pszczolek
piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 25.02.2018 20:53
Pogrom na Twardowskiego. Kolejna 'czterdziestka' w Szczecinie
autor: scashonePierwszą połowę zaczął zespół z Karkonoszy i to one otworzyły wynik spotkania, a strzelczynią była Aleksandra Tomczyk. W 2. minucie przyjezdne mogły podwyższyć swoje prowadzenie, ale w bramce dobrze spisała się Marta Wawrzynkowska. Pierwsza bramka dla Pogoni padła w 4. minucie, a pewnie rzut karny wykonała Valentina Blazević. Szczecinianki atakowały rywalki, ale nie mogły znaleźć recepty na bramkarkę Jeleniej Góry. Po akcji z udziałem popularnej 'Cebki' (Agaty Cebuli) mieliśmy remis 2:2.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 25.02.2018 08:24
Powalczą o utrzymanie się w czołówce
autor:  loola1991W meczu 20 kolejki Superligi kobiet Energa AZS Koszalin we własnej hali zmierzą się z UKS PCM Kościerzyna. Akademiczki powalczą o utrzymanie piątej lokaty, zaś przyjezdnym potrzebne są punkty w walce o utrzymanie w lidze.

Ostatnie tygodnie dla podopiecznych Anity Unijat są udane. W ostatnich czterech kolejkach akademiczki pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski 32:26, KPR Jelenią Górę 29:21, przegrały z liderem ligowej tabeli MKS-em Perła Lublin 24:31. Natomiast w ostatnim pojedynku bez większych problemów Energa AZS pokonała chorzowski Ruch 31:18.
piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 24.02.2018 08:27
20. kolejka Superligi kobiet
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania w Superlidze kobiet. Energa AZS Koszalin po wyjazdowym zwycięstwie nad Ruchem Chorzów w zaległym spotkaniu z 17. kolejki tym razem w niedzielę podejmie UKS PCM Kościerzyna. SPR Pogoń Szczecin także w niedzielę zmierzy się z KPR Jelenia Góra.
piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 18.02.2018 10:46
Ruch pokonany. Pogoń pewna gry o mistrzostwo Polski
W meczach przeciwko Ruchowi Chorzów zawodniczki SPR Pogoni Szczecin poprawiły swoje statystyki. W 19. kolejce PGNiG Superligi kobiet zgodnie z przewidywaniami pokonały bowiem ekipę prowadzoną przez Jarosława Knopika 33:20. SPR Pogoń swój plan na ten mecz zaczęła realizować od pierwszego gwizdka zawodów. Już po 30 minutach szczecinianki miały 8 bramek więcej (18:10). Tym razem skutecznością błysnęła Chorwatka Valentina Blažević, która zdobyła 7 bramek, z czego 3 dołożyła dzięki dobrze wykonanym rzutom karnym.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 18.02.2018 08:10
Koniec serii zwycięstw akademiczek
Energa AZS Koszalin przegrała w Lublinie z liderem Superligi kobiet MKS-em Perła Lublin 24:31. Porażka przerwała serię pięciu kolejnych wygranych zespołu z Pomorza Środkowego.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla koszalinianek, które po trafieniach Moniki Michałów i Romany Roszak prowadziły 2:0. Następnie gospodynie już w 6 minucie doprowadziły do remisu 3:3.

Podopieczne Anity Unijat w kolejnych minutach zaskoczyły gospodynie trafiając cztery bramki z rzędu, co dało prowadzenie 7:3. Akademiczki utrzymywały prowadzenie do 26 minuty.
piłka ręczna / Superliga kobiet Bengoro - 17.02.2018 12:21
SPR Pogoń faworytem?
SPR Pogoni Szczecin w meczu przeciwko KPR Ruchowi Chorzów znów przypadnie rola murowanego faworyta.

Wskazuje na to nie tylko ligowa tabela, ale i wyniki rywalizacji naszych zawodniczek ze śląskim klubem choćby tylko w tym sezonie. Jak do tej pory mierzyliśmy się już dwukrotnie - raz w lidze i raz w 1/8 finału Pucharu Polski. Za każdym razem szczecinianki rzucały przeciwniczkom ponad 40 bramek. Przed zbyt pochopnym potraktowaniem rywalek przestrzega jednak Valentina Blažević. - Gramy na wyjeździe, więc musimy być bardziej skupione - mówi Chorwatka.
piłka ręczna / Superliga kobiet Bengoro - 16.02.2018 10:32