piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa maggi - 23.02.2020 15:38
Odszedł Wiesław Kawczyński
autor: Dziennik StargardzkiOtrzymaliśmy smutną wiadomość, że wczoraj zmarł Wiesław Kawczyński. Wiesław Kawczyński urodził się w 1958 roku, był wychowankiem i długoletnim piłkarzem Błękitnych Stargard. Jako szkoleniowiec pracował m.in. z Bogusławem Baniakiem i Janem Juchą. W listopadzie 1999 roku objął funkcję I trenera Kluczevii Stargard, w której pracował do 22 lutego 2007.

Od 26 lutego 2007 do 31 grudnia 2007. prowadził zespół Sokoła Pyrzyce. W tym czasie Sokół grał w rozgrywkach 4 ligi w 32 meczach pod jego wodzą seniorzy Sokoła odnieśli 12 zwycięstw, 9 remisów i 11 porażek zdobywając 45 punktów.
piłka nożna / Klasa Okręgowa kazik - 18.02.2020 22:34
Morzycko szuka sparingpartnerów
Drużyna seniorów Morzycka Moryń poszukuje chętnych drużyn do rozegrania meczy towarzyskich w dniach 29.02.2020 / 01.03.2020 oraz dnia 07.03.2020. Planowany mecz na 01.03.2020 z Hutnikiem Szczecin nie odbędzie się, drużyna Hutnika zrezygnowała z meczu. Jest możliwość rozegrania meczu na stadionie w Moryniu.
piłka nożna / Klasa Okręgowa kencek - 18.02.2020 10:39
Sparta poszukuje sparingpartnera
Sparta Gryfice poszukuje chętnego zespołu do rozegrania meczu sparingowego w sobotę 29 lutego 2020 roku. Mamy zarezerwowane boisko ze sztuczną nawierzchnią w Płotach na godzinę 12:00.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem Marcinem Kańczuckim tel. 601-239-709.
piłka nożna / Klasa Okręgowa bulinio - 15.02.2020 09:26
Błękitni szukają sparingartnera
Błękitni Dobiegniew szukają sparingartnera na 29 lutego, mecz odbędzie się w Dobiegniewie, godzina do ustalenia. Kontakt do trenera Łukaszy Bulery 505777815.
piłka nożna / Klasa Okręgowa 1972 - 13.02.2020 21:44
Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Polonii
Zarząd Ludowego Klubu Sportowego 'Polonia' w Płotach zaprasza wszystkich Prezesów Honorowych, Członków Klubu, Trenerów, Zawodników, Pracowników, Rodziców, i Sympatyków Płotowskiego Klubu na Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2020 r. o godz. 19.00 w Hali Sportowo - Widowiskowej Rega - Arena w Płotach (Sala Konferencyjna).
W programie zebrania m.in.:
• Sprawozdanie finansowe i merytoryczne Zarządu
• Wybór nowych władz Klubu
• Zatwierdzenie zmian w statucie
piłka nożna / Klasa Okręgowa klosik234 - 12.02.2020 19:02
Przyznano dofinansowania w Gminie Pełczyce
autor: ezamosc.plNa stronie Urzędu Miejskiego w Pełczycach ukazały się wyniki konkursu na realizację w 2020 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w trybie powierzenia realizacji zadania publicznego pn.: Sportowy sukces w grze w piłkę nożną poprzez szkolenie i współzawodnictwo sportowe Gminy Pełczyc.

Komisja Konkursowa przyznała następujące środki:
- Klub Sportowy Kłos Pełczyce- 30 000 tys. zł
- Klub Sportowy Ina Nadarzyn - 16 500 tys. zł
- ULKS Błękitni Sarnik w Chrapowie - 16 500 tys. zł
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 11.02.2020 20:56
Twarzyński poprowadzi Pomorzanina
Kamil Twarzyński na ławce trenerskiej poprowadzi Pomorzanina Nowogard w rundzie wiosennej sezonu 2019/2020.

Jest to powrót do piłki nożnej dla 36-latka, który całą swoją przygodę piłkarską związany był z Trzebiatowem i miejscowym Regą. Po rundzie jesiennej Pomorzanin zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 29. punktów.
piłka nożna / Klasa Okręgowa slupszczanin - 10.02.2020 13:36
Słupski Gryf lepszy od Wieży Postomino
W sobotnie popołudnie w meczu sparingowym Gryf Słupsk (IV liga pomorska) pokonał zespół lidera koszalińskiej ligi okręgowej Wieżę Postomino 4:1 (1:0).

Pierwszą dogodną okazję na bramkę stworzyli sobie goście, podopieczni trenera Damiana Kotłowskiego (byłego trenera w słupskim klubie). Przed szansą staną Adrian Telus, ale doskonale w słupskiej bramce spisał się Mirosław Dybowski, który wyszedł obronną ręką z tej sytuacji. Co nie udało się gościom, zrobili Gryfici, którzy objęli prowadzenie w 22 minucie po golu z bliskiej odległości Damiana Mikołajczyka i asyście Bartłomieja Nałęcza. Po przerwie bramka na 2:0 w 63 minucie, to zasługa Mikołajczyka, który ograł obrońców Wieży i idealnie wyłożył piłkę dla Josepha Amoaha. Kolejny gol dla gospodarzy, został zdobyty po rzucie rożnym i samobójczym trafieniu Błażeja Banasika. W 81 minucie zagapienie obrońców słupszczan, wykorzystał jeden z testowanych w tym spotkaniu graczy z Postomina i wpisał się na listę strzelców. Końcowy wynik meczu na 4:1 został ustalony 4 minuty później, gdy po solowej akcji Szymon Mytych celnie posłał piłkę w tz. długi róg. W całym meczu Gryfici mieli jeszcze kilka innych bardzo dobrych sytuacji strzeleckich, ale piłka nie znalazła już drogi do siatki.

Nadmorski Klub Sportowy Astra Ustronie Morskie

dane uzupełnić pomogli: victoriaSSS, TylkoAstra, silvero, kamil199446, transferowiec, sodom666, fanatyk001, diablo62, diablo62, Gwardia1945, gzuromski, Lukas1986, hnk5 - dziękujemy