piłka nożna / kobiety paulinus - 19.10.2018 12:59
Grają panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejny weekend z piłką kobiecą. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety paulinus - 23.10.2018 17:37
Olimpia podejmuje Mitech
autor: kalosz80Po sobotnim remisie w Krakowie czas na kolejnego rywala. Tym razem szczecinianki podejmą u siebie przedostatnią ekipę ligi - Mitech Żywiec. Jeśli piłkarki Olimpii chcą spokojnie przezimować, jednocześnie myśląc jeszcze o awansie do pierwszej szóstki to ten mecz muszą wygrać. W przeszłości bywało różnie w pojedynkach z piłkarkami z Żywca. Były i bardzo wysokie zwycięstwa, ale i niespodziewane porażki przed własną publicznością.

piłka nożna / kobiety pszczolek - 22.10.2018 21:36
Wygrana z pogromcą lidera
Po pięciu kolejnych porażkach na II-go ligowych boiskach bardzo dobrze spisały się piłkarki Victorii SP 2 Sianów niespodziewanie pokonując 4:2 (1:1) zespół KKP Chełmża, zespół ze ścisłej czołówki, który w ostatniej kolejce ligowej wygrał z liderem tabeli WAP Włocławek 2:0.

Zwycięstwo nie przyszło sianowiankom jednak łatwo. Już w 10. minucie chełmżanki mogły prowadzić 1:0 ale nie wykorzystały dogodnej sytuacji. Zrobiły to w 31. minucie po strzale Marty Arasiniewicz i nieudanej pułapce ofsajdowej sianowskiej obrony. Niezrażone bramką gości sianowianki ambitnie atakowały i już w 35. minucie mogły wyrównać. Niestety Malwina Grzelak nie wykorzystała doskonałej okazji.
piłka nożna / kobiety paulinus - 21.10.2018 22:45
Od remisu do remisu
autor: kalosz80Kolejny mecz pomiędzy AZS-em UJ Kraków i Olimpią Szczecin zakończony podziałem punktów. Tym razem w stolicy Małopolski było 1-1. Pierwsza część bardzo dobra w wykonaniu obu zespołów i dość wyrównana. Pomimo kilku okazji bramkowych, żadna z drużyn nie objęła prowadzenia.

Druga połowa rozpoczęła się pod zdecydowane dyktando gospodyń. Agresywne ataki krakowianek dały rezultat już w 48. minucie meczu. Po błędzie Joanny Pastusiak, prowadzenie zdobyła Weronika Wójcik. Należy jednak zauważyć, że bramkarka Olimpii do tego momentu broniła znakomicie, kilkukrotnie ratując swoją drużynę od straty bramki. Do wyrównania doszło na dziesięć minut przed końcem. Po ciekawie wykonanym rzucie wolnym, najprzytomniej zachowała się w polu karnym Matilda Böhm i to ona doprowadziła do remisu.
piłka nożna / kobiety paulinus - 19.10.2018 12:55
Zagraja z Medykiem
autor: pzpn.plChoć w regulaminowym czasie padł remis 1-1 i nikt nie był pewnym zwycięstwa, to po serii rzutów karnych zapanowała ogromna radość już tylko w obozie szczecinianek. Rezerwy Olimpii po raz drugi w ciągu tygodnia pokonały Pogoń Tczew i to one pod koniec listopada w 1/8 finału Pucharu Polski podejmą Medyka Konin.
Środowy pojedynek ponownie był bardzo wyrównany. Oba zespoły stwarzały dobre okazje bramkowe, grały szybko i nie odpuszczały żadnego pojedynku. Na prowadzenie wyszły przyjezdne, które zdobyły gola po indywidualnej akcji piekielnie skutecznej Karoliny Kwiatkowskiej. Wyrównała atomowym uderzeniem z rzutu wolnego Laura Witkowska. Remis do przerwy - remis na koniec. I choć obie ekipy miały okazje do przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę, więcej bramek w drugiej części nie padło.

piłka nożna / kobiety paulinus - 17.10.2018 11:54
Grają w Pucharze
autor: paulinusZagrały ze sobą trzy dni temu, a już spotykają się ponownie. Tym razem nie w lidze, a w 1/16 Pucharu Polski powalczą drugi zespół Olimpii oraz Pogoń Tczew. Biorąc pod uwagę ilość akcji, bramek, walki i emocji do ostatniej minuty, którymi obdzieliły nas w weekend piłkarki obu drużyn, środowy pojedynek zapowiada się wyśmienicie. Szczecinianki pokonały rywalki 4:3.
piłka nożna / kobiety Kawaler - 16.10.2018 09:52
Dobry mecz Victorii SP2 i porażka
autor: Jędrzej BieleckiNiezłe spotkanie zagrały piłkarki sianowskiej Victorii SP 2 w Grodzisku Wielkopolskim a pomimo to przegrały 2:5. Do przerwy było 2:1 dla drużyny z  Grodziska Wlkp.
Pojedynek rozpoczął się dla sianowianek niezbyt fortunnie bo już w 7. minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej straciły bramkę po strzale Izabeli Drozdowskiej. Zdeprymowane niespodziewaną stratą bramki sianowianki chwilowo oddały inicjatywę gospodyniom. Jednak już w 28. minucie przeprowadziły dwie bardzo groźne akcje i niewiele brakowało do wyrównania. Co nie udało się w 28. minucie wyszło w 31. minucie. Po dobrym odebraniu piłki i zagraniu Wiktorii Studzińskiej, Malwina Grzelak pewnie ulokowała piłkę w bramce Grodziszczek wyrównując stan spotkania na 1:1.
piłka nożna / kobiety paulinus - 15.10.2018 14:39
Zła passa trwa
autor: Kalosz80Na boisko po dłuższej przerwie na mecze reprezentacji powróciły piłkarki Olimpii Szczecin. Niestety podopieczne Natalii Niewolnej nadal nie przełamały złej passy. Tym razem na własnym boisku uległy AZS PSW Biała Podlaska 2:4. Pierwsza część meczu należała do przyjezdnych, które przy odrobinie szczęścia mogły prowadzić znacznie wyżej. W drugiej połowie przewagę miały szczecinianki, które doprowadziły do wyrównania. Niestety nadziały się na kontry, które dały gościom zwycięstwo.