piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.09.2021 12:00
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Przed nami jesienne rozgrywki w ligach kobiecych. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety maciekchudzik - 15.09.2021 21:58
Porażka drugiej drużyn Olimpii w Pucharze Polski
W rozegranym w środę meczu Pucharu Polski Kobiet, druga drużyn Olimpii Szczecin uległa na własnym obiekcie Błękitnym Stargard 2:1.

Pierwszego gola piłkarki Błękitnych strzeliły w 7 minucie, dobrym strzałem popisała się Natalia Gugała. Mimo straconej bramki Olimpijki robiły wszystko, by doprowadzić do wyrównania. Okazja nadarzyła się w 35 minucie. Po dobrej akcji, zespół prowadzony dziś wyjątkowo przez szkoleniowca pierwszej drużyny Adama Gołubowskiego, wyrównał wynik spotkania. Radość drużyny ze Szczecina nie trwała zbyt długo, już trzy minuty później na listę strzelczyń ponownie wpisała się Natalia Gugała.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 15.09.2021 08:00
Olbrzymie zmiany w Victorii SP 2 Sianów
autor: waldemar kosowski W sezonie 2020/2021 w III Lidze kobiet UKS Victoria SP 2 Sianów uplasowała się na dobrym szóstym miejscu. Miała niezły skład i dobre zawodniczki. Niestety niektóre z nich zapragnęły zmian. Daria Zbrzeźniak odeszła do II ligowego Marcusa Gdynia, Wiktoria Robakowska do II ligowej Warty Gorzów Wlkp., Oktawia Kaszewska do III ligowego LFA Szczecin, Oliwia Olszak wyjechała do Poznania, Dagmara Petrus idzie na studia, prawdopodobnie do Szczecina. Przestały grać Karolina Kawałek, Wiktoria Kaszyńska, Wiktoria Studzińska, Anita Czerwik, Katarzyna Rawłuszewicz i Kinga Szymańska. Być może przestanie też grać Agnieszka Pencherkiewicz z powodu podjęcia pracy w policji. Tak duży odpływ zawodniczek każdy klub by powalił, ale nie Victorię SP2 Sianów.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 14.09.2021 16:42
Remis w meczu na szczycie
autor: meRemis z liderem i 1 pkt do ligowej tabeli. W meczu na szczycie 3 ligi kobiet padł remis, mecz był wyrównany, mecz był zacięty i mecz mógł się podobać kibicom licznie zgromadzonym na trybunach przy ul.Witkiewicza. Pierwsza połowa mimo sytuacji bramkowych dla obu drużyn przyniosła remis. W drugiej połowie to LFA Szczecin nieszczęśliwie traci bramkę i Juna-Trans Stare Oborzyska wychodzi na prowadzenie i szczecinianki szukają okazji do wyrównania spotkania. 90 minuta dośrodkowanie w pole karne i w twarz zostaje kopnięta Monika Bojaczuk, rzut karny na bramkę zamienia Katarzyna Tarnowska, doprowadzając do wyrównania. Mecz kończy się wynikiem 1:1 i podziałem punktów
piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.09.2021 15:49
Trzy punkty z Olimpią
autor: aszef Olimpii Szczecin nie udało się przełamać złej passy. W piątej kolejce rozgrywek Ekstraligi ponownie schodziły z boiska jako pokonane. Tym razem podopieczne Adama Gołubowskiego uległy GKS Katowice 1:3. W 16. minucie w podbramkowym chaosie najlepiej odnalazła się Katerina Vojtkova, która znalazła wolne miejsce i mierzonym strzałem pokonała Natalię Oleszkiewicz. Druga bramka padła w  36. minucie. Dogranie na piętnasty metr wykorzystała Alicja Dyguś, która uderzyła niemal identycznie jak Vojtkova i podwyższyła prowadzenie.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 09.09.2021 09:56
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 05.09.2021 11:32
Olimpia przegrywa z Łęczną
autor: aszefW czwartej kolejce kobiecej Ekstraligi Olimpia Szczecin nie zdołała przełamać złej passy i zanotowała czwartą porażkę z rzędu. Podopieczne Adama Gołubowskiego uległy Górnikowi Łęczna 1:4. Chwilowe momenty dobrej gry nie wystarczyły aby wygrać. Bramki decydujące o porażce padły pod koniec drugiej części spotkania. Przed przerwą boisko z powodu urazu musiała opuścić Malwina Szcześniak, która karetką pojechała do szpitala. Czekamy na wieści od niej. Dla zespołu z Łęcznej dwie bramki zdobyła Dominika Dereń a po jednej Marcjanna Zawadzka i Klaudia Lefeld. Honorowe trafienie dla szczecinianek zaliczyła Patrycja Ziemba.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 03.09.2021 21:41
Olimpia podejmuje Górnika Łęczna
autor: aszefW sobotę o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Kresowej piłkarki Ekstraligowej Olimpii Szczecin zmierzą się z Górnikiem Łęczna. Przyjezdne po trzech kolejkach mają w swoim dorobku sześć oczek, z kolei podopieczne Adama Gołubowskiego nie zdołały jeszcze zdobyć żadnych punktów. O te będzie w sobotę bardzo trudno. W zespole rywalek występują dwie byłe zawodniczki szczecińskiego klubu: Roksana Ratajczyk i Marianna Litwiniec. Oprócz byłych Olimpijek w Łęcznej gra również pochodząca z Zachodniopomorskiego Jolanta Siwińska.