piłka nożna / III liga skryba1213 - 16.04.2015 07:52
22. kolejka III Ligi Bałtyckiej
W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania 22. kolejki rundy wiosennej III ligi Bałtyckiej. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje dotyczące zachodniopomorskich drużyn ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.04.2015 21:23
W samo południe w Dygowie
autor: JurgolW sobotę, 18 kwietnia o 12:00 Gwardia Koszalin w Dygowie powalczy o zwycięstwo z miejscowym Raselem. Jak już informowaliśmy na łamach portalu kibice z Koszalina nie zostaną wpuszczeni na ten pojedynek.

Jutrzejszy rywal koszalinian zajmuje ostatnie miejsce w tabeli III Ligi Bałtyckiej z dorobkiem 14 punktów. Zespół prowadzi był piłkarz m.in. Pogoni Szczecin i Amiki Wronki Piotr Dubiela. Dygowianie w poprzedniej kolejce przegrali w Kościerzynie 0:2 z Kaszubią. Przy Fałata zaś 1:0 po bramce Brzeziańskiego byli czerwono-biało-niebiescy.
relacja fotki komentarze
18-04 12:00  Rasel Dygowo - Gwardia Koszalin 3 0 21
piłka nożna / III liga ArieL - 14.04.2015 13:03
Adam Wiejkuć daje trzy punkty Chemikowi
autor: C80Piłkarze Chemika po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonali Arkę II Gdynia 2:1. Bramkę dającą 3 punkty naszej drużynie zdobył już w doliczonym czasie Adam Wiejkuć. Wcześniej na listę strzelców wpisał się Bartosz Gołębiowski który wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.

piłka nożna / III liga skryba1213 - 13.04.2015 10:44
Gol Brzeziańskiego dał trzy punkty
autor: JurgolGwardia Koszalin pokonała rezerwy Pogoni Szczecin 1:0 w sobotnim spotkaniu III Ligi Bałtyckiej. Bramkę dającą trzy punkty dla gospodarzy zdobył Przemysław Brzeziański.

Początkowe minuty sobotniego starcia nie mogły nie zadowalać zebranych na stadionie kibiców. Oba zespoły nie stwarzały sytuacji, które dałyby prowadzenie którejś ze stron. Po 20 minutach Gwardziści zaczęli atakować swoich rywali. Szanse na pokonanie Piotrowskiego mieli Jakub Zejglic i Przemysław Brzeziański. Futbolówka jednak nie wpadła do siatki szczecinian. W 45 minucie Przemysław Brzeziański pokonał golkipera ze Szczecina i po 45 minutach przy Fałata było 1:0 dla Gwardii.
piłka nożna / III liga piotrm - 11.04.2015 23:04
Bardzo cenne punkty przywiezone z Przodkowa
autor: darinchaDrużyna GKSu Leśnik Manowo w sobotę wywalczyła bardzo cenny komplet punktów w Przodkowie, gdzie pokonała 1:0 (1:0) tamtejszy GKS.

Niestety poziom meczu był bardzo niski, nie było w nim za wiele strzałów na bramkę. Przez całe dziewięćdziesiąt minut piłkarze z Manowa oddali tylko cztery strzały, po dwa w każdej połowie. Natomiast goście mieli nieco więcej. W pierwszej części meczu pięć, a w drugiej - trzy. Pomimo tak małej ilości oddanych strzałów przez obydwie drużyny, na szczęście jeden z nich - manowian - okazał się celny i dał zwycięstwo.
piłka nożna / III liga Bengoro - 10.04.2015 21:33
Pojedynek po zmianach trenerów
autor: Jurgol W sobotę o 16:00 Gwardia Koszalin zmierzy się z Pogonią II Szczecin. Dla gospodarzy będzie to szansa na rehabilitację po porażce 0:4 w Wejherowie z Gryfem.

W obu zespołach nastąpiły zmiany na stanowiskach trenerskich o czym już informowaliśmy na łamach portalu. Pochodzący z Łobza Paweł Sikora zastąpił Adama Gołubowskiego w Pogoni II Szczecin, a Gwardzistów poprowadzi Leszek Drożdżal, który zastąpił Tadeusza Żakietę. Koszalinianie w poprzedniej kolejce ulegli Gryfowi, szczecinianie zaś skromnie 1:0 pokonali u siebie Kaszubię.
piłka nożna / III liga Bengoro - 10.04.2015 18:03
Tadeusz Żakieta odchodzi z Gwardii
autor: jurgol Tadeusz Żakieta w dniu 10 kwietnia przestał pełnić funkcję I trenera w Gwardii Koszalin.

Informację taką podał Zarząd Klubu na stronie klubowej. Tadeusz Żakieta obowiązki szkoleniowca Gwardzistów przejął 22 maja 2013 roku. W meczu z Pogonią II Szczecin koszalinian poprowadzi Łukasz Drożdżal, który był II trenerem Gwardii.
piłka nożna / III liga Bengoro - 09.04.2015 19:10
Paweł Sikora trenerem rezerw Pogoni
autor: Flota Świnoujście Paweł Sikora został trenerem Pogoni II Szczecin.

Zastąpił on na tym stanowisku Adama Gołubowskiego, który został włączony do sztabu szkoleniowego I zespołu Portowców. O czym zdecydował nowy trener Dumy Pomorza, Czesław Michniewicz. Sikora do końca 2014 roku pracował w Szczecinie jako bank informacji. Z końcem ubiegłego roku umowa jednak nie została z nim przedłużona. Pochodzący z Łobza szkoleniowiec pracował w SALOS-ie Szczecin oraz Arce Gdynia. Pierwszym meczem nowego opiekuna rezerw będzie sobotni pojedynek z Gwardią w Koszalinie.

Miejski Klub Sportowy Drawa Drawsko Pomorskie

dane uzupełnić pomogli: kanio2, Draweczka, MrShow, yoovelin, lider24, rensdr, Americanos, punio, Blacha24, piorun63, kanio2, mikosdr, HBOFan, kanio2, radzio255, maksiu1986, Kacpero958 - dziękujemy