ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa hudini - 05.12.2019 11:49
Klasyfikacja kartkowiczów
autor: K.GrzeszkowiakKlasyfikacja kartkowiczów Klasy Okręgowej Gr. 2 Szczecin.

8 kartek (6żółtych + 2czerwone) - Orłowski P. (Unia D.)
8 (7+1) - Dębicki A. (Morzycko M.)
8 (7+1) - Michalski A. (Drawa D.)
8 (8+0) - Szymanowski J. (Gavia Ch.)
7 (5+2) - Adamczak T. (Energetyk G.)
7 (6+1) - Kwapis J. (Osadnik M.)
7 (6+1) - Paszkiewicz P. (Drawa D.)
6 (4+2) - Kołasiewicz R. (Iskra B.)
6 (5+1) - Malinowski K. (Sokół P.)
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa Iskra - 02.12.2019 15:19
Wychowankowie wyeliminowali Vinetę
Ciekawe widowisko mogliśmy oglądać w Golczewie, kiedy to miejscowa 'Iskra' w ostatni weekend podejmowała w IV rundzie Pucharu Polski rywala zza miedzy 'Vinetę' Wolin. Oba zespoły przystąpiły bez kilku piłkarzy, w drużynie gospodarzy zabrakło mi.in. Geperta, Ławy, Piotrowskiego M, zaś goście przyjechali bez Nagórskiego oraz Wiśniewskiego R.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 18:17
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 2 po rundzie jesiennej
autor: http://ekstraklasa.org/
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 2) po rundzie jesiennej.

1. Sebastian Inczewski (Biali Sądów) - 27
2. Tomasz Kozioł (Stal Lipiany) - 19
3. Marcin Łapiński (Energetyk Gryfino) - 10
4. Grzegorz Kaniecki (Energetyk Gryfino) - 9
4. Adam Paszkiewicz (Osadnik Myślibórz) - 9
6. Mateusz Głos (Morzycko Moryń) - 8
6. Maciej Kubiak (Kłos Pełczyce) - 8
8. Kacper Banaszak (Drawa Drawno) - 7
8. Grzegorz Gicewicz (Biali Sądów) - 7
8. Kamil Juszczak (Piast Karsko) - 7
8. Damian Kuśnierczak (Dąb Dębno) - 7
8. Artur Łukasiewicz (Osadnik Myślibórz) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 17:09
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 1 po rundzie jesiennej
autor: K.Grzeszkowiak
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 1) po rundzie jesiennej.

1. Maciej Ignasiak (Jeziorak Szczecin) - 11
2. Rafał Listkiewicz (Orzeł Łoźnica) - 9
2. Mariusz Stachowiak (Polonia Płoty) - 9

4. Jacek Chodorowski (Jeziorak Szczecin) - 8
4. Dawid Kapczyński (Jeziorak Szczecin) - 8
6. Yaroslav Olenyuk (Iskra Golczewo) - 7
6. Rafał Piotrowski (Iskra Golczewo) - 7
6. Tomasz Piotrowski (Zorza Dobrzany) - 7
6. Piotr Siemionow (Sparta Gryfice) - 7
6. Bartłomiej Ułasiuk (Mewa Resko) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa antek07 - 24.11.2019 15:56
Podsumowanie rundy jesiennej Orkanu
autor: gutosław11Orkan Suchań rundę jesienną zakończył na 14 miejscu. Zgromadził 13 punktów, 3 razy wygrywając, 4 razy remisując i 8 razy uznawał wyższość rywala.

Bilans bramkowy to 24 bramki strzelone oraz 33 stracone w meczach:
Orkan Suchań 1-0 Drawa Drawno
Orkan Suchań 0-3 Iskra Banie
Stal Lipiany 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 0-0 Czcibor Cedynia
Orkan Suchań 5-1 Sokół Pyrzyce
Orkan Suchań 3-0 Piast Karsko
Unia Dolice 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-3 Morzycko Moryń
Dąb Dębno 3-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-2 Osadnik Myślibórz
Biali Sądów 4-1 Orkan Suchań
Orkan Suchań 1-3 Kłos Pełczyce
Odra Chojna 2-0 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-4 Gavia Choszczno
Energetyk Gryfino 4-1 Orkan Suchań
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa pierin - 23.11.2019 15:59
Obowiązek spełniony, trzy punkty zostają w Dębnie
autor: marek perecTak jak wskazywała na to ligowa tabela tak i na boisku widać było gołym okiem kto w tym meczu był faworytem a co najważniejsze, na zakończenie rundy jesiennej z tego obowiązku się wywiązał.

Przy słonecznej pogodzie lecz mroźnym wietrze piłkarze Dębu Dębno udanie zakończyli rozgrywki i udali się na zimowy odpoczynek. Choć może grą nie porwali zgromadzonych na stadionie przy Gorzowskiej kibiców to ostatecznie pokonali Unię Dolice 2:0. Rozmiar wygranej mógł i powinien być wyższy ale i goście nie byli w tym spotkaniu bezradni, Andrzej Swakowski nie raz ratował gospodarzy przed stratą bramki. Zacznijmy jednak od początku…
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa casuuual - 22.11.2019 22:44
Przed meczem : Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo
autor: jakubek14Najbliższy ligowy rywal Olimpu - Orzeł Łubowo aktualnie znajduję się na ostatniej pozycji w tabeli. Z dorobkiem 8 punktów i bilansem 2/2/10 okupują ostatnie, 16 miejsce.

Ostatnie 3 mecze Orła :
- Orzeł Łubowo 0:3 Błonie Barwice
- Korona Człopa 3:0 Orzeł Łubowo
- Orzeł Łubowo 1:1 Pogoń Połczyn Zdrój

Olimp w doskonałej formie wygrał 4 mecze z rzędu z bilansem bramek 12-1! Ostatni raz w lidze Olimp grał z Orłem w sezonie 10/11 wygrywając na wyjeździe 4:2 oraz u siebie 3:1! Po drodze oba zespoły spotkały się w sezonie 17/18 w Pucharze Polski KOZPN - porażka biało - zielonych po rzutach karnych.
        starsze newsy   
 

Błękitni Wiesław Głuszek Stary Jarosław

dane uzupełnić pomogli: zibi74, Crisis, 20VXC94, Kammil, Crisis, nieogar, nieogar, Mysliwiec, Lukas1986 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020
1.  Wieża Postomino 38 pkt 83 / 13
2.  Sława Sławno 33 pkt 33 / 11
3.  Wiekowianka Wiekowo 32 pkt 40 / 19
4.  Vimobilia Będzino 26 pkt 32 / 26
5.  Victoria Sianów 24 pkt 40 / 28
6.  Astra Ustronie Morskie 23 pkt 36 / 23
7.  Zefir Wyszewo 21 pkt 28 / 24
8.  Iskra Białogard 18 pkt 25 / 27
9.  Wybrzeże Biesiekierz 18 pkt 29 / 35
10.  Pomorzanin Sławoborze 17 pkt 26 / 37
11.  Strong Zielenica 16 pkt 25 / 38
12.  Saturn Mielno 8 pkt 21 / 58
13.  Płomień Myślino 8 pkt 23 / 64
14.  Błękitni Stary Jarosław 7 pkt 21 / 38
15.  LZS Kowalewice 7 pkt 29 / 50
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Błękitni Stary Jarosław - Darpol Barzowice 00
Darłovia Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1
Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 4 : 0
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1
Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo 0 : 5
Błękitni Stary Jarosław - Garbarnia Kępice 2 : 4
Błękitni Stary Jarosław - Victoria Słupsk 8 : 2
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 4 : 4
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 4 : 1
Błękitni Stary Jarosław - Zefir Wyszewo 0 : 1
LZS Kowalewice - Błękitni Stary Jarosław 2 : 2
Błękitni Stary Jarosław - Vimobilia Będzino 1 : 5
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 0 : 4
Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 6 : 0
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 1 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 2 : 0
Błękitni Stary Jarosław - Saturn Mielno 6 : 1
Iskra Białogard - Błękitni Stary Jarosław 6 : 3
Błękitni Stary Jarosław - Astra Ustronie Morskie 1 : 4
Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 1 : 4
Wiekowianka Wiekowo - Błękitni Stary Jarosław 3 : 1
Wieża Postomino - Błękitni Stary Jarosław 3 : 0
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica 0 : 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Podsumowanie rundy jesi »
1 » Kartkowicze Klasy A Gr. »
1 » W Nowogardzie budują bo »
1 » Gorycz połączona z nadz »
1 » III liga: Podsumowanie  »
mecze:
18 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
9 » Pomorzanin Nowogard-Gry »
9 » Iskra Golczewo-Vineta W »
8 » Ikar Krosino-Sokół Karl »
8 » Błękitni Stargard-Widze »
7 » Energetyk Gryfino-Polon »
7 » Spójnia Świdwin-GKS Leś »
6 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
5 » Pomorzanin Sławoborze-O »
4 » Sokół Karlino-Hutnik Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 737
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 119984
• newsów: 72772
• użytkowników: 70468
• komentarzy: 1093394
• zdjęć: 790090
• relacji: 38377
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies