piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.10.2014 19:54
Peda powołany na Anglię
autor: PZPNPolski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę powołań Polski U-18 na towarzyski dwumecz z Anglią. Wśród powołanych piłkarzy jest reprezentant Pogoni Szczecin, Krystian Peda.

Polacy zagrają dwa spotkania towarzyskie z Anglikami. Pierwszy pojedynek zostanie rozegrany 15 listopada o 17:00 w Gdyni, a drugi 17 listopada o 17:00 w Gdańsku.

Lista powołanych zawodników:
Sebastian Chruściel (APS Atrómitos Athinón, Grecja), Kevin Pytlik (VfL Bochum 1848, Niemcy), Dominik Reimann (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Mateusz Piechowiak (Chojniczanka Chojnice), Szymon Walczak (1.FC Köln, Niemcy), Michael Olczyk
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.10.2014 19:49
Błażej Starzycki powołany do Reprezentacji Polski U-15
autor: PZPNZawodnik Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin, Błażej Starzycki został powołany do Reprezentacji Polski U-15 przez trenera Roberta Wójcika.

Biało-czerwoni 11 i 13 listopada zmierzą się towarzysko z rówieśnikami z Irlandii. Pierwszy pojedynek zostanie rozegrany w Mniowie o 14:30, a drugi w Strawczynie o 12:00.

Kadra U-15:
Błażej Starzycki (AP Pogoń Szczecin)
, Wojciech Kafka (Arka Gdynia), Michał Zięba (Progres Kraków), Robert Ożóg (Cracovia), David Konietzny (FC Schalke 04, Niemcy), Kamil Piątkowski (Karpaty Krosno)
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.10.2014 19:25
Pogoń ogrywa Bałtyk
autor: Biuro Prasowe Pogoni SzczecinPogoń Szczecin pokonała Bałtyk Koszalin 3:0 w meczu Centralnej Ligi Juniorów. Bramki dla szczecinian zdobyli Michał Stańczyk, Patryk Paczuk (na zdjęciu) i Tomasz Borucki.

W spotkaniu tym Portowcy grali bez zawieszonych kartki Kowalczyka, Czaplińskiego, Chouwera i Marczuka. Koszalinianie zaatakowali pierwsi, piłka zatrzepotała w bramce Hengera, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej. Pogoń prowadziła już w 27 minucie, gdy golkipera Bałtyku pokonał Michał Stańczyk. Po 45 minutach 1:0 prowadzili gospodarze.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.10.2014 15:29
Derby z Bałtykiem
autor: robertjanW czwartkowe południe, 30 października w ramach Centralnej Ligi Juniorów zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin a Bałtykiem Koszalin.

Spotkanie to można nazwać mianem derbów piłkarskich województwa. Zespół z Koszalina ma na swoim koncie 19 punktów i zajmuje 7 miejsce. W poprzedniej kolejce przy Andersa górą byli gospodarze, którzy pokonali UKP Zielona Góra 2:0. Bałtyk ostatnią porażkę zanotował 4 października, kiedy przegrał w Lubinie z Zagłębie 0:2. Najwięcej bramek w teamie Mariusza Lenartowicza ma Wiktor Czapłygin, który jesienią zdobył 6 goli.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 28.10.2014 16:55
Wojtkowski zdobył bramkę z Liechtensteinem
autor: pogonszczecin.plReprezentacja Polski U-17 pokonała Liechtenstein 4:0 w ramach spotkania eliminacyjnego mistrzostw Europy.

W meczu tym zagrali piłkarze Pogoni Szczecin Kamil Wojtkowski i Marcin Listkowski. Pierwszy z nich w 80 minucie wykorzystał rzut karny. Listkowski został zmieniony przez Mystkowskiego w 46 minucie. Pozostałe bramki dla biało-czerwonych zdobyli Philip Seemann (sam.), Krystian Bielik i Kamil Jóźwiak. Dzięki wygranej podopieczni trenera Wójcika awansowali do następnej rundy eliminacyjnej. W czwartek, 30 października zmierza się jeszcze z Gruzją.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 27.10.2014 16:42
Wyjazdowa wygrana
autor: adaskoW niedzielę w ramach Centralnej Ligi Juniorów Pogoń Szczecin w Gorzowie Wielkopolskim walczył o punkty ze Stilonem.

W pierwszej połowie szczecinianie nie grali za dobrze. Skutkiem czego gospodarze wyszli na prowadzenie. Silewicz skapitulował w 33 minucie po strzale Daniela Rodzenia. Do przerwy rezultat nie zmienił się i po 45 minutach zasłużenie prowadził Stilon.
piłka nożna / Juniorzy Junioro - 26.10.2014 18:53
Remis Prawobrzeża
autor: PszczółekW niedzielne popołudnie drużyna juniorów Prawobrzeże-Marinus wyjechała na mecz ligowy do Reska by zmierzyć się z tamtejszą Mewą Resko. Trener młodzieży do gry
desygnował w bramce Wawrzynkiewicz, w polu Kusiak, Woźniak, Łyłko, Soleta - Łuczak, Rus, Bednarowski, Skut - Ziółkowski, Urbański. Szansę gry dostali też zmiennicy Kozłowski oraz Bas. Mecz był wyrównany, momentami młodzi piłkarze Prawobrzeża uzyskali przewagę, stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe. W 71. minucie dającą
prowadzenie w meczu bramkę dla świnoujścian strzelił Adrian Woźnik. Niestety dla nich pomimo wielu sytuacji świnoujska młodzież nie potrafiła trafić do siatki gospodarzy. Mecz skończył się wynikiem 1:1.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.10.2014 13:33
Dwie bramki Wojtkowskiego z Estonią
autor: pogonszczecin.plReprezentacja Polski U-17 pokonała 4:0 Estonię w meczu eliminacji do Mistrzostw Europy.

W spotkaniu tym zagrało dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin. Kamil Wojtkowski (na zdjęciu), który zdobył dwie bramki oraz Marcin Listkowski. Zagrał 18 minut zmieniając Przemysława Mystkowskiego. Mecz rozegrano w Tbilisi. 28 października podopieczni trenera Wójcika zagrają z Liechtensteinem, a 31 października z Gruzją.