piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga pszczolek - 22.01.2017 10:55
Młodzi Portowcy pokonują Hutnika [wideo]
Juniorzy starsi Pogoni Szczecin pokonali 5:1 występujący w czwartej lidze zachodniopomorskiej Hutnikiem Szczecin. Spotkanie rozegrano w sobotnie (21.01) popołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witkiewicza w Szczecinie.

Podopieczni Pawła Crettiego objęli prowadzenie już ósmej minucie starcia. To wtedy po błędzie w defensywie sam na sam z bramkarzem wyszedł Gracjan Kuśmierek. Skrzydłowy minął go i wpakował piłkę do siatki. Chwilę później wynik mógł podwyższyć Aron Stasiak, ale jego strzał był niecelny.
piłka nożna / IV liga pszczolek - 22.01.2017 01:36
Remisowo w Ustroniu Morskim [wideo]
Wynikiem 1:1 zakończył się 'awaryjny' mecz sparingowy pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a czwartoligowym Raselem Dygowo. Kołobrzeżanie mięli wczoraj (21.01) zagrać w Stargardzie z Błękitnymi, jednak z powodu śmierci Prezydenta tego miasta Sławomira Pajora i żałoby, która trwa do północy 23 stycznia 2017 starcie to zostało przełożone.

Spotkanie w Ustroniu Morskim było jednostronnym widowiskiem, w którym kołobrzeski zespół miał bardzo dużą przewagę. Drużyna z Dygowa ograniczyła się do obrony własnej bramki i trzeba przyznać, że robiła to bardzo umiejętnie. Bramka dla przeciwników padła z rzutu karnego za zagranie ręką jednego z defensorów Biało-Niebieskich. Gol wyrównujący padł tuż przed przerwą a zdobył go testowany zawodnik Adrian Bieńkowski.
piłka nożna / IV liga maggi - 21.01.2017 20:45
Pogoń wygrywa z IV ligowcem
autor: over9W pierwszym sparingu w tym roku Pogoń Szczecin pokonała IV-ligowy Jeziorak Szczecin 2:0. Bramki strzelili Seiya Kitano i Gracjan Jaroch.

Rozgrywany na Prawobrzeżu mecz przyciągnął kilkuset kibiców. Tym razem fani nie zobaczyli gradu goli. Portowcy cały czas przeważali i kontrolowali przebieg gry, ale nie potrafili udokumentować tego kolejnymi trafieniami. I piłkarze, i sztab trenerski podkreślali, że celem tego spotkania było odbycie jednostki treningowej.

Trener Kazimierz Moskal nie mógł skorzystać z piłkarzy, którzy dochodzą do zdrowia albo dostali tego dnia wolne. Na tej liście znalazło się kilka znaczących nazwisk: kapitan Rafał Murawski, najlepszy strzelec zespołu Adam Frączczak, skrzydłowy Spas Delev, czy Łukasz Zwoliński. W drugiej połowie fani mogli natomiast zobaczyć po raz pierwszy Gruzina Mate Tsaintsadze.
piłka nożna / IV liga Swit1952 - 21.01.2017 17:06
Wygrana Świtu w pierwszym sparingu
Przygotowujący się do wznowienia rozgrywek, piłkarze III-ligowego Świtu Szczecin rozegrali w weekend pierwszy mecz kontrolny, w którym zmierzyli się w Gryfinie z tamtejszym Energetykiem. Mecz zakończył się zwycięstwem Dumy Skolwina w stosunku 1:4.

Spotkanie w pierwszych fragmentach było dość wyrównane, miejscowi zdołali nawet umieścić piłkę w bramce Świtu, lecz sędzia Barański odgwizdał przewinienie po faulu na bramkarzu Adrianie Kaczmarku. Po niespełna pół godzinie gry wynik zawodów otworzył ładnym strzałem Charles Nwaogu, dla którego było to premierowe trafienie w debiucie w barwach Świtu. Nigeryjski napastnik przejawiał bardzo dużą ochotę i co rusz nękał defensywę rywali. Z każdą kolejną minutą Świtowcy spisywali się coraz to lepiej, lecz do przerwy więcej goli już nie padło.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 20.01.2017 18:39
Sportowy weekend w regionie
Przed sportowy weekend oraz kilka możliwości na spędzenie wolnego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

W sobotę o 10 rano w Hali wiodowiskowo-sportowa przy ul. Wolińskiej w Kamieniu Pomorskim rozegrany zostanie VI Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu. O turnieju w Kamieniu Pomorskim.

O godzinie 13:00 na boisku przy ulicy Pomarańczowej swój pierwszy mecz kontrolny rozegra Pogoń Szczecin, a jej rywalem będzie Jeziorak Szczecin.
piłka nożna / IV liga macieks90 - 19.01.2017 21:36
Dąb Dębno zaprasza na treningi
Czwartoligowa drużyna Dębu Dębno wznawia treningi. Podopieczni trenera Krystiana Weresa rozpoczynają przygotowania rundy wiosennej, dlatego już teraz przedstawiciele klubu zapraszają wszystkich chętnych zawodników z Dębna i okolic na treningi kontrolne do drużyny seniorów.

MKS Dąb Dębno rozpoczyna zajęcia w poniedziałek 16 stycznia 2017 roku. Wszyscy zainteresowani zawodnicy proszeni są o kontakt telefoniczny z kierownikiem drużyny -Romanem Majchrzakiem (tel. 506 224 289).
piłka nożna / IV liga Tauri - 14.01.2017 18:41
Pierwszy sparing Błękitnych
autor: tasiaW pierwszym tegorocznym sparingu Błękitni Stargard pokonali przed własną publicznością czwartoligowy Jeziorak Szczecin 8:0. Do przerwy gospodarze prowadzili po bramce testowanego ukraińskiego pomocnika Ołeksandra Tołstiaka prowadzili 1:0. Po zmianie stron worek z bramkami otworzył Sebastian Inczewski a w kolejnych minutach na listę strzelców wpisywali się trzykrotnie Wojciech Fadecki, dwukrotnie Paweł Lisowski i Arkadiusz Jasitczak.
W drugiej połowie w barwach stargardzian zagrał młodzieżowiec Robert Brzęczek, który w dniu dzisiejszym (14.01) podpisał półroczny kontrakt z zachodniopomorskim klubem.

piłka nożna / IV liga zdyniek - 09.01.2017 12:19
Szczecinek zaczyna przygotowania
Dobiegają końca zimowe urlopy. Za tydzień o tej porze piłkarze Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek będą już po pierwszym sparingu.

Przygotowania rozpoczną się od potyczki z Pogonią Połczyn Zdrój. Tradycyjnie w tym okresie roku większość spotkań odbędzie się poza Szczecinkiem.

Co ważne aż trzech z zaplanowanych sparingpartnerów to drużyny grające na co dzień w wyższych ligach niż MKP.

14.01.2017 Pogoń Połczyn Zdrój (Koszalińska Klasa Okręgowa / 5. miejsce)
21.01.2017 Chojniczanka Chojnice (I. liga / 1. miejsce)
04.02.2017 Iskra Szydłowo (IV. liga wielkopolska (północ) / 6. miejsce)
12.02.2017 Błękitni Stargard (II. liga / 6. miejsce)
18.02.2017 Leśnik Manowo (III. liga (grupa II.) / 18. miejsce)
25.02.2017 Olimp Złocieniec (Koszalińska Klasa Okręgowa / 10. miejsce)

Runda rewanżowa IV. ligi rozpocznie się 11. marca od wyjazdowego meczu z Drawą Drawsko Pomorskie.

Miejski Klub Sportowy Drawa Drawsko Pomorskie

dane uzupełnić pomogli: kanio2, Draweczka, MrShow, yoovelin, lider24, rensdr, Americanos, punio, Blacha24, piorun63, kanio2, mikosdr, HBOFan, kanio2, radzio255, maksiu1986, Kacpero958 - dziękujemy