piłka nożna / A klasa Bengoro - 27.08.2014 20:44
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze jesienne spotkania grup szczecińskich i kolejne koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
relacja fotki komentarze
31-08 13:00  Sokół Suliszewo - LKS Karsibór 1 0 2
piłka nożna / A klasa draweczka1 - 30.08.2014 09:40
Sokół z LKS
W niedzielę, 31 sierpnia o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Drawsku Pomorskim, w ramach pierwszej kolejki 4. grupy koszalińskiej A klasy - Sokół Suliszewo zmierzy się z drużyną LKS Karsibór.
LKS Karsibór to drużyna, która w ostatnim sezonie zajęła pewne miejsce w środku tabeli, lecz przez wcześniejsze cztery lata ocierała się o spadek do B-klasy.
piłka nożna / A klasa DonCorleone90 - 29.08.2014 09:54
II runda Pucharu Polski KOZPN
Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej wyznaczył pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu KOZPN w sezonie 2014 / 2015. Spotkania zostaną rozegrane 10 września o godz. 17.00. Na tym etapie rozgrywek pierwsze swoje mecze rozegrają drużyny grające w regionalnej okręgówce. Na zwycięzców czekają już drużyny Koszalińskiej Klasy Okręgowej oraz IV ligi, które 24 września w III rundzie dołączą do rozgrywek.

Wszystkie Pary Pucharu Polski KOZPN
piłka nożna / A klasa pszczolek - 27.08.2014 23:17
ZZPN wyznaczył pary drugiej rundy
autor: tasiaWydział Gier i Ewidencji ZZPN dokonał losowania par II Rundy Pucharu Polski ZZPN -regionu szczecińskiego z udziałem zwycięzców I rundy oraz zespołów
Szczecińskiej Ligi Okręgowej oraz Regionalnej Okręgówki. Spotkania zaplanowano na 10.09.2014 na godzinę 16.45.
W trzeciej rundzie, która zostanie rozegrana 24.09 do rozgrywek dołączą czwartoligowcy.

Wszystkie pary II rundy Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / A klasa michal88sla - 24.08.2014 23:23
Inauguracyjna porażka Baszty
Po wyrównanym meczu Baszta Sławno przegrała pierwszy mecz w nowym sezonie 2:1. Bramkę dla sławian zdobył Robert Nowak.
Pierwsza połowa to typowy mecz walki. Jedna i druga drużyna starała się popełnić jak najmniej błędów w obronie. Nieliczne akcje były prokurowane to przez pechowe interwencje bramkarzy lub obrońców. Baszta w tej połowie oddała parę strzałów a najbliżej strzelenia bramki był Kuba Gajzler po faulu, na który powinien zostać odgwizdany rzut karny.
piłka nożna / A klasa trenerCzcibor - 24.08.2014 22:11
Ostatni mecz kontrolny przed ligą
Czcibor Cedynia rozegrał z rezerwami Osadnika Myślibórz ostatni mecz kontrolny przed ligą.
W pierwszej połowie zespół z Cedyni grał bardzo źle, nie były wypełniane założenia taktyczne, które były nakreślone przed meczem. Zespół wyglądał tak, jakby zawodnicy nie wyszli z szatni. Dzięki temu zespół z Myśliborza zagrażał bramce Czcibora za każdym razem jak byli przy piłce. Po pierwszej połowie wynik na tablicy wskazywał 0-0.
piłka nożna / A klasa pszczolek - 22.08.2014 23:55
Walkowery w pucharze
Drużyny Strong Zielenica, Gryf Budowo, Huragan Bierzwnica i Pogoda Nasutowo poinformowały KOZPN, że wycofują swój udział z rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa szczecińskiego - region Koszalin. Oznacza to, że dzięki temu bez wybiegania na boiska awans uzyskały odpowiednio: Baszta Sławno, Legion Strączno, Sokół Suliszewo i Syrena-Grot Rymań.
piłka nożna / A klasa czciborek - 21.08.2014 15:57
Czcibor szuka sparingpartnera

UKS Czcibor Cedynia poszukuje drużyny, która zechciałaby rozegrać na własnym boisku mecz sparingowy w dniu 24 sierpnia 2014 roku, godzina do ustalenia.