pszczolek
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 24.02.2018 07:40
Legionova przyjeżdża do Polic
W sobotę (24.02) Mistrzynie Polski rozegrają kolejne spotkanie siatkarskiej Ekstraklasy. Pod wodzą Piotra Mateli, który zastąpił tymczasowo Jakuba Głuszaka Chemik w Bydgoszczy zagra z Legionovą Legionowo.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 25.02.2018 01:00
Wygrana bez straty seta
Chemik Police pokonał Legionovię Legionowo 3:0. Policzanki pozostają liderem Ligi Siatkówki Kobiet.
Gospodynie w żadnym z setów nie straciły kontroli nad spotkaniem. Świetnie rozpoczęły starcie od prowadzenia 5:0, czy też 12:2, ostatecznie wygrywając pierwszą odsłonę do dwunastu.
Najwięcej emocji w tym meczu było w drugiej partii. Wszystko za sprawą przyjezdnych, które prowadziły nawet dwoma punktami. Jednak za sprawą najlepszej tego dnia Malwiny Smarzek Chemik szybko odwrócił losy seta i ostatecznie wygrał go dwudziestu.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 22.02.2018 22:40
Tie break był blisko
autor: materiały prasowe ChemikW środę (21.02) wieczorem Dynamo Kazań pokonało Chemik Police 3:1. To druga porażka policzanek w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. Polki w pierwszym secie przegrywały 5 punktami, jednak odrobiły straty i wygrały na przewagi.

- Zaczęłyśmy bardzo zmotywowane, jednak nasz entuzjazm został nieco zgaszony przez trudną zagrywkę Rosjanek. Nie byłyśmy zaskoczone siłą ich serwisu, ale i tak łatwo nie było. Jestem dumna z tego seta, bo odrobić straty z takim zespołem nie jest łatwo. Rosjanki mają wysoki blok i skończenie ataku na wysokiej piłce to nie lada wyzwanie - tłumaczy Malwina Smarzek.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 21.02.2018 05:30
Chemiczki zagrają w Kazaniu
W wtorek (21.02) Mistrzynie Polski rozegrają kolejne spotkanie siatkarskiej w Lidze Mistrzyń. Tym razem zagrają na wyjeździe z Dynamem Kazań.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 19.02.2018 05:32
Sladjana Mirković: Wartość po naszej stronie
autor: materiały prasowe ChemikSladjana Mirković po zwycięstwie w meczu ligowym i nadchodzącym spotkaniu Ligi Mistrzyń odpowiada na pytania. Policzanki pokonały Pałac Bydgoszcz 3:1 i utrzymały pozycję lidera tabeli.

- Najważniejszym aspektem była kąśliwa zagrywka. Pałac lubi grać bardzo szybko do skrzydeł, więc aby im przeszkodzić, musieliśmy odrzucić je od siatki. Przy perfekcyjnym przyjęciu od razu grały płasko, co było utrudnieniem dla bloku. W trzecim secie straciłyśmy koncentrację, Pałac się rozkręcił i trudno było nam odrobić straty. Porażka jednak nas nie zdemotywowała. Wyszłyśmy na parkiet, wróciłyśmy na odpowiedni poziom i zanotowałyśmy zwycięstwo za 3 punkty. Wartość była po naszej stronie - komentuje MVP sobotniego pojedynku.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 17.02.2018 21:36
Trzy punkty w Bydgoszczy
autor: materiały prasowe ChemikPo niespodziewanej porażce w Pucharze Polski oraz odejściu Jakuba Głuszaka Chemik Police pokonał KS Pałac Bydgoszcz 3:1. Dzięki temu zwycięstwu Policzanki pozostają liderem tabeli.
Przyjezdne świetnie weszły w mecz, znacznie lepiej przyjmowały. W drugiej partii jednak zaczęły mieć pierwsze kłopoty. Podopieczne Piotra Mateli w drugim secie wyszły jeszcze obronną ręką, jednak w trzeciej nie było już tak różowo. Po dziesięciominutowej przerwie Pałac podkręcił tempo. Dobrze prezentowała się Ewelina Krzywicka, dzięki czemu ta partia należała do Bydgoszczanek.
W czwartej odsłonie po punktach Mędrzyk i Smarzek, lepszej grze w bloku oraz błędach rywalek Policzanki zaczęły przybliżać się do zwycięstwa, którego już nie oddały.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 17.02.2018 10:38
Przepraszamy za Puchar Polski
autor: materiały prasowe ChemikIzabela Bełcik komentuje ostatnie wydarzenia związane z Chemikiem Police. Przypomnijmy, policzanki niespodziewanie odpadły z Pucharu Polski po porażce z pierwszoligową E.Leclerc Radomką Radom.

- Chcemy przeprosić sponsorów i wszystkich kibiców. Po spotkaniu z Radomką czujemy się bardzo zawiedzione. Nie zagrałyśmy tak, jak przystało na nasz zespół. Mamy tego świadomość - mówi Izabela Bełcik, kapitan.

W konsekwencji ostatnich wydarzeń Chemik rozwiązał kontrakt z Jakubem Głuszakiem, dotychczasowym trenerem.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 16.02.2018 10:27
Chemiczki jadą do Bydgoszczy
W sobotę (17.02) Mistrzynie Polski rozegrają kolejne spotkanie siatkarskiej Ekstraklasy. Pod wodzą Piotra Mateli, który zastąpił tymczasowo Jakuba Głuszaka Chemik w Bydgoszczy zagra z Pałacem.