piłka nożna / IV liga skryba1213 - 16.10.2014 12:13
W najbliższy weekend zostaną rozegrane kolejne spotkania w rundzie jesiennej w ramach 10 kolejki IV ligi zachodniopomorskiej.

Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga KelvinCors - 20.10.2014 17:23
Passa przerwana. Ina przegrywa w Dębnie
autor: Marek PerećIna Goleniów przegrała w Dębnie z miejscowym Dębem 1:2. Bramkę dla biało-zielonych zdobył Damian Banachewicz, dla gospodarzy trafiali Oskar Szczepanik i Łukasz Dłubis.

Dąb przedłużył w ten sposób swoją passę spotkań bez porażki do siedmiu, jednocześnie przerywając serię czterech zwycięstw goleniowian. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Oba zespoły stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki. W 13 minucie po akcji lewą stroną przed szansą stanął Dłubis, jednak jego strzał minął nieznacznie bramkę goleniowian. 2 minuty później znów pokazał się napastnik Dębu. Będąc na lewej stronie, ograł jednego z obrońców, po czym wyłożył piłkę na 10 metr do nadbiegającego partnera z drużyny, ale jego strzał z trudem wybronił Krawczyk. Ina odpowiedziała już minutę później.
piłka nożna / IV liga szlemiel - 18.10.2014 19:57
Świetne widowisko w Myśliborzu
autor: jurgolCo to był za mecz! Osadnik Myślibórz zremisował z Odrą Chojna 2:2, ale równie dobrze mogło być 5:4, 5:5 lub 4:5. Tym niemniej myśliborzanie cały czas są jedyną niepokonaną drużyną w IV Lidze Zachodniopomorskiej, a przed własną publicznością nie przegrali już od 14. ligowych spotkań.

Miejscowi, mimo że po raz pierwszy w tym sezonie zagrali bez trzech podstawowych zawodników (bramkarza Bartosza Kwapiszewskiego, lewego obrońcy Pawła Rostkowskiego, i środkowego pomocnika Łukasza Małowieckiego), to odróżnieniu od innych rozegranych w tym roku ligowych pojedynków - ruszyli do przodu już w pierwszej połowie. Do ataku rzucili się też gracze Pawła Zatorskiego, dzięki czemu ani przez chwilę na stadionie miejskim w Myśliborzu nie można było się nudzić.
piłka nożna / IV liga krab - 18.10.2014 12:02
20% rabatu w Football Elite
autor: adaskoByło wielkie otwarcie, były bilety na mecze reprezentacji Polski z Niemcami i ze Szkocją, a teraz do końca października klienci otrzymują 20-procentową kartę rabatową.
Nowy salon FOOTBALL ELITE (ul. Boh. Warszawy 34 w Szczecinie) został otwarty w ramach obchodów 20-lecia firmy AMBERSPORT. To właśnie tam piłkarze mają możliwość zapoznania się z nowymi trendami i technologiami współczesnego futbolu. Można się też zapoznać z najnowszymi modelami obuwia, odzieży, akcesorii i sprzętu dla bramkarzy.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / IV liga szlemiel - 16.10.2014 12:52
Kiedy Osadnik gra z Odrą, emocji nigdy nie brakuje
W poprzednim sezonie zajęli w tabeli Klasy Okręgowej Szczecińskiej dwa pierwsze miejsca, w tegorocznych rozgrywkach IV Ligi Zachodniopomorskiej są jednymi z najlepszych. Osadnik Myślibórz i Odra Chojna zmierzą się ze sobą w sobotę na stadionie miejskim w Myśliborzu.

Z ostatniego pojedynku pomiędzy obiema drużynami zwycięsko wyszli myśliborzanie. Wygrana 3:1, po bramkach Kamila Kowalskiego, Piotra GajewskiegoBartosza Kwapiszewskiego, zadecydowała o tym, że to Osadnik, a nie Piast Chociwel awansują do wyższej klasy. Choćby z tego względu to sobotnie starcie będzie inne od tego, które odbyło się nieco ponad cztery miesiące temu. Chojnianie nie będą grać o pietruszkę, tym bardziej że mają za sobą serię pięciu spotkań bez porażki. Tyle że to podopieczni Roberta Dudka są jak dotąd niepokonani, a przed własną publicznością nie przegrali już od 13 ligowych meczów. Jednego możemy być pewni, emocji z całą pewnością nie zabraknie!
piłka nożna / IV liga szlemiel - 16.10.2014 12:42
Podziękowania policji dla kibiców Osadnika i Dębu
autor: kuchar511Derby powiatu myśliborskiego pomiędzy Osadnikiem Myślibórz a Dąb Dębnem Komenda Powiatowa Policji w Myśliborzu uznała za 'imprezę sportową o podwyższonym ryzyku', a Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz podjął decyzję o 'organizacji meczu bez udziału kibiców gości' (grupy zorganizowanej). Sam pojedynek przebiegał jednak w bardzo dobrej atmosferze, o czym świadczyć może chociażby tekst opublikowany na stronie internetowej miejscowej policji.

'W dniu 11 października o godz. 16:00 w Myśliborzu odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno. Spotkanie to nazwane zostało derbami i cieszyło się dużym zainteresowaniem sympatyków futbolu. W ocenie myśliborskiej policji spotkanie oglądało około 450 osób. W trakcie meczu panował ład i porządek, a po jego zakończeniu w spokoju kibice udali się do swoich domów.

piłka nożna / IV liga macieks90 - 16.10.2014 10:01
Ina przyjeżdża do Dębna
W najbliższą sobotę zespół Dębu Dębno czeka kolejne ciężkie starcie w rozgrywkach IV ligi zachodniopomorskiej.

Podopieczni trenera Marcina Domagały po ostatnim remisie z Osadnikiem Myślibórz zagrają tym razem na własnym obiekcie z drużyną Iny Goleniów. Początek boju zaplanowano na godzinę 15:00. Tabela IV ligi pozwala nam wierzyć, że w sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Gorzowskiej zobaczymy kapitalne widowisko.
piłka nożna / IV liga KelvinCors - 13.10.2014 21:01
Ina znów punktuje. Tym razem w Kamieniu
autor: Wojciech PieczyńskiIna Goleniów pokonała 2:1 w Kamieniu Pomorskim miejscowego Gryfa. Bramki dla biało-zielonych strzelił będący w coraz lepszej dyspozycji Radosław Wiśniewski, zaś dla gospodarzy trafił Przemysław Dąbrowski. Wbrew przedmeczowym zapowiedziom, mecz nie należał do najpiękniejszych widowisk. Boisko było 'ciężkie' i nie sprzyjało kombinacyjnej grze. Gryf próbował przejąć inicjatywę, jednak nie potrafił wymienić między sobą zbyt wielu podań, podobnie jak Ina. Gra goleniowian opierała się głównie na długich piłkach w kierunku formacji ofensywnej. Taktyka ta szybko przyniosła efekt - już w 10 minucie spotkania Ina wyszła na prowadzenie. Fatalnie pomylił się jeden z obrońców Gryfa - źle obliczył tor lotu piłki, a ta spadła wprost pod nogi wybiegającego Wiśniewskiego. Napastnik biało-zielonych w sytuacji sam na sam minął Benedyczaka, po czym skierował piłkę do pustej bramki.

Miejski Klub Sportowy Dąb Dębno

dane uzupełnić pomogli: mario, nanek, kanonier16, KochamDebno, nanek, macieks90, young, bosman0100, DabDebnoPL, jr, KochamDebno, pierin, przemo927, Carwa, bosman0100, macieks90, POLSKA, pierin, BABol, Rolnik2012, macieks90 - dziękujemy