pszczolek
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 22.10.2014 20:22
Akademia pokonana po raz drugi
autor: adaskoWe wtorkowym pojedynku derbowym Pogoń Szczecin pokonała 5:2 Akademię Piłkarską Pogoni.

Zespół prowadzony przez trenerów Mateńkę i Dąbrowskiego objął prowadzenie w 19 minucie. Rzut karny wykorzystał Dominik Tarasewicz. Po 60 sekundach bramkę dla Portowców zdobył Jakub Forczmański . Kontaktowego gola dla Akademii zdobył Maciej Marczuk.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 21.10.2014 19:16
Pawłowski zdobył bramkę ze Szwajcarią
autor: pogonszczecin.plPiłkarz Pogoni Szczecin, Damian Pawłowski zdobył bramkę w spotkaniu towarzyskim Reprezentacji Polski do lat 16 ze Szwajcarią.

Biało-czerwoni wygrali z Helwetami 3:2. Spotkanie towarzyskie zostało rozegrane w Świebodzinie. W czwartek w Międzyrzeczu podopieczni trenera Bartłomieja Zalewskiego zagrają spotkanie rewanżowe. Szczecinianin rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartką.
piłka nożna / Juniorzy KiCiAcZeK - 21.10.2014 13:30
Marcin Świątek powołany
Trener kadry do lat 16 (rocznik 1999) Bartłomiej Zalewski powołał kadrę na konsultację szkoleniową w dniach 3-7 listopada. Zgrupowanie odbędzie się w Białej Podlaskiej.

Jednym z powołanych zawodników jest Marcin Świątek, który na co dzień gra w zespole juniorów młodszych Pogoni Szczecin.

piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 21.10.2014 12:55
Pogoniarskie Derby
We wtorek, 21 października o 15:00 rozpocznie się spotkanie Pogoni Szczecin z Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin.

W tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych po 9 kolejce prowadzi zespół Pogoni Szczecin. Młodzi Portowcy mają na swoim koncie 27 punktów i komplet zwycięstw. Podopieczni trenerów Mateńki i Dąbrowskiego nad drugim SALOS-em Szczecin mają 8 oczek przewagi.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 20.10.2014 07:46
Piorunująca końcówka meczu z Lechem
autor: robertjanPogoń Szczecin zremisowała z Lechem Poznań 3:3 w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

Pierwsze 45 minut zakończyło się remisem 1:1. Mimo, że przyjezdni mieli spotkanie pod kontrolą to od 21 minuty przegrywali. Bramkarza Lecha pokonał Jakub Giec. W 36 minucie piłkarze Kolejorza przeprowadzili akcję, po której zdobyli bramkę dającą remis. Brzozowskiego pokonał Krzysztof Gładosz.
piłka nożna / Juniorzy kopara123 - 18.10.2014 19:43
Derby dla Morzycka
autor: PszczółekW meczu 8. kolejki Witniczanka Witnica na własnym stadionie podejmowała Morzycko Moryń. Były to kolejne derby gminne pomiędzy tymi zespołami.
Już od pierwszego gwizdka sędziego goście przycisnęli Witniczankę i przejęli inicjatywę. W pierwszej połowie Morzycko oddało ponad 10 strzałów celnych, ale bramka nie padła. Druga połowa była znacznie ciekawsza niż pierwsza. Gospodarze skutecznie bronili się do 70 minuty, gdy w polu karnym był faulowany napastnik Morzycka. Niestety rzutu karnego nie wykorzystali goście.
piłka nożna / Juniorzy krab - 18.10.2014 12:02
20% rabatu w Football Elite
autor: adaskoByło wielkie otwarcie, były bilety na mecze reprezentacji Polski z Niemcami i ze Szkocją, a teraz do końca października klienci otrzymują 20-procentową kartę rabatową.
Nowy salon FOOTBALL ELITE (ul. Boh. Warszawy 34 w Szczecinie) został otwarty w ramach obchodów 20-lecia firmy AMBERSPORT. To właśnie tam piłkarze mają możliwość zapoznania się z nowymi trendami i technologiami współczesnego futbolu. Można się też zapoznać z najnowszymi modelami obuwia, odzieży, akcesorii i sprzętu dla bramkarzy.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 17.10.2014 12:10
Pokonać lidera
W Centralnej Lidze Juniorów na bocznym boisku przy Twardowskiego Pogoń Szczecin podejmować będzie Lecha Poznań, lidera grupy zachodniej. Początek spotkania w sobotę o 14.

Poznaniacy są liderem grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów, po 10 meczach mają na swoim koncie 25 punktów. Jednym z lepszych piłkarzy Kolejorza jest Krzysztof Gładosz, który obserwowany jest przez trenera Macieja Skorżę i włączony do I zespołu. Dzięki czemu jego występ przy Twardowskiego stoi pod znakiem zapytania. Gładosz ma na swoim koncie 13 bramek. W zespole ze Szczecina najwięcej trafień ma Marcin Listkowski (7 goli).