ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 17:06
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 11 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 11 po rundzie jesiennej.

1. Wojciech Witoń (KP Drawsko Pomorskie) - 30
2. Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie) - 13
3. Michał Duda (Mirstal Mirosławiec) - 12
3. Tomasz Rutka (Santos Kłębowiec) - 12

5. Łukasz Drabik (Kopanik Lubno) - 9
5. Piotr Zdun (Gryf Budowo) - 9
5. Maciej Żubrecki (Wspólni Różewo) - 9
8. Piotr Kobusiński (Legion Strączno) - 8
9. Artur Muzyka (Mirstal Mirosławiec) - 7
9. Wojciech Plikus (Błękitni Pomierzyn) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 16:07
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 15:30
Klasyfikacja strzelców Klasy A gr. 9 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 9 po rundzie jesiennej.

1. Kamil Makowski (Arkadia Malechowo) - 17
2. Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów) - 12
3. Wojciech Bartkowiak (Passat Bukowo Morskie) - 11
3. Mateusz Pietrzyk (Olympic Warszkowo) - 11
3. Marcin Woźniak (KS Skibno) - 11

6. Michał Cydzik (Arkadia Malechowo) - 10
7. Igor Iwanisik (Wrzos Wrześnica) - 9
8. Łukasz Cygan (KS Sieciemin) - 7
8. Mateusz Łagiewczyk (Wieża II Postomino) - 7
8. Marcin Olejarczyk (Gryf Polanów) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 26.11.2019 22:31
Strzelcy A Klasy gr. 8 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 8 po rundzie jesiennej.

1. Chałupa Jarosław (Resko Karcino) - 17
1. Nazar Mariusz (Fala Gąski) - 17
3. Barczuk Sylwester (Sokół Lulewice) - 15
3. Dondera Norbert (Radew Białogórzyno) - 15
3. Szczepański Mariusz (Radew Białogórzyno) - 15

6. Nowocień Mateusz (Wicher Mierzym) - 13
7. Chyła Marcin (Radew Białogórzyno) - 12
7. Jaworski Patryk (Wicher Mierzym) - 12
7. Kubisiak Maciej (Jantar Siemyśl) - 12
7. Lewandowski Maciej (Fala Gąski) - 12
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 25.11.2019 19:04
Kartkowicze Klasy A Gr. 7 po rundzie jesiennej
autor: K.GrzeszkowiakIndywidualnie:

- 7 kartek (5 żółtych + 2 czerwone) Kobus K. (Sokół S.)
- 6 (5+1) Brydziński K. (Korona R.)
- 6 (5+1) Taratajcio Pi. (Świt B.)
- 5 (4+1) Bucik A. (Remor R.)
- 5 (4+1) Musiał K. (Sokół G.)
- 4 (4+0) Czerwiński A. (Iskra P.)
- 4 (3+1) Matuszewski M. (Sokół S.)
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 24.11.2019 15:43
Strzelcy A klasy Gr. 7 po rundzie jesienne
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 7 po rundzie jesiennej.

28 - Kulesa P. (Orzeł B.)
14 - Lewandowski P. (Klon K.)
13 - Tomaszewski S. (Iskra P.)
12 - Obiała M. (Ina N.)
11 - Mulawka M. (Orzeł B.)
10 - Czarnecki P. (Zjednoczeni W.)
10 - Szulik M. (Iskra P.)
10 - Walczak F. (Iskra P.)

ORZEŁ B. (28 Kulesa P., 11 Mulawka M., 5 Gryk D., 5 Tylka M., 3 Kulesa G., 2 Janek K., 2 Przygoński D., 2 Włodarczyk M., 2 Barszczewski R., 1 Leszczyński K.)

piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa andrzej195405 - 18.11.2019 07:38
Pomorzanin Cychry: Statystyka po I rundzie
W rozgrywkach klasy A grupy 5 piłkarze Pomorzanina w 12 meczach odnieśli 7 zwycięstw remisowali 3 razy i doznali dwie porażki. Zdobyli 30 bramek, stracili 11 bramek w tabeli zdobytych bramek plasują się ex aquo z Chrobrym na 4 miejscu. Obrona szczyci się najmniejszą liczbą straconych bramek - 11. Bramki bronili: Tomasz Grabowski (4 wpuszczone bramki) i Tomasz Wiśniewski (7 razy wyciągał piłkę z siatki).
        starsze newsy   
 

Derby Gwiazdowo

dane uzupełnić pomogli: gross, oski971, Barthezik16 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020
1.  Gryf Polanów 32 pkt 48 / 12
2.  Arkadia Malechowo 28 pkt 41 / 15
3.  Wrzos Wrześnica 26 pkt 39 / 19
4.  KS Skibno 25 pkt 37 / 12
5.  KS Sieciemin 23 pkt 24 / 13
6.  Olympic Warszkowo 22 pkt 40 / 27
7.  Wieża II Postomino 14 pkt 27 / 33
8.  Darpol Barzowice 13 pkt 20 / 22
9.  Derby Gwiazdowo 11 pkt 18 / 33
10.  Błękitni Tychowo 10 pkt 24 / 46
11.  Passat Bukowo Morskie 9 pkt 28 / 42
12.  Płomień Jeżyczki 9 pkt 24 / 55
13.  Pogoń Noskowo 3 pkt 14 / 55
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 6 : 1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 4 : 4
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2 : 8
Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 4 : 2
A-klasa Gr. 9 - Koszalin
Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo 4 : 0
Derby Gwiazdowo - Arkadia Malechowo 1 : 3
Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Gryf Polanów - Derby Gwiazdowo 3 : 0
A-klasa Gr. 9 - Koszalin
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 4 : 0
Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo 4 : 0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 8 : 1
Derby Gwiazdowo - Olympic Warszkowo 4 : 3
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 1 : 0
Derby Gwiazdowo - Wieża II Postomino 1 : 1
Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo 2 : 1
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 1 : 3
Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo 2 : 3
Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki 2 : 2
Derby Gwiazdowo - Gryf Polanów 21 mar
Arkadia Malechowo - Derby Gwiazdowo 28 mar
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 04 kwi
Błękitni Tychowo - Derby Gwiazdowo 18 kwi
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 25 kwi
Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo 02 maj
Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice 09 maj
Wieża II Postomino - Derby Gwiazdowo 16 maj
Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo 23 maj
KS Skibno - Derby Gwiazdowo 30 maj
Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie 06 cze
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 21 cze
 
top komentarze
newsy:
3 » Gorycz połączona z nadz »
1 » Podsumowanie rundy jesi »
1 » III liga: Podsumowanie  »
mecze:
14 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
7 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
3 » Iskra Golczewo-Vineta W »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
2 » Dąb Dębno-Unia Dolice
2 » Energetyk Gryfino-Polon »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
1 » Jeziorak Szczecin-Spart »
1 » Drzewiarz Świerczyna-Ik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
KPRGryfino theoden
gości: 691
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121662
• newsów: 72775
• użytkowników: 70470
• komentarzy: 1093405
• zdjęć: 790091
• relacji: 38379
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies