piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu yodastars - 20.02.2019 01:25
Poznaliśmy zwycięzców Plebiscytu 'Piłkarz Roku'
Wiosenna pogoda za oknem, a co za tym idzie zbliżająca się runda rewanżowa rozgrywek piłkarskich to odpowiedni czas na podsumowania. W hotelu Dobosz, znajdującym się na terenie miasta Police odbyła się uroczysta Gala plebiscytu 'Piłkarz Roku 2018 województwa zachodniopomorskiego' organizowanego przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, portal Ligowiec.net oraz Głos Szczeciński. Partnerem medialnym było TVP Szczecin.

Podczas tej uroczystości wręczono nagrody osobom, które zwyciężyły w głosowaniu internatów oraz laureatom wybranym przez specjalną kapitułę. Najważniejsza statuetka przyznawana przez Jury - 'Piłkarza Roku' powędrowała do rąk zawodnika Pogoni Szczecin Kamila Drygasa.
Była to już V edycja powyższych zmagań konkursowych. W tym roku jak podkreślił Prezes ZZPN Jan Bednarek, do ostatnich chwil toczyła się zacięta rywalizacja o wygraną w danej kategorii. Wśród grona zaproszonych polityków, sponsorów oraz działaczy znaleźli się także byli selekcjonerzy Reprezentacji Polski - Paweł JanasStefan Majewski.

piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 17.02.2019 22:06
Niespodzianki nie było
autor: AszefNie było niespodzianki w 17. kolejce Futsal Ekstraklasy. Pogoń '04 Szczecin przegrała wysoko z Rekordem Bielsko-Biała, chociaż przez wiele minut walczyła z nim jak równa z równym.

Z wielkim zaangażowaniem rozpoczęła spotkanie Pogoń, która już w pierwszej minucie stworzyła sobie sytuację bramkową, ale strzał Kondiukha nie znalazł drogi do siatki. Nieskuteczność to słowo opisujące poczynania 'Zero-czwórki' w pierwszych 20 minutach. Okazji do zdobycia bramki było naprawdę sporo, ale ostatecznie nie udało się to ani razu. Rekord po mistrzowsku wykorzystywał natomiast błędy gospodarzy. Wynik otworzył w 6. minucie Jan Dudek, który wykorzystał stratę Pogoni na własnej połowie. Następnie strzałem z dystansu pod poprzeczkę Szklarza zaskoczył Oleksandr Bodnar. Równo z syreną do siatki trafił również Łukasz Biel.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 27.01.2019 10:35
Zero-Czwórka gra dalej
autor: Aszef'Zero-czwórka' w końcu zwycięska! Portowcy w ramach 1/16 Halowego Pucharu Polski pokonali drużynę LZS Dragon Bojano i awansowali do kolejnej rundy.

Szczecinianie dobrze rozpoczęli spotkanie i już po kilku minutach prowadzili 2:0. Gospodarze nie zamierzali jednak schować głowy w piasek i zdołali doprowadzić do wyrównania. Cała pierwsza połowa była dość wyrównana i ostatecznie zakończyła się prowadzeniem Pogoni 4:3. Po wznowieniu gry zawodnicy Dragon Bojano ponownie zdołali wyrównać stan meczu i na tablicy wyników mieliśmy 4:4.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 23.01.2019 10:30
Pogoń '04 Szczecin w finałach MMP U-18
autor: Pogoń 04Drużyna U-18 Pogoni '04 Szczecin awansowała do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu.

Awans do finałów, poprzedzały dwa turnieje eliminacyjne. Pierwszy rozegrano 6 stycznia w Szczecinie, gdzie Pogoń na własnym parkiecie mierzyła się z Red Dragons Pniewy, KS Gniezno oraz KP Piła. Następnie rewanże odbyły się 20 stycznia w Pniewach. Reprezentacja U-18 'Zero-czwórki' zajęła ostatecznie drugie miejsce i awansowała do finałów, które zorganizuje w dniach od 22 lutego do 24 lutego Unisław PBDI Team.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu skryba1213 - 21.01.2019 07:32
Pechowa 13 kolejka
autor: Artur SzeferSzczecinianie w 13. kolejce Futsal Ekstraklasy przegrali z Gattą Active Zduńska Wola 3:12

Już od pierwszych minut można było zauważyć, że to Gatta będzie zamierzała prowadzić grę w tym spotkaniu. Na premierowe trafienie kibice w Zduńskiej Woli nie musieli czekać zbyt długo, ponieważ już w 3. minucie do odbitej od słupka piłki dobiegł Krawczyk i wyprowadził Kocury na prowadzenie. Po tej sytuacji Portowcy próbowali natychmiastowo odpowiedzieć, ale dwukrotnie Prawuckiego zatrzymał bramkarz rywali. Z każdą kolejną minutą rozkręcali się gospodarze, którzy w pierwszej połowie aż pięciokrotnie pokonali Szklarza, a hat-trickiem popisał się doświadczony Daniel Krawczyk.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 16.01.2019 17:07
Czyszek powołany na dwumecz z Rosją
autor: aszef Reprezentacja Polski w futsalu zmierzy się w dwumeczu towarzyskim z Rosją.

Podopieczni trenera Błażeja Korczyńskiego towarzysko z Rosjanami zmierza się 2 i 3 lutego w Opolu. Oba spotkania zostaną rozegrane o godz. 17. Do kadry powołany został Karol Czyszek z Pogoni 04 Szczecin.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 16.01.2019 09:39
Rusza głosowanie!
Dokładnie o północy ruszyło głosowanie w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego. Partnerem plebiscytu jest TVP Szczecin.

W poprzedniej edycji pokazaliście, że konkurs cieszy się ogromną popularnością. W poprzedniej odsłonie oddano około 100 tysięcy głosów, co przełożyło się na około 210 tysięcy punktów. To nowe rekordowe liczby naszej zabawy.

Zawodnicy, na których można oddawać głosy zostali zgłoszeni do plebiscytu przez kluby. Piłkarska Pogoń Szczecin, futsalowa Pogoń’ 04 czy Błękitni Stargard do zabawy mogły zgłosić po trzech zawodników. Kluby z III i IV ligi oraz klas okręgowych dwóch graczy, z kolei te z klas A, B i C zgłosiły po jednym piłkarzu. Klasyfikacje w klasie okręgowej, Klasie A oraz w Klasie B prowadzone będą osobno dla piłkarzy z regionu

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Codziennie możesz oddać maksymalnie 3 głosy na dowolną osobę z każdej ligi (co 8 godzin). Głosowanie potrwa 3 lutego do godziny 22:00.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

Po zakończeniu plebiscytu podsumujemy jego wyniki podczas uroczystej gali. Swoje nagrody, jak co roku, przyzna także Kapituła Plebiscytu, która wybierze między innymi Piłkarza Roku, Trenera Roku czy Drużynę Roku. Te wybory zostaną ogłoszone na gali.

piłka nożna / Ekstraklasa futsalu maggi - 13.01.2019 19:50
04 pokonana przez Orła
autor: aszefPogoń '04 Szczecin przegrała w swoim pierwszym spotkaniu w 2019 roku z Acaną Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 2:3. Szczecinianie walczyli do ostatnich sekund, jednak ponownie o jedną bramkę lepszy okazał się beniaminek.

Długo w hali przy ul. Twardowskiego utrzymywał się wynik bezbramkowy. Na pierwsze trafienie licznie zgromadzeni kibice czekali aż do 14. minuty spotkania. Niestety piłkę z bramki w tej sytuacji musiał wyciągać Daniel Szklarz i Pogoń na przerwę schodziła przy wyniku 0:1. Goście w pierwszej połowie potrafili dłużej utrzymać się przy piłce i sprawnie rozgrywali swoje ataki pozycyjne. Portowcy mogli mieć do siebie pretensję o nieskuteczność, ponieważ podopiecznym Olega Zuzuli udało się stworzyć kilka sytuacji, jednak nie przełożyło się to choćby na jedną bramkę.