piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 25.08.2016 09:34
Kolejny mecze z juniorami
W najbliższe dni rozegrane zostaną kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także jako newsy. Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.08.2016 23:46
Starzycki, Stefaniak i Benedyczak zagrali z Finlandią
autor: Pogoń Szczecin twitterPorażką 1:3 z Finladnią zakończył się pierwszy mecz Reprezentacji Polski U-17 w ramach turnieju Syrenka Cup.

W pojedynku tym wystąpiło trzech zawodników Pogoni Szczecin, Błażej Starzycki, który wystąpił od początku spotkania, Marcel Stefaniak oraz Adrian Benedyczak zagrali od 65. minuty. Podopieczni trenera Zalewskiego prowadzili od 34. minuty po trafieniu Mateusza Skrzypczaka. Niestety ich rywale w drugiej połowie zdobyli trzy bramki (trafienia Akseli Ollila i Tobias Fagerström 2) i wygrali ten mecz. Biało-czerwonym po przegranej została walka o miejsca 5-8. W czwartek, 1 września o 11:00 w Ząbkach zagrają z Łotwą.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 30.08.2016 23:33
W ostatni dzień wakacji w Szczecinku
W środowe przedpołudnie o 11:00 w Szczecinku rozpocznie się pojedynek pomiędzy miejscową Akademią MKP a Pogonią Szczecin w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych.

- Jest to nowy rywal - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Portowców Piotr Łęczyński. - Spotkaliśmy się z nim jakiś czas temu w rozgrywkach trampkarzy. Czeka nas również najdłuższy wyjazd w tej rundzie i to na dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego. To ważny moment dla chłopaków. Zawodnicy Pogoni mają za sobą dwie wygrane. Najpierw pokonali 2:1 (bramki Macieja Żurawskiego i Kacpra Michalskiego) Akademię Piłkarską Pogoni Szczecin.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.08.2016 20:59
Pięć bramek Pogoni z Football Academy Szczecin
autor: pogonszczecin.pl M. Bartnicki Juniorzy młodsi Pogoni Szczecin pokonali 5:0 Football Academy Szczecin, bramki dla gospodarzy zdobyli Oskar Furst (2), Mikołaj Midzio (2) i Michał Sacharuk.

Podopieczni trenera Łęczyński od początku spotkania ruszyli do ataków. Bardzo bliski zdobycia gola był Maciej Żurawski, który po centrze Kacpra Michalskiego uderzył na bramkę gości, ale piłka zamiast do siatki poleciała nad poprzeczką. Po chwili swoją szansę miał Hubert Sadowski, ale golkiper FASE był na posterunku. Portowcy prowadzenie objęli w 17. minucie, kiedy to futbolówkę do siatki skierował Michał Sacharuk. W 33. minucie było już 2:0, dośrodkowanie Daniana Pavlasa wykorzystał Oskar Furst (na zdjęciu).

piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.08.2016 20:55
Mecz z Górnikiem Zabrze przełożony
autor: robertjanMecz podopiecznych trenera Crettiego w  Centralnej Ligi Juniorów Starszych z Górnikiem Zabrze, który miał zostać w przyszły weekend został przełożony.

Powodem przełożenia pojedynku z zabrzanami jest duża ilość powołanych pilkarzy Pogoni Szczecin do młodzieżowych Reprezentacji Polski. - Przełożyliśmy mecz, bo chłopcy, którzy grają zarówno w rezerwach, jak i juniorach starszych, pojechali na zgrupowania kadr różnych kategorii wiekowych - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Paweł Cretti. - Chcemy uniknąć problemu z ustalaniem składu. W innym wypadku mielibyśmy małą liczbę zawodników, bo w weekend spotkania nakładały się na siebie..
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 27.08.2016 10:32
Zielona Góra zdobyta
autor: EBP Pogoń Szczecin Juniorzy Pawła Crettiego pokonali 2:0 w Zielonej Górze Falubaz. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Sebastian Nagel (na zdjęciu) oraz Szymon Waleński.

- Goniliśmy za wynikiem i pościg się udał, choć warunki były tropikalne. Słońce było rywalem wagi ciężkiej. Jestem zadowolony. Przełamaliśmy przeciwnika i siebie. To zwycięstwo było potrzebne. - powiedział dla pogonszczecin.pl po meczu trener Cretti. Szczecinianie od początku spotkania przeważali. Wynik spotkania otworzyć mogli Mateusz BochnakDamian Pawłowski. Drugi z nich miał futbolówkę na siódmym metrze, ale nie trafił do siatki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.08.2016 11:54
Juniorzy Łęczyńskiego grają z benaminkiem
W niedzielę, 28 sierpnia o 17:00 na boisku treningowym nr 6 od strony ulicy Karłowicza juniorzy młodsi Pogoni Szczecin podejmować będą Football Academy Szczecin.

Niedzielny rywal Portowców jest beniaminkiem Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych.
- Znamy tę drużynę z rozgrywek trampkarzy To wyróżniający się zespół w naszym województwie. To duże wyzwanie dla niego, aby powalczyć ze starszymi. Jednak środowy mecz pokazał, że jak się jest zmotywowanym i dobrze przygotowanym, to można wiele zwojować. - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Pogoni Piotr Łęczyński.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.08.2016 11:47
Jowin Radziński powołany przez Zalewskiego
autor: AP SzczecinekBartłomiej Zalewski, trener Reprezentacji Polski U-16 powołał 18 zawodników na towarzyski dwumecz z Czechami.

Wśród powołanych na spotkania z Czechami piłkarzy znajduje się reprezentant Pogoni Szczecin, Jowin Radziński. Biało-czerwoni pierwszy mecz rozegrają 13 września o 17:00, a drugi 15 września o 15:30.