bengoro
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 11.11.2018 20:48
Porażka zero-czwórki
autor: Artur SzeferW sobotni wieczór na parkiecie hali przy ulicy Twardowskiego Pogoń 04 Szczecin podejmowała Piasta Gliwice. Goście od początku kontrolowali grę i szybko wyszli na prowadzenie. Po stracie piłki w środku pola w idealnej sytuacji znalazł się Sergio Bonilla, który mocnym strzałem pokonał Szklarza. Kilka minut później było już 2:0 dla Piasta. Strzał z dystansu w odpowiednim momencie przeciął Michał Grecz, dzięki czemu wpakował piłkę do siatki praktycznie z metra. Drużyna gości w pierwszych 20 minutach była bardzo dobrze zorganizowana i Portowcy mieli trudności ze stwarzaniem akcji ofensywnych. Na dodatek Piast kilkukrotnie zagroził jeszcze bramce Szklarza, ale ostatecznie do przerwy więcej bramek już nie padło.

Druga połowa rozpoczęła się od szarży w ataku gospodarzy. Szybko swoją okazję miał Jakubiak, jednak strzał kapitana 'zero-czwórki' skutecznie obronił bramkarz. Wydawało się, że to tylko kwestia czasu, kiedy Pogoń złapie z rywalem kontakt bramkowy, jednak minuty mijały, a wynik na tablicy nie ulegał zmianie.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 09.11.2018 08:38
7. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 7. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 10 listopada o 18:00 Pogoń 04 Szczecin w hali przy Twardowskiego podejmować będzie Piasta Gliwice.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 06.11.2018 17:28
Wilczek bramkarzem Pogoni 04
autor: pogon04szczecin.pl Urodzony w 1997 roku Łukasz Wilczek został nowym zawodnikiem Pogoni '04 Szczecin. Wilczek występuje na pozycji bramkarza i związał się z klubem rocznym kontraktem z możliwością jego przedłużenia.

Łukasz Wilczek swoją przygodę z piłką rozpoczął w Ruchu Chorzów. Pierwotnie na trawie, jednak z biegem lat zdecydował się spróbować swoich sił na parkiecie i w ten sposób znalazł się w drużynie futsalowej z Chorzowa - Clearexie. Najwięcej wspomnień ma natomiast z zespołu Gwiazda Ruda Śląska, w którym występował w składach młodzieżowych.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 04.11.2018 14:01
Rekord o klase lepszy od Pogoni 04
autor: AszefPogoń '04 Szczecin w 6. kolejce Futsal Ekstraklasy udała się do Bielska-Białej, gdzie zmierzyła się z tamtejszym Rekordem. Swoją wyższość pokazał jednak obecny Mistrz Polski, który zdeklasował Portowców 13:5.

Idealny początek zanotowali gospodarze, którzy po 120 sekundach prowadzili już 2:0. Kolejne minuty nie zmieniły też sytuacji na boisku i Rekord dołożył kolejne dwie bramki. Dopiero po tym obudzili się przyjezdni i dwa trafienia z rzędu zaliczył Konrad Prawucki. Wydawało się, że podopieczni Romana Smirnova złapali wiatr w żagle, ale w dość pechowy sposób stracili 5. bramkę i ponownie kontrolę nad spotkaniem przejęli zawodnicy obecnego Mistrza Polski. Do przerwy kibice zgromadzeni w Bielsko-Białej mieli przyjemność oglądać aż 10 trafień w wykonaniu obydwu drużyn.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 01.11.2018 11:22
6. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 65. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 3 listopada o 17:00 Pogoń 04 Szczecin w Bielsko-Białej zmierzy się z Rekordem.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 21.10.2018 14:26
Grad bramek w Netto Arenie
autor: Aszef Aż 10 bramek obejrzeli kibice zgromadzeni w Netto Arenie na meczu Pogoni '04 Szczecin z Clearexem Chorzów. O dwie bramki lepsi okazali się niestety goście i to oni wrócą do domu z kompletem punktów.

Pierwsza połowa spotkania rozgrywana była w bardzo szalonym tempie. Nie minęło jeszcze 120 sekund, a na tablicy wyników mieliśmy już 1:1. Najpierw na listę strzelców wpisał się Karol Czyszek, a chwilę później wyrównał Sebastian Leszczak. Pogoń następnie jeszcze dwukrotnie wychodziła na prowadzenie za sprawą bramek Konrada Prawuckiego czy Oleksandra Hirki, ale zawodnicy Clearexu zawsze byli w stanie szybko doprowadzić do remisu. Koniec końców 'zero-czwórka' na przerwę schodziła przy wyniku 3:3, więc kibice zgromadzeni w Netto Arenie na pewno nie mogli narzekać.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 19.10.2018 08:33
Czas na zwycięstwo
autor: aszefW sobotę, 20 października o godz. 17:00 w hali Netto Arena Pogoń 04 Szczecin podejmować będzie Clearex Chorzów.

Portowcy po 4. kolejkach mają na swoim koncie dwa punkty. Sobotni mecz będzie okazję do pierwszej wygranej w tym sezonie na swoim terenie. Patrząc na poprzednie spotkania szczecinianie nie mają problemów ze zdobywaniem goli. Dotychczas strzelili ich 12 tracąc 14. Zespołowi Romana Smirnova w najważniejszej chwili brakuje szczęścia. Oby w sobotę po pojedynku z chorzowianami Zero-Czwórka mogła świętować wygraną.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 18.10.2018 11:05
5. kolejka Ekstraklasy futsalu
Przed nami 5. kolejka futsalowej ekstraklasy. W sobotę, 20 października o 17:00 Pogoń 04 Szczecin w Netto Arenie powalczy z chorzowskim Clearexem.