pszczolek
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu aszef - 24.11.2017 13:09
Remis w Gliwicach
autor: aszefUrodzinowy prezent sprawili Danielowi Czepielewskiemu koledzy z drużyny przywożąc z Gliwic niezwykle cenny punkt. Remis 1:1 (0:0) w meczu z Piastem nie krzywdzi żadnej z drużyn i oddaje w pełni przebieg gry na parkiecie.

Wynik zaległego spotkania siódmej kolejki Futsal Ekstraklasy mógł wyglądać zupełnie inaczej, gdyby Piast wykorzystał choć jedną z ogromu dogodnych sytuacji, jakie sobie stworzył. No ale od czego jest Daniel Szklarz … Rezultat mógł być także w drugą stronę, gdyby Daniel Maćkiewicz wykorzystał przedłużony rzut karny. No ale nie narzekajmy …
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 19.11.2017 14:59
Kolejna wygrana Zero-Czwórki
autor: Aszef Pogoń 04 Szczecin pokonała 6:3 Solne Miasto Wieliczka. Dwie bramki dla Portowców zdobył Łukasz Cymański, a bramkarz Daniel Szklarz najpierw obronił rzut karny, a następnie zdobył gola z karnego.

Sobotni pojedynek Zero-Czwórki w hali przy Twardowskiego zgromadził nadkomplet publiczności. Przyjezdni uciszyli w 2. minucie kibiców Pogoni 04 obejmując prowadzenie po golu Arkadiusza Lekkiego. Na szczęście po 4. minutach był remis 1:1 za sprawą Łukasza Cymańskiego, zawodnik ten wrócił do gry po kontuzji. A niecałe 30. sekund później ten sam Portowiec dał prowadzenie swojej ekipie. - Tydzień przed rozpoczęciem sezonu doznałem urazu, który wykluczył mnie praktycznie na dwa całe miesiące - mówił dla Futsal Ekstraklasy po meczu Cymański. - Cieszę się, że powrót w takim stylu, że udało się strzelić dwie bramki.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 16.11.2017 08:16
8. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 6. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 18 listopada o 17:00 w hali przy Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin zmierzy się z MKF Solne Miasto Wieliczka.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 12.11.2017 19:36
W grudniu powalczą o złoto MMP U-20
Futsaliści Pogoni `04 Szczecin zagrają w finałach tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 20. Podopieczni Oktawiana Soleckiego wywalczyli ten awans w niedzielę w Pniewach - w trakcie jednego z siedmiu krajowych turniejów eliminacyjnych.

Portowcy pokonali kolejno młodzieżowców Gatty Active Zduńska Wola (4:1), Credo Futsal Piły (3:1) oraz GKS Futsal Nowiny (3:1). Ulegli jedynie gospodarzom turnieju Red Dragons Pniewy (0:2), co nie przeszkodziło szczecińskiej „zero-czwórce” w awansie do turnieju finałowego, który odbędzie się w w Łęczycy (w dniach od 15 do 17 grudnia 2017 roku).
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 06.11.2017 08:09
Pogoń 04 pokonała Gattę
autor: Aszef Pogoń 04 Szczecin sprawiła nie lada psikusa niedowiarkom. Szczecinianie w niedzielne popołudnie w hali przy Twardowskiego pokonali wicemistrza Polski, Gattę Zduńska Wola 5:2.

Portowcy w spotkaniu tym mieli grac defensywnie, przyjezdni od początku osiągnęli przewagę. Zero-Czwórka miała problem z przekroczeniem środkowej linii do 16. minuty. Wtedy to Maćkiewicz dograł piłkę do Artura Jurczaka, a ten swoim trafieniem dał prowadzenie gospodarzom. - Sam nie wiem, co się stało dzisiaj - mówił w rozmowie z futsalekstraklasa.plpo meczu Artur Jurczak. - Naprawdę. Zagraliśmy dobry mecz, naprawdę mogło się podobać. Powiedziałbym, że nawet bardzo dobry. Dużo determinacji, dużo pracy w obronie.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 02.11.2017 08:24
6. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 6. kolejka futsalowej ekstraklasy. W niedzielę, 5 listopada o 15:00 w hali przy Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin zmierzy się z Gattą Zduńska Wola.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 30.10.2017 17:31
Pogoń 04 wygrała w Białymstoku
autor: AszefPogoń 04 Szczecin wygrała swoje pierwsze spotkanie w bieżącym sezonie. Portowcy wygrali w Białymstoku z MOKS-em Słonecznym Stokiem 3:1.

Szczecinianie prowadzenie objęli w 2. minucie po trafieniu Mateusza Jakubiaka . Piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Niecałe trzydzieści sekund później Mateusz Lisowski wykorzystał zamieszanie pod bramką gości i pokonał Szklarza. W 14. minucie Zero-Czwórka objęła prowadzenie, strzelcem gola był golkiper przyjezdnych, Daniel Szklarz. Wykorzystał on błąd Jendruczka, bramkarza z Białegostoku, który często wspomagał swój zespół w ataku i nie zdążył on wrócić na czas na swoje miejsce. Szklarz pokonał swojego rywala strzałem przez cały parkiet!
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 26.10.2017 09:22
5. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 5. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 28 października o 18:00 w Białymstoku Pogoń 04 Szczecin zmierzy się z beniaminkiem MOKS-em Słonecznym Stokiem .