piłka nożna / III liga Bengoro - 31.03.2015 22:44
20. kolejka III Ligi Bałtyckiej
W najbliższą środę oraz weekend rozegrane zostaną spotkania 20. kolejki rundy wiosennej III ligi Bałtyckiej. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje dotyczące zachodniopomorskich drużyn ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / III liga Bengoro - 01.04.2015 18:28
Porażka w Prima Aprilis
autor: EBP Pogoń Szczecin Rezerwy Pogoni Szczecin przegrały swój środowy mecz z Kaszubią Kościerzyna 0:1.

Goście na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli bardzo szybko bo już w 10 minucie spotkania. Wtedy to zawodnik przyjezdnych pokonał Dawida Kudłę. Warto zaznaczyć, że był to jedyny celny strzał kościerzynian w pierwszej połowie. Szczecinianie mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych mieli okazje do wyrównania. - Sądziłem, że po dość dobrej połowie, w drugiej będzie grało nam się lepiej z wiatrem. Jednak zabrakło doświadczenia. W naszych poczynaniach było widać nerwowość. Zamiast grać do nogi, posyłaliśmy piłki na wolne pole, gdzie przy takich warunkach nie miało to sensu. Jestem rozczarowany, bo zasłużyliśmy chociaż na punkt - powiedział dla pogonszczecin.pl Adam Gołubowski (na zdjęciu) trener Pogoni II.
piłka nożna / III liga Bengoro - 31.03.2015 22:54
Z Kaszubami 1 kwietnia
autor: AszefNietypowo, bo 1 kwietnia o 15:00 rezerwy Pogoni Szczecin u siebie zagrają spotkanie ligowe z Kaszubią Kościerzyna.

W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Gołubowskiego wygrali 1:0 w Chwaszczynie z miejscowym KS-em po bramce wychowanka Sparty Gryfice Konrada Bartoszewicza. Każdy punkt dla miejscowych jest na wagę złota. W rundzie jesiennej szczecinianie grając na Kaszubach przegrali 4:5 z kościerzynianami.
piłka nożna / III liga kkpn - 30.03.2015 14:28
Mecz z Bałtykiem Gdynia przełożony
KKPN Bałtyk Koszalin i SKS Bałtyk Gdynia wspólnie ustalili, że mecz o mistrzostwo III ligi Bałtyckiej odbędzie się w piątek 3 kwietnia o godzinie 16.00

Powodem zmiany terminu meczu jest fatalna aura i stan murawy ZOS Bałtyk w Koszalinie
piłka nożna / III liga Bengoro - 28.03.2015 21:27
Remis w Derbach Koszalina
Remisem 1:1 zakończyły się sobotnie Derby Koszalina. Dla obu zespołów wynik ten jest jak porażka.

Początek spotkania należał do piłkarzu Bałtyku. Szanse na zdobycie bramki miał Ziętarski, ale piłka minęła o kilka centymetrów bramkę gospodarzy. Gwardziści zaczęli grać jednak składnie i udało im się zdobyć bramkę. W 22 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Junpei Shinmura. Zakończył się on prowadzaniem dla podopiecznych trenera Żakiety. Pod koniec pierwszej połowy mogło być 2:0. Wiśniewski jednak nieudanie próbował przelobować Dulewicza.
piłka nożna / III liga Bengoro - 28.03.2015 17:59
Bartoszewicz zapewnił trzy punkty
autor: EBP Pogoń SzczecinPodopieczni trenera Gołubowskiego pokonali w Chwaszczynie miejscowy Klub Sportowy 1:0. Bramkę dającą bardzo ważne trzy punkty zdobył Konrad Bartoszewicz (na zdjęciu).

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Najwięcej emocji dostarczyło ostatnie 15 minut sobotniego pojedynku. Oba zespoły grały osłabione po czerwonej kartce. W ekipie gości po dwóch żółtych kartkach boisko opuścił Jakub Okuszko. Ciekawostką jest, że efekt gry w dziesięciu sprawił, że mecz stał się bardziej ciekawszy. Chwaszczynianie przestali się jedynie bronił i ruszyli do ataków.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 27.03.2015 11:49
Derby Koszalina przy Fałata
autor: R. Machowicz W sobotę, 28 marca o 16:00 rozpoczną się kolejne Derby Koszalina. Gwardia na swoim obiekcie zmierzy się z Bałtykiem.

Pojedynek ten wzbudza wiele emocji wśród kibiców, dla których jest to najważniejsze spotkanie sezonu. Jesienią Bałtyk pokonał swojego derbowego rywala 1:0. A bramkę dającą trzy punkty zdobył Tomasz Kamiński. O zmianach w Gwardii Koszalin informowaliśmy na bieżąco na łamach portalu.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 27.03.2015 11:10
Zmazać plamę z jesieni
W sobotnie przedpołudnie, 28 marca o 11:00 rezerwy Pogoni Szczecin powalczą o trzy punkty w Chwaszczynie z miejscowym Klubem Sportowym

Zespół prowadzony przez trenera Gołubowskiego, będzie chciał na wyjeździe naprawić jesienną wpadkę. W Szczecinie beniaminek III Ligi Bałtyckiej wygrał 4:1. Cenne trzy punkty dla szczecinian pozwolą zdobyć trzy punkty i zrównać się ze swoim jutrzejszym rywalem. II zespół Pogoni w rozgrywkach wiosennych nie zaznał jeszcze porażki, ma na swoim koncie dwie wygrane i dwa remisy.

Miejski Klub Sportowy Drawa Drawsko Pomorskie

dane uzupełnić pomogli: kanio2, Draweczka, MrShow, yoovelin, lider24, rensdr, Americanos, punio, Blacha24, piorun63, kanio2, mikosdr, HBOFan, kanio2, radzio255, maksiu1986, Kacpero958 - dziękujemy