piłka nożna / III liga skryba1213 - 16.10.2014 12:09
11. kolejka III ligi Bałtyckiej
W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania 11. kolejki rundy jesiennej III ligi Bałtyckiej. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje dotyczące zachodniopomorskich drużyn ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 20.10.2014 12:10
Remis z Astrą
autor: JurgolDrawa Drawsko Pomorskie zremisowała 1:1 z Astra Ustronie Morskie w ramach jedenastej kolejki III ligi Bałtyckiej.

Drawszczanie mieli przewagę podczas tego spotkania. Powinni je wygrać łatwo, goście grając w osłabieniu dowieźli remis 1:1 do końcowego gwizdka sędziego. Podopieczni trenera Woźniaka mieli wiele okazji na pokonanie Tkacza. Niestety gospodarze grali bardzo nieskutecznie. Przyjezdni nie potrafili skonstruować akcji mogącej zagrozić Kaczmarczykowi.
piłka nożna / III liga ArieL - 19.10.2014 15:22
Siedlecka odczarowana
autor: jurgolW wczorajszym spotkaniu XI kolejki III ligi piłkarze Chemika pokonali na własnym boisku Rasel Dygowo 1:0 (0:0).

Mimo sporej przewagi w drugiej połowie, nasi gracze zdobyli tylko jedną bramkę, a jej autorem był Mateusz Sowała, który pewnie wykorzystał rzut karny. Była to pierwsze zwycięstwo żółtozielonych na własnym boisku w obecnym sezonie III ligi Bałtyckiej. Gospodarze, zdając sobie sprawę z rangi tego spotkania, od razu ruszyli do ataków i szybko mogli objąć prowadzenie. Strzał Pawła Krawca z rzutu wolnego został zablokowany i Chemik miał rzut rożny.
piłka nożna / III liga piotrm - 19.10.2014 10:49
Pogrom w Gdańsku i kolejna porażka
autor: Robus lesnik rosaNiestety drużyna GKSu Leśnik Manowo sobotniego wyjazdu do Gdańska nie zaliczy do udanych. Gospodarze, czyli rezerwy ekstraklasowej Lechii rozbiły manowian aż 5:1 (2:0).

Drużynie prowadzonej przez Tomasza Chrupałłę nie pomogła nawet gra w przewadze jednego zawodnika od osiemnastej minuty. Mało tego, grając w przewadze manowianie dali wbić sobie aż trzy gole. Niestety dla piłkarzy GKSu Leśnik była to już czwarta porażka z rzędu, która spowodowała ich spadek na trzynaste miejsce w tabeli.
piłka nożna / III liga Bengoro - 19.10.2014 10:32
Niech passa trwa!
autor: dzusto Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Gwardii Koszalin. Przy Fałata 2:0 pokonany został KS Chwaszczyno, rewelacja trzecioligowych rozgrywek.

Gwardziści bardzo szybko objęli prowadzenie. Szymański przejął futbolówkę w środku pola dograł do Ryuki Kozawy. Ten mocnym strzałem pokonał Grubbę i zapisał 5 gola na swoim koncie. Gospodarze po objęciu prowadzenia kontrolowali wydarzenia na murawie. Beniaminek z Chwaszczyna zagrażał bramce Fabiańskiego przy stałych fragmentach. Golkiper Gwardii wykazał się znakomitą interwencją, a po uderzeniu Laskowskiego z rzutu wolnego była poprzeczka. 5 minut przed przerwą Damian Miętek skierował futbolówkę do siatki i było 2:0.
piłka nożna / III liga Bengoro - 18.10.2014 17:54
Kolejna porażka rezerw Pogoni
autor: Adasko Rezerwy Pogoni Szczecin doznały kolejnej porażki. Tym razem przegrali w Kartuzach 0:1. Bramkę dla Cartusii w 81 minucie zdobył Ryszard Dawidowski

Szczecinianie byli aktywni w pierwszej połowie. Niestety oddane strzały nie znalazły drogi do bramki Jajkowskiego. Zespół z Kartuz miał swoją sytuację, ale futbolówka trafiła w słupek. Po pierwszej połowie wynik był bezbramkowy.
piłka nożna / III liga kkpn - 18.10.2014 13:13
Dramatyczne widowisko
Bardzo wiele emocji zafundowali swoim sympatykom piłkarze Bałtyku Koszalin i Gryfa Wejherowo. Po bardzo ciekawym meczu padł remis 4:4 (2:2).
Bramki dla Bałtyku zdobyli: Sebastian Wiśniewski, Krystian Krauze, Tomasz Kamiński, Michał Czenko. Bałtyk dwukrotnie w pierwszej połowie obejmował prowadzenie, ale gościom za każdym razem udało się szybko wyrównać. Kiedy na początku drugiej połowy Gryf zdobył dwie bramki - wydawało się, że doświadczeni zawodnicy przyjezdnych nie pozwolą sobie odebrać trzech punktów.
piłka nożna / III liga krab - 18.10.2014 12:02
20% rabatu w Football Elite
autor: adaskoByło wielkie otwarcie, były bilety na mecze reprezentacji Polski z Niemcami i ze Szkocją, a teraz do końca października klienci otrzymują 20-procentową kartę rabatową.
Nowy salon FOOTBALL ELITE (ul. Boh. Warszawy 34 w Szczecinie) został otwarty w ramach obchodów 20-lecia firmy AMBERSPORT. To właśnie tam piłkarze mają możliwość zapoznania się z nowymi trendami i technologiami współczesnego futbolu. Można się też zapoznać z najnowszymi modelami obuwia, odzieży, akcesorii i sprzętu dla bramkarzy.