piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga adminstal - 03.03.2015 11:49
Skromne zwycięstwo Stali
autor: PszczółekW kolejnym meczu sparingowym zespół Stali Szczecin wygrał z drużyną Mewy Resko 1:0.
W trudnych warunkach atmosferycznych drużyna Stali Szczecin rozegrała bardzo dobre spotkanie, które obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych głównie stworzonych przez zawodników 'Stalówki'. Wynik spotkania powinien być zdecydowanie wyższy niestety szczecinianie razili nieskutecznością, która miejmy nadzieję zostanie wyeliminowana przed startującą rundą wiosenną. Trener zespołu Piotr Szyłko pomimo niskiego zwycięstwa jest bardzo zadowolony z gry, którą zaprezentowali jego podopieczni.
piłka nożna / IV liga KiCiAcZeK - 01.03.2015 12:29
Juniorzy Pogoni remisują z seniorami Iny Goleniów
Juniorzy młodsi prowadzeni przez Macieja Mateńkę i Patryka Dąbrowskiego zremisowali z seniorami Iny Goleniów 5:5. - Jestem bardzo zadowolony z postawy w ofensywie moich zawodników -; podkreślał po spotkaniu trener Mateńko.
Portowcy szybko objęli prowadzenie po błędzie bramkarza, któremu piłkę odebrał Szymon Waleński. Skrzydłowy trafił w słupek, ale celnie dobił Kamil Rogiewicz. W 22. minucie faulowany w polu karnym był Waleński, a jedenastkę wykorzystał Damian Pawłowski. Gola na 3:1 zdobył Gracjan Kuśmierek.
piłka nożna / IV liga kazik - 26.02.2015 20:17
Morzycko Moryń lepsze od Iny Goleniów w sparingu
26.02.2015, na boisku w Goleniowie, drużyna Morzycka Moryń rozegrała swój czwarty mecz sparingowy przed rundą wiosenną pokonując Inę (IV liga) 4:2 (0:2).

Pierwszy kwadrans gry to wyrównana gra obydwu zespołów, w 5 minucie meczu doskonałą sytuacje Morzycka marnuje Rafał Dziadosz, 8 minuta to kolejna dobra sytuacja, której tym razem nie wykorzystuje Michał Lewicki, kilka chwil później strzał Adriana Dębickiego minimalnie mija bramkę gospodarzy. W 15 minucie gospodarze rozgrywają krótko rzut rożny, piłka z narożnika 16 m po strzale Michała Jarząbka wędruje prawie w samo 'okienko' bramki Morzycka bronionej przez Oleksego. Kilka chwil później Marcin Mularczyk popełnia błąd w pojedynku w górną piłkę, ta spada pod nogi Michała Jarząbka i zawodnik Iny po raz drugi pokonuje bramkarza Morzycko.
piłka nożna / IV liga kazik - 22.02.2015 00:30
Nieznaczne zwycięstwo Energetyka
W kolejnym meczu sparingowym, rozegranym w sobotę, 21.02.2015, o godzinie 11:00 w Gryfinie, na sztucznej nawierzchni, przy niemal już wiosennej pogodzie, drużyna Morzycka Moryń (wojewódzka okręgówka) nie sprostała Energetykowi Gryfino (IV liga), przegrywając 2:3.
Mecz zaczął się pomyślnie dla drużyny z Morynia. Najpierw na listę strzelców wpisał się obrońca Morzycka - A. Dębicki, wyprowadzając Morzycko na jednobramkowe prowadzenie.
piłka nożna / IV liga czerwin - 18.02.2015 21:12
Popis strzelecki Regi w sparingu z Sarmatą
Piłkarze Intermarche Regi Trzebiatów błysnęli formą w sparingu z IV-ligową Sarmatą Dobra. Należy jednak zaznaczyć, że zespół gości aktualnie jest w rozsypce i rozstał się z kilkoma podstawowymi piłkarzami.
Od samego początku to podopieczni trenera Twarzyńskiego kontrolowali sytuacje na boisku imponując rozegraniem piłki. Trzebiatowianie bardzo szybko ułożyli sobie to spotkanie do czego znacznie przyczynił się Igor Duńczak. Już w 6 minucie napastnik Regi stanął oko w oko z bramkarzem Sarmaty, minął golkipera gości i umieścił piłkę w bramce. Chwilę później w kolejnej sytuacji sam na sam znalazł się Łukasz Wójtowicz, ale posłał piłkę obok słupka. Dwie minuty później Łukasz Wudarczyk jak na tacy wystawił piłkę Igorowi Duńczakowi, który tylko dostawił nogę i umieścił ją w bramce. Po kilku minutach napastnik Regi mógł już cieszyć się z hat tricka, kiedy po akcji z lewej strony zdobył gola strzałem na dłuższy słupek.
piłka nożna / IV liga kazik - 18.02.2015 19:32
Ciekawy i pożyteczny sprawdzian
W sobotę, 21.02.2015, o godzinie 11:00 w Gryfinie na sztucznej nawierzchni, drużyna Morzycka Moryń po dwóch zwycięskich sparingach z Arkonią Szczecin (1:4) oraz ze Świtem Skolwin (2:3) rozegra kolejny mecz sparingowy, tym razem z zespołem Energetyka Gryfino.
Będzie to już kolejny, bardzo ciekawy mecz sparingowy dla zespołu z Morynia, bowiem zimą w Gryfinie doszło do dużych zmian personalnych zarówno w kadrze szkoleniowej, gdzie trenerem został dobrze znany wszystkim, dawny trener Pogoni Szczecin - Mariusz Kuras, II trenerem został Zbigniew Długosz, jak i składzie zespołu gdzie pojawiło się sporo nowych twarzy takich jak Cebulski, Sidorowicz, Szybka.
piłka nożna / IV liga Swit1952 - 17.02.2015 22:50
Ostatni sprawdzian przed obozem
autor: zuzawodzinskaW ostatnim meczu sparingowym przed wyjazdem na obóz przygotowawczy, pierwszy zespół Świtu Skolwin zmierzył się z Morzyckiem Moryń.
Rywale na półmetku rozgrywek uplasowali się na szóstym miejscu Wojewódzkiej Okręgówki. Podopieczni Krzysztofa Jardzewskiego ulegli 2:3, jednak sam rezultat nie do końca odzwierciedla przebieg zawodów. Przy nieco lepszej skuteczności skolwinianie mogli bowiem przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Skończyło się jednak na minimalnej porażce. Warto dodać, że bramkę zdobył testowany zawodnik, a drugą Milkowski. Dla Morzycka trafili: Dziadosz (x2) i Kwaśniewski.
piłka nożna / IV liga devgru - 17.02.2015 14:42
Mariusz Kuras zawieszony
autor: cobraPięcioletnia dyskwalifikacja - taką decyzję wobec byłego zawodnika i trenera Pogoni Szczecin wydała Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym samym Mariusz K. traci wszystkie uprawnienia do czynnego działania w podległych PZPN-owi klubach sportowych.
Kara komisji to konsekwencja wyroku sądowego. W grudniu ubiegłego roku sąd skazał Mariusza K. za korupcję w polskiej piłce nożnej. W latach 2003-2005, kiedy był szkoleniowcem GKS-u Bełchatów ustawiał wyniki meczów.

Klub Sportowy Arkonia Szczecin

dane uzupełnić pomogli: Ataner, bikko, mati15kul, obiektywnyy, donald1988, brzoza76, brzoza76, brzoza76, Irekplus, baaru, JoseMorales, JoseMorales, Manager, qbakoz, qbakoz, maras76 - dziękujemy