piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 18.09.2014 07:37
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / Juniorzy KoCuReK - 21.09.2014 08:11
Mocniejsi od Stali
Pogoń Szczecin odniosła już szóste zwycięstwo w Wojewódzkiej Lidze Juniorów. Tym razem pokonana została Stal Szczecin 4:0.
Strzelanie rozpoczęło się w 9. minucie. Wówczas gola zdobył Filip Kop-Ostrowski. Lewy obrońca wykończył dośrodkowanie Gracjan Kuśmierka strzałem głową. Była to jedyna bramka pierwszej części gry. Kolejne padały po przerwie.

piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 20.09.2014 18:28
Górnik nie taki straszny
autor: robertjan W samo południe Pogoń Szczecin zmierzyła się z Górnikiem Zabrze w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Po 90 minutach było 2:2, a bramki dla Portowców zdobyli Błażej Chouwer i Paweł Marczuk.

Szczecinianie objęli prowadzenie już w 1 minucie spotkania, podanie Walskiego wykorzystał Chouwer. Ślązacy szybko doprowadzili do remisu, a Brzozowskiego pokonał Barbus. Po 15 minutach przyjezdni powinni objąć prowadzenie, na szczęście po strzale ich zawodnika futbolówka po odbiciu się od bramki wyszła w pole. Zabrzanie ostro faulowali, arbiter jednak był pobłażliwy i po faulu na wychodzącym na czysta pozycję Listkowski pokazał tylko żółty kartonik.
piłka nożna / Juniorzy Majchrzak - 20.09.2014 08:45
Świtowcy po raz kolejny z liderem
Gwardia Koszalin to kolejny rywal juniorów Świtu w WLJ starszych.
Goście na ten moment są liderem rozgrywek i najpoważniejszym kandydatem do pierwszego miejsca na koniec sezonu. W tej sytuacji zdobycie punktu przez młodych Świtowców będzie dużym sukcesem. Mecz odbędzie się na boisku przy ulicy Witkiewicza, w niedzielę o godzinie 17.
relacja fotki komentarze
21-09 17:00  Świt Skolwin - Gwardia Koszalin 1 0 1
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 19.09.2014 13:47
Derby przy Bandurskiego
W sobotę, 20 września o 14:00 na stadionie przy Bandurskiego rozpocznie się spotkanie derbowe pomiędzy Stalą Szczecin a Pogonią Szczecin.

Zespół prowadzony przez Macieja Mateńkę i Patryka Dąbrowskiego przed tygodniem u siebie rozgromił Akademię Piłkarską Bałtyku Koszalin 10:0. A po hat-tricku na swoje konto zapisali Gracjan Jaroch i Fabian Pach. Młodzi Portowcy na swoim koncie mają 26 zdobytych bramek przy dwóch straconych. Po pięciu kolejkach zajmują 1 miejsce z kompletem zwycięstw.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 19.09.2014 13:38
O punkty z liderem
W sobotę, w samo południe Pogoń Szczecin zmierzy się z Górnikiem Zabrze w ramach Centralnej Lidze Juniorów. Jest to pojedynek piątej drużyny z liderem.

Podopieczni trenera Pawła Crettiego po dwóch spotkaniach rozegranych na wyjeździe wracają na swój stadion. Szczecinianie nie przegrali w lidze od czterech spotkań. Za nimi dwa remisy i dwie wygrane. Wygrana z zabrzanami pozwoliłaby Portowców awansować w tabeli i zbliżyć się od pierwszego miejsca.
piłka nożna / Juniorzy krab - 18.09.2014 13:37
Przystąp do Akademii Młodych Orłów!
Bezpłatne, całoroczne zajęcia piłkarskie dla dzieci, które dwa razy w tygodniu będą prowadzić trenerzy ZZPN.
W programie mogą wziąć udział zarówno dzieci zrzeszone w klubach sportowych, jak i niezrzeszone. Nabór (w trzech kategoriach wiekowych) do Akademii Młodych Orłów w Szczecinie zostanie przeprowadzony w sobotę, 27 września 2014 w ramach imprezy „Dni Talentu” na Orliku przy Janosika (wejście od ul. Wyzwolenia 105 b). Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja internetowa (szczegóły poniżej). Tego dnia wszyscy chętni zostaną poddani testom sprawnościowym, których wyniki zdecydują o przyjęciu młodych piłkarzy i piłkarek do Akademii.
piłka nożna / Juniorzy krab - 18.09.2014 13:10
Po 5:0, tym razem remis
autor: tasiaPrawie trzy tysiące widzów oglądało wieczorem w Kołobrzegu rewanżowy mecz reprezentacji Polski do lat 16 z rówieśnikami z Irlandii Płn. Zespół prowadzony przez Bartłomieja Zalewskiego tym razem zremisował 1:1 (1:0).
W pierwszym meczu, rozegranym dwa dni temu w Złocieńcu, Polacy wygrali 5:0 (2:0). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Mateusz Bondarenko. Całe spotkanie rozegrał piłkarz Pogoni Szczecin Damian Pawłowski, uczeń gimnazjum sportowego prowadzonego przez ZZPN. W obu spotkaniach był kapitanem biało-czerwonych. Trenerem asystentem w reprezentacji U 16 jest Marcin Łazowski, szkoleniowiec Pogoni oraz nauczyciel i trener związkowego gimnazjum.