piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 27.07.2016 14:10
autor: ArielGrupa Azoty Zakłady Chemiczne 'Police' S.A. została głównym partnerem Klubu Piłkarskiego Chemik Police na najbliższy sezon rozgrywkowy.

Grupa Azoty Police podpisując umowę partnerską rozpoczyna z piłkarskim Chemikiem Police ścisła współprace. Wcześniej policka firma wspierała klub w mniejszym zakresie. Teraz zaangażowanie Grupy Azoty w policki klub będzie zdecydowanie większe. Nowa umowa to kolejny krok w kierunku zacieśnienia współpracy pomiędzy Chemikiem a policką spółką. Wcześniej dzięki inicjatywie Grupy Azoty Zakłady Chemiczne 'Police' S.A. szczeciński klub Pogoń zawarł w czerwcu br. umowę z klubem.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka czciborek - 25.07.2016 12:15
Wysokie zwycięstwo Czcibora
UKS Czcibor Cedynia w drugim meczu kontrolnym na stadionie w Piasecznie pokonał miejscowego Piasta 10:0. Cały pojedynek rozgrywany był pod dyktando drużyny z Cedyni, która przeważała od pierwszej do ostatniej minuty.
Kolejnym sparing drużyna z UKS Czcibor Cedynia rozegra na własnym obiekcie w sobotę 30 lipca 2016 roku, ich przeciwnikiem będzie silna drużyna Błękitu Pniewo. Godzina spotkania jest w trakcie ustaleń o czym poinformujemy w późniejszym okresie.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 24.07.2016 21:16
Chemik wygrywa trzeci sparing z rzędu
autor: ArielW swoim trzecim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police pokonali Mierzyniankę Mierzyn 2:1(1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Emil Andrzejewski i Karol Ława.

Od samego początku spotkania ton gry nadawała nasza drużyna. Pierwszą bramkę policzanie zdobyli już w 13 minucie spotkania. Dobre dośrodkowanie Blasiusa z rzutu rożnego pewnie wykorzystał Emil Andrzejewski, który strzałem z główki pokonał golkipera Mierzynianki. Chwilę później powinno być 2:0 dla żółtozielonych, niestety kapitalnej sytuacji nie wykorzystał Blasius. Strzelając tuż obok lewego słupka. Jeszcze przed końcem pierwszej części spotkania Chemicy mieli swoje szanse na podwyższenie prowadzenia.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka krab - 23.07.2016 15:08
Na Ziemi Gryfickiej poprawi się stan bazy sportowej
autor: ezamosc.plRemonty obiektów sportowych w Wyszoborze i Płotach otrzymają dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego. Pomoc trafi do Gminy Płoty oraz Powiatu Gryfickiego.
Z pozyskanej dotacji Gmina Płoty dofinansuje modernizację budynku klubowego i szatni na stadionie w Wyszoborze, gdzie swoje mecze piłkarskie rozgrywa drużyna Zielonych. Koszt inwestycji oszacowano na ponad 53,5 tys. zł. Powiat Gryficki pozyskane fundusze przeznaczy na wymianę podłogi w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnej w Płotach im. Wincentego Witosa przy ul. Paderewskiego. Prace wyceniono na ponad 90 tys. zł. Władze samorządu województwa wsparły każdą z inwestycji kwotą 18,3 tys. zł.

piłka nożna / wojewódzka okręgówka Gooner8 - 19.07.2016 20:01
Spotkanie organizacyjne SKS Orzeł Wałcz
Zarząd SKS Orzeł Wałcz zaprasza na przedsezonowe spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w najbliższą niedzielę (24 lipca) o godzinie 13:00 na stadionie miejskim. Szczególnie mile widziani są zawodnicy, którzy chcieliby reprezentować barwy klubu w rozgrywkach sezonu 2016/2017.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 17.07.2016 17:10
Chemik wygrywa w pierwszym sparingu
autor: C80W swoim pierwszym meczu sparingowym piłkarze trenera Łukasza Borgera pokonali IV ligowy Hutnik Szczecin 2:0(1:0,0:0). Bramki dla Chemika zdobyli Lewandowski i Ława.
Sobotni sparing był pierwszym z serii spotkań, które nasza drużyna rozegra w ramach przygotowań do nowego sezonu. Mecz Hutnikiem podzielono na trzy tercje. Po pierwszych 30 minutach sennej gry wynik brzmiał 0:0, chociaż więcej z gry w tym czasie mieli zawodnicy Hutnika. Pozostałe dwie tercje to już przewaga Chemika, czego efektem były dwie bramki. Pierwsza bramka padła po rzucie wolny podyktowanym za faul na Szychu, który minął dwóch rywali, po czym został sfaulowany tuż przed linią pola karnego przez defensora Hutnika. Rzut wolny wykorzystał młody Lewandowski, sprytnym strzałem pokonał golkipera gości.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kspogon - 15.07.2016 18:43
Harmonogram przygotowań - Pogoń Połczyn-Zdrój
Wtorek i czwartek (siłownia - 17:00, boisko typu 'Orlik' - 18:00)

Zajęcia odbywać się będą w siłowni Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Mieszka I oraz na boisku typu 'Orlik' przy ulicy Strażackiej (miejsce oraz godzina rozpoczęcia zajęć może ulec zmianie).