ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 18.08.2018 21:09
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW sierpniowy weekend zostaną rozegrane mecze a-klasy szczecińskiej północnej i południowej oraz a-klasy koszalińskiej północnej i południowej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 15.08.2018 17:12
Ostatnie szlify w Klasie A
W najbliższy weekend w końcu wyczekiwany start rozgrywek Klasy A Grupy Południowej.

Drużyny w przeciągu ostatniego tygodnia i weekendu rozegrały już ostatnie mecze sparingowe (drużyny z tej ligi wielką czcionką), a oto ich wyniki:

- ORKAN Suchań : Iskra Pomień 7:1
- DRAWA Drawno : Remor Recz 9:0
- KLON Krzęcin : ŚWIT Barnimie 3:7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kojot6 - 07.08.2018 18:32
Radew zastąpi Saturn
Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że w miejsce Saturna Mielno w rozgrywkach Klasy A Grupy 1 w sezonie 2018 / 2019 występować będzie drużyna Radew Białogórzyno.

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją Prezydium Zarządu KOZPN z dnia 26 lipca br. Saturn Mielno został przywrócony do rozgrywek Klasy Okręgowej w sezonie 2018 / 2019. Natomiast Radew przegrała baraż o utrzymanie z Pionierem Borne Sulimowo, ale wobec wakatu w A klasie zagra w tych rozgrywkach.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 06.08.2018 13:08
Sparingi Szczecińskiej Klasy A Grupy Południowej, cz. 2
autor: /meZa niecałe dwa tygodnie start rozgrywek Klasy A (dawnej regionalnej okręgówki).

Drużyny powoli kończą już mecze towarzyskie, a oto ich wyniki (drużyny tej ligi wielką czcionką):
- Odra Chojna - CZCIBOR Cedynia 2:2
- Korona Człopa - DRAWA Drawno 4:2
- INA Ińsko - Sokół Suliszewo 2:3
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 01.08.2018 12:27
DKS Jantar Dziwnów poszukuje sparingpartnera

Klub DKS Jantar Dziwnów poszukuje sparingpartnera na 3 sierpnia (piątek) lub 5 sierpnia (niedziela). Godzina oraz miejsce do ustalenia. Numer kontaktowy 782 386 934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Giallorossi - 27.07.2018 13:02
Orkan jesienią zagra w Sadłowie
autor: gutosław11Zarząd Klubu Sportowego Orkan Suchań informuje , iż w związku z remontem oraz wymianą płyty boiska w Suchaniu . Mecze rundy jesiennej sezonu 2018/2019 o mistrzostwo poszczególnych rozgrywek w roli gospodarza , wszystkich drużyn Orkana tj :seniorów , juniorów , rezerw , młodzików oraz orlików, będą rozgrywane na boisku 'rezerwowym' w pobliskim Sadłowie.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 26.07.2018 15:08
Sparingi A Klasowców Gr. Południe
autor: adaskoWiększość drużyn, jak nie wszystkie przystąpiły już do przygotowań przed nowym sezonem nowej Klasy A, która rusza już 18-19 sierpnia. Większość drużyn Grupy Południowej rozegrała dotychczas po jednym lub dwa mecze sparingowe.

A oto wyniki niektórych z nich:
- Błękit Pniewo : Sokół Pyrzyce 6-1
- Błękit Pniewo : Iskra Banie 3-3
- Energetyk Gryfino : Odra Chojna 3-7
- Unia Dolice : Piast Kolin 7-3
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa PS1024 - 26.07.2018 14:21
Pomorzanin poszukuje sparingpartnera
Pomorzanin Sławoborze poszukuje sparingpartnera na 8 sierpnia (środa) i 11 sierpnia (sobota). Godzina do ustalenia. Numer kontaktowy 502097907.
        starsze newsy   
 

Ludowy Zespół Sportowy Błękitni Trzygłów

dane uzupełnić pomogli: mieszko, kolba, TORPEDA, kolba, Kibic232, napad1988, Kibic232, solus155, Kibic232, Blanoc, KH13, Kibic232, Kibic232, marcin567, Kibic232, Kibic232, Kibic232, Kibic232, Gaintris, Lukas1986 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019
1.  Mewa Resko 3 pkt 5 / 0
2.  OKS Center MD Goleniów 3 pkt 4 / 1
3.  Dąb Dębice 3 pkt 3 / 1
4.  KP Przecław 3 pkt 3 / 1
5.  Fala Międzyzdroje 3 pkt 3 / 2
6.  Pomorzanin Nowogard 3 pkt 2 / 1
7.  Jantar Dziwnów 1 pkt 4 / 4
8.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 pkt 2 / 2
9.  Błękitni Trzygłów 1 pkt 4 / 4
10.  Wicher Brojce 1 pkt 2 / 2
11.  Sparta Gryfice 0 pkt 2 / 3
12.  Orzeł Łoźnica 0 pkt 1 / 2
13.  Polonia Płoty 0 pkt 1 / 3
14.  Ehrle Dobra Szczecińska 0 pkt 1 / 3
15.  Masovia Maszewo 0 pkt 1 / 4
16.  Arkonia Szczecin 0 pkt 0 / 5
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 4 : 2
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 3 : 6
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Trzygłów 7 : 2
Gryf Kamień Pomorski - Błękitni Trzygłów 5 : 1
Błękitni Trzygłów - Sparta Węgorzyno 2 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 3 : 4
Błękitni Trzygłów - Sparta Węgorzyno 1 : 4
Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów 6 : 4
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 2 : 1
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 3 : 3
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 : 2
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 3 : 2
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 4 : 3
Błękitni Trzygłów - Sowianka Sowno 6 : 2
A klasa Szczecin gr. płn
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 4 : 4
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 25 sie
Błękitni Trzygłów - KP Przecław 01 wrz
OKS Center MD Goleniów - Błękitni Trzygłów 08 wrz
Błękitni Trzygłów - Ehrle Dobra Szczecińska 15 wrz
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 22 wrz
Dąb Dębice - Błękitni Trzygłów 29 wrz
Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce 06 paź˝
Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 13 paź˝
Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 20 paź˝
Arkonia Szczecin - Błękitni Trzygłów 27 paź˝
Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 03 lis
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 10 lis
Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 17 lis
Orzeł Łoźnica - Błękitni Trzygłów 24 lis
 
top komentarze
newsy:
13 » Michał Kopacz w WB
7 » Mateusz Kuś w WB
3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
2 » Poszukiwany sparingpart »
1 » Mateusz Rzuchowski w WB
1 » Maciej Więcek nowym zaw »
1 » Polska - Anglia w Kołob »
1 » Stasiak wraca do Floty
1 » Listkowski w Rakowie
mecze:
44 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
36 » Orzeł Wałcz-Sparta Węgo »
29 » Bałtyk Koszalin-Gwardia »
27 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
23 » Chemik Police-Olimp Goś »
22 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
21 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
20 » Spójnia Świdwin-Astra U »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 9
Ambasador0... DjajO
gryfista19... jk08
Michalsky mokyS
pilkarzykf... rovver
woolskyy
gości: 1139
statystyki portalu
• drużyn: 2742
• imprez: 109360
• newsów: 69614
• użytkowników: 67717
• komentarzy: 1049253
• zdjęć: 745095
• relacji: 36760
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies