ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 18.08.2018 21:09
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW sierpniowy weekend zostaną rozegrane mecze a-klasy szczecińskiej północnej i południowej oraz a-klasy koszalińskiej północnej i południowej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 21.08.2018 12:04
Pary II rundy Pucharu Polski ZZPN
We wtorek, 21 sierpnia w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region szczeciński.

Mecze II rundy zostaną rozegrane zostaną w środę, 5 września 2018 r.godz. 17:30.

Pary II rundy:
1. Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów
2. Zieloni Wyszobór - Wybrzeże Rewalskie Rewal
3. Sowianka Sowno - Wicher Brojce
4. Hanza Goleniów - Polonia Płoty
5. Znicz Wysoka Kam. - Jantar Dziwnów
6. Bizon Cerkwica - Flota Świnoujście
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa pszczolek - 19.08.2018 22:04
Grali o puchar
W niedzielę (19.08) rozegrano spotkania pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region Szczecin.

Wszystkie wyniki I rundy Pucharu ZZPN
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 15.08.2018 17:12
Ostatnie szlify w Klasie A
W najbliższy weekend w końcu wyczekiwany start rozgrywek Klasy A Grupy Południowej.

Drużyny w przeciągu ostatniego tygodnia i weekendu rozegrały już ostatnie mecze sparingowe (drużyny z tej ligi wielką czcionką), a oto ich wyniki:

- ORKAN Suchań : Iskra Pomień 7:1
- DRAWA Drawno : Remor Recz 9:0
- KLON Krzęcin : ŚWIT Barnimie 3:7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kojot6 - 07.08.2018 18:32
Radew zastąpi Saturn
Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że w miejsce Saturna Mielno w rozgrywkach Klasy A Grupy 1 w sezonie 2018 / 2019 występować będzie drużyna Radew Białogórzyno.

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją Prezydium Zarządu KOZPN z dnia 26 lipca br. Saturn Mielno został przywrócony do rozgrywek Klasy Okręgowej w sezonie 2018 / 2019. Natomiast Radew przegrała baraż o utrzymanie z Pionierem Borne Sulimowo, ale wobec wakatu w A klasie zagra w tych rozgrywkach.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 06.08.2018 13:08
Sparingi Szczecińskiej Klasy A Grupy Południowej, cz. 2
autor: /meZa niecałe dwa tygodnie start rozgrywek Klasy A (dawnej regionalnej okręgówki).

Drużyny powoli kończą już mecze towarzyskie, a oto ich wyniki (drużyny tej ligi wielką czcionką):
- Odra Chojna - CZCIBOR Cedynia 2:2
- Korona Człopa - DRAWA Drawno 4:2
- INA Ińsko - Sokół Suliszewo 2:3
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 01.08.2018 12:27
DKS Jantar Dziwnów poszukuje sparingpartnera

Klub DKS Jantar Dziwnów poszukuje sparingpartnera na 3 sierpnia (piątek) lub 5 sierpnia (niedziela). Godzina oraz miejsce do ustalenia. Numer kontaktowy 782 386 934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Giallorossi - 27.07.2018 13:02
Orkan jesienią zagra w Sadłowie
autor: gutosław11Zarząd Klubu Sportowego Orkan Suchań informuje , iż w związku z remontem oraz wymianą płyty boiska w Suchaniu . Mecze rundy jesiennej sezonu 2018/2019 o mistrzostwo poszczególnych rozgrywek w roli gospodarza , wszystkich drużyn Orkana tj :seniorów , juniorów , rezerw , młodzików oraz orlików, będą rozgrywane na boisku 'rezerwowym' w pobliskim Sadłowie.
        starsze newsy   
 

Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia

dane uzupełnić pomogli: dav6id, scot81, Odra2, maciekced, cest07, bikko, memo1989, hooliganMKS, plakun, cest07, Smalling21, melania129, tasia, dav6id, zuber1992, czciborek, czciborek, pronto, bale, bariomalotelli, jastrzab493, gruzlee - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019
1.  Drawa Drawno 3 pkt 8 / 2
2.  SCRS Pogoń Barlinek 3 pkt 5 / 1
3.  Kłos Pełczyce 3 pkt 4 / 0
4.  KS Piast Karsko 3 pkt 3 / 1
5.  Energetyk Gryfino 3 pkt 2 / 1
6.  Klon Krzęcin 3 pkt 1 / 0
7.  Orkan Suchań 1 pkt 2 / 2
8.  Zieloni Zielin 1 pkt 1 / 1
9.  Unia Dolice 1 pkt 2 / 2
10.  Czcibor Cedynia 1 pkt 1 / 1
11.  Błękit Pniewo 0 pkt 1 / 2
12.  Sęp Brzesko 0 pkt 0 / 1
13.  Świt Barnimie 0 pkt 1 / 3
14.  Polonia Giżyn 0 pkt 1 / 5
15.  Stal Lipiany 0 pkt 0 / 4
16.  Ina Ińsko 0 pkt 2 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Hutnik Szczecin - Czcibor Cedynia 9 : 3
Gryf Kamień Pomorski - Czcibor Cedynia 11 : 0
Czcibor Cedynia - Vielgovia Szczecin 8 : 0
Czcibor Cedynia - Zjednoczeni Kurzycko 11 : 0
Aquila Szczecin - Czcibor Cedynia 4 : 2
Czcibor Cedynia - Korona Klępicz 5 : 0
Czcibor Cedynia - Piast Piaseczno 10 : 0
Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo 5 : 3
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 2 : 4
Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 : 3
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 6 : 3
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 2 : 2
Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia 0 : 4
Kasta Szczecin-Majowe - Czcibor Cedynia 4 : 2
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 1 : 4
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 2 : 2
A klasa Szczecin gr. płd
Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin 1 : 1
KS Piast Karsko - Czcibor Cedynia 26 sie
Czcibor Cedynia - Ina Ińsko 01 wrz
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia 08 wrz
Czcibor Cedynia - Błękit Pniewo 15 wrz
Stal Lipiany - Czcibor Cedynia 22 wrz
Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino 29 wrz
Unia Dolice - Czcibor Cedynia 06 paź˝
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 13 paź˝
Świt Barnimie - Czcibor Cedynia 20 paź˝
Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 27 paź˝
Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 03 lis
Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia 10 lis
Czcibor Cedynia - SCRS Pogoń Barlinek 17 lis
Klon Krzęcin - Czcibor Cedynia 24 lis
 
top komentarze
newsy:
13 » Michał Kopacz w WB
3 » Pary II rundy Pucharu P »
2 » Mateusz Kuś w WB
1 » Mateusz Rzuchowski w WB
1 » Poszukiwany sparingpart »
1 » Polska - Anglia w Kołob »
1 » Pytania i odpowiedzi
1 » Listkowski w Rakowie
1 » 5.90 Liska w Międzyzdro »
mecze:
48 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
46 » Orzeł Wałcz-Sparta Węgo »
34 » Błękitni II Stargard-In »
30 » Intermarche-Rega Trzebi »
30 » Bałtyk Koszalin-Gwardia »
26 » Chemik Police-Olimp Goś »
26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
25 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
21 » Olimp Złocieniec-Jednoś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
raczek
gości: 627
statystyki portalu
• drużyn: 2742
• imprez: 109556
• newsów: 69633
• użytkowników: 67722
• komentarzy: 1049464
• zdjęć: 745533
• relacji: 36765
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies