtyk z pierwszym zwycięstwem u siebie
autor: R. MachowiczNa ten dzień Bałtyk Koszalin czekał od początku sezonu. Podopieczni Mateusza Kazimerczaka wygrali pierwsze spotkanie na swoim stadionie w sezonie 2015/2016. Bałtyk pokonał na własnym boisku niepokonanego w bieżącym roku KS Chwaszczyno 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Szymański.

Gospodarze objęli prowadzenie w 21 minucie. Akcję rozpoczęło dośrodkowanie z prawego skrzydła, następnie piłka dochodzi do Przemysława Saliwona, który podaje do Łukasza Szymański, a ten płaskim strzałem w prawy róg daje prowadzenie gospodarzom.
piłka nożna / III liga arti15 - 24.04.2016 09:04
Remis w derbach Pomorza Środkowego
autor: StatystaKoszalińska Gwardia zremisowała w Derbach Pomorza Środkowego na wyjeździe z Gryfem Słupsk 1:1. Piłkarze z Koszalina dalej czekają na pierwszą wygraną na boisku w 2016 roku.

Pod wodzą nowego szkoleniowca koszalinianie chcieli za wszelką cenę wygrać. Już w pierwszej połowie Gwardia powinna prowadzić. Niestety w dogodnych sytuacjach brakowało szczęścia m.in. w słupek uderzył Mateusz Kołodziejski, a w sytuacji pod bramkowej zbyt lekko uderzył Fabian Słowiński.

piłka nożna / III liga arti15 - 22.04.2016 19:44
Pokonać niepokoany KS Chwaszczyno
autor: R. MachowiczW najbliższą niedzielę 24 kwietnia w Koszalinie piłkarze Bałtyku zmierzą się z KS Chwaszczyno. Piłkarze z ul. Andersa nie wygryali od pięciu spotkań, czy się przełamią już teraz?

Wiosnę Bałtyk rozpoczął od porażki 2:4 z Grfyem Słupsk, następnie wygrał z Wierzycą Pelplin 2:1, zremisował 1:1 z Arką II Gdynia. Następnie przegrali z GKS-em Przodkowo 0:2, zremisowali bezbramkowo z Lechią II Gdańsk. W dwóch ostatnich kolejkach Bałtyk przegrał 0:1 z Pogonią II Szczecin i 0:2 z Kaszubią Koscierzyna.

Miejski Klub Sportowy Drawa Drawsko Pomorskie

dane uzupełnić pomogli: kanio2, Draweczka, MrShow, yoovelin, lider24, rensdr, Americanos, punio, Blacha24, piorun63, kanio2, mikosdr, HBOFan, kanio2, radzio255, maksiu1986, Kacpero958 - dziękujemy