pszczolek
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Kawaler - 23.10.2018 10:51
Byliśmy bardzo zdeterminowani
autor: Biuro Prasowe EspadonuStocznia Szczecin pokonała w wyjazdowym spotkaniu Jastrzębski Węgiel i zanotowała tym samym pierwszą wygraną w sezonie 2018/2019. Mecz zakończył się rezultatem 3:0 na korzyść ekipy z Pomorza Zachodniego.

W porównaniu ze środowym spotkaniem przeciwko ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle w oczy rzucała się przede wszystkim inna jakość przyjęcia drużyny ze Szczecina. - Na pewno nie popełniliśmy tylu bezpośrednich błędów i nie odbieraliśmy na drugą stronę, a właśnie to stanowiło nasz problem w poprzednim meczu - ocenia Michał Mieszko Gogol, szkoleniowiec Stoczni.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 21.10.2018 17:03
Pierwsze zwycięstwo Stoczni
Drużyna Michała Mieszko Gogola pokonała na wyjeździe Jastrzębski Węgiel i w bardzo dobrym stylu sięgnęła po pierwsze zwycięstwo w sezonie 2018/2019. Mecz stał na wysokim poziomie i zakończył się wygraną szczecinian w stosunku 3:0.

Do spotkania oba zespoły przystępowały w zupełnie odmiennych nastrojach. Jastrzębianie dobrze rozpoczęli sezon (pięć punktów w dwóch kolejkach), Stocznia rozegrała na razie jeden mecz i musiała uznać wyższość bardzo mocnej ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Faworytem niedzielnej konfrontacji byli gospodarze i pierwsze minuty pojedynku zdawały się te przewidywania potwierdzać.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 20.10.2018 11:41
Powalczą o pierwsze punkty
autor: BP Stoczni Szczecin Już w najbliższą niedzielę szczecińskich siatkarzy czeka kolejny wymagający test. Tym razem ekipa Michała Mieszko Gogola zmierzy się na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:45.

W minioną środę Stocznia nie sprostała we własnej hali ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Mecz, który oglądało z trybun aż 4 650 kibiców, zakończył się rezultatem 3:0 na korzyść zespołu Andrei Gardiniego. Najbardziej emocjonująca była pierwsza partia, w której goście zwyciężyli 28:26. Interesująco było też w trzecim secie, gdy dzięki wspaniałej grze Bartosza Kurka, Stocznia trzymała kontakt z rywalem prawie do samego końca.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 18.10.2018 07:43
ZAKSA wygrywa w Szczecinie
autor: BP StoczniZawodnicy Stoczni Szczecin ulegli w meczu drugiej kolejki PlusLigi ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, aktualnemu wicemistrzowi Polski. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:0 na korzyść gości. Pojedynek z trybun Netto Areny oglądało aż 4650 widzów.

Trener Michał Mieszko Gogol zdecydował się wypuścić do gry ten sam skład, który rozpoczął niedzielne starcie z Treflem Gdańsk. Za rozegranie odpowiadał Łukasz Żygadło, parę środkowych stanowili Janusz Gałązka i Simon Van de Voorde, w ataku wystąpił Bartosz Kurek, a przyjmującymi zostali Matej Kazijski oraz Nikołaj Penczew. Pozycję libero znów dzielili między siebie Adrian Mihułka oraz Nicolas Rossard.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 17.10.2018 07:41
Stocznia zagra z Zaksą
Już w najbliższą środę w stolicy Pomorza Zachodniego będzie mieć miejsce jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań drugiej kolejki PlusLigi. Formę miejscowej Stoczni Szczecin sprawdzi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Starcie z aktualnym wicemistrzem Polski miało być dla ekipy Michała Mieszko Gogola drugim testem w rozpoczętym niedawno sezonie. Niestety, na skutek awarii oświetlenia, niedzielnego pojedynku z Treflem Gdańsk nie udało się dokończyć (mecz przerwano przy stanie 5:5 w pierwszym secie) i spotkanie zostało ostatecznie odwołane.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Kawaler - 16.10.2018 10:11
Liga Mistrzów Światła, czyli moc była, zabrakło tylko prądu
autor: materiały prasoweRekordowa frekwencja, start wielkiego projektu w Szczecinie i... awaria prądu, która mimo wszystko nie przerwała zabawy pięciu tysiącom fantastycznych szczecińskich kibiców. Szczecin pokazał, że może się w tym sezonie zakochać w siatkówce.

Nie spodziewaliśmy się, że wydarzeniem pierwszej kolejki Ligi Mistrzów Świata będzie... awaria „szynoprzewodu”, jak to opisali fachowcy dzień po tym, gdy przy stanie 5:5 zgasły światła w Netto Arenie. Mimo długiej walki o przywrócenie pełnego zasilania oświetleniu, mecz nie był kontynuowany.

siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Kawaler - 16.10.2018 10:10
Informacje dla kibiców
Wszystko wskazuje na to, że zaległe spotkanie Stoczni Szczecin i Trefla Gdańsk zostanie rozegrane w innym terminie. Ten mają ustalić między sobą oba zainteresowane kluby.

Pierwotnie do konfrontacji tych dwóch ekip miało dojść w niedzielę. Z powodu awarii elektrycznej w Netto Arenie pojedynek nie doszedł jednak do skutku i został przerwany przy stanie 5:5 w pierwszym secie. Gdy kluby porozumieją się w sprawię wyboru alternatywnego terminu, w kalendarz rozgrywek zostanie wpisana nowa data rozegrania meczu, a my natychmiast podzielimy się tą wiadomością.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 15.10.2018 10:11
Oświadczenie Zarządu KPS Stocznia Szczecin
Podobnie jak kibice, zwłaszcza ci zgromadzeni na trybunach w Szczecinie, jesteśmy ogromnie rozczarowani ostatecznym efektem inauguracji nowego sezonu PlusLigi. Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć widowisko niepowtarzalne, z ogromem atrakcji dla widzów. Niestety, poważna usterka techniczna, niezawiniona w żaden sposób przez nas, zniweczyła ten trud i wielkie nadzieje na niezapomniany, wspólnie spędzony czas. Niemniej pragniemy wszystkich za zaistniałą sytuację z całego serca przeprosić. Każdy z pięciu tysięcy widzów, którzy pojawili się na trybunach hali Netto Areny, zasługuje na ogromny szacunek za okazane zrozumienie, cierpliwość i po odwołaniu spotkania, spokojny powrót do domu. Jesteśmy Wam wszystkim za to wyjątkowo wdzięczni. Byliście, jesteście i będziecie jak zawsze niesamowici.