bengoro
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.11.2018 00:31
Występ Spasa Deleva
autor: pogonszczecin.pl Spas Delev wystąpił w reprezentacji Bułgarii. W V kolejce grupy 3 dywizji C Ligi Narodów Bułgarzy zremisowali na wyjeździe z Cyprem 1:1. Zawodnik Pogoni Szczecin pojawił się na boisku w 56. minucie spotkania w miejsce Bozhidara Kraeva. Bułgarzy przegrywali wówczas 1:0 po golu Panagiótisa Zacharíou. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, po tym jak bramkę z rzutu karnego w 89. minucie zdobył Nikolay Dimitrov. Po V kolejkach Bułgaria zajmuje 2. miejsce w grupie, z taką samą ilością punktów jak pierwsza Norwegia (po 10 oczek).
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 15.11.2018 17:26
Never ending story... Budowa nowego stadionu
autor: wiadomosci.szczecin.euOferty przetargowe na budowę nowego stadionu Pogoni Szczecin można składać aż do 17 grudnia 2018.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta Szczecin: Oszczędnościowy wariant inwestycji został utrzymany, jednak modyfikacji uległy niektóre parametry zadania, w tym także proceduralne. Wprowadzone korekty mają sprawić, że w dłuższej perspektywie obiekt będzie bardziej funkcjonalny i tańszy w eksploatacji. Nowe zapisy oznaczają wydłużenie procedury przetargowej.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 15.11.2018 09:27
Raport medyczny
Przerwa reprezentacyjna to jak zwykle doskonały czas na wyleczenie kontuzji i dolegliwości. Tych poważniejszych, ale także takich, które nie są na tyle groźne, by uniemożliwiały zawodnikom grę w meczach ligowych.
Do końca meczu z Legią Warszawa nie dotrwał Sebastian Walukiewicz (na zdj.). Młody obrońca na początku obecnego tygodnia miał zameldować się na zgrupowaniu kadry narodowej do lat 20, ale po konsultacjach z lekarzami podjęto decyzję, że zostanie w Szczecinie. W pierwszym tygodniu przerwy reprezentacyjnej Walukiewicz będzie przechodził rehabilitację. Dziś pracował z Dariuszem Dalke.

piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 10.11.2018 09:03
Runjaic: Naprawdę SuperPiątek!
autor: SkibaKosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Dobry wieczór. Jest późno, wiec powiem krótko, że to był dobry mecz. Naprawdę SuperPiątek! Teraz przed nami najpierw chwila oddechu. Wolne 3 dni. Na razie nie mamy konkretnego planu. Będziemy trenować i przygotowywać się do kolejnego meczu. Nie mówiłem Zvonimirowi, jak ma strzelać, choć wiemy, że potrafi przycelować. Piłkarze sami muszą decydować o momencie strzału i ta decyzja okazała się trafna. Przede wszystkim to był sukces zespołowy. Duża koncentracja. Dobrze zagęściliśmy środek. Zrealizowaliśmy plan. Legia musiała dużo biegać i popracować w defensywie, co im się nie zdarza. Mamy taki zakład. Dziś wygraliśmy. To już druga kolacja, którą jestem winien zespołowi. Jeszcze pierwsza się nie odbyła. Być może uda się spotkać w przyszłym tygodniu.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 10.11.2018 08:55
Siatkarze kibicowali piłkarzom
autor: Krzysztof GrzeszkowiakPogoń Szczecin postanowiła uhonorować naszych złotych siatkarzy za sportowe osiągnięcia. Zmagania Pogoni z Legią obserwowali z trybun najlepszy siatkarz Mistrzostw Świata Bartosz Kurek oraz drugi trener reprezentacji Michał Mieszko Gogol, który jest jednocześnie szkoleniowcem Stoczni Szczecin. Obaj panowie zostali w przerwie uhonorowani statuetkami i pamiątkowymi tabliczkami z napisem 'Pogoń Szczecin gratuluje Mistrzom Świata', które wręczył wiceprezes Dumy Pomorza Tomasz Adamczyk.

piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 10.11.2018 06:25
Pogoń znów zwycięska
autor: Krzysztof GrzeszkowiakPogoń Szczecin odniosła kolejne zwycięstwo w piłkarskiej ekstraklasie. Dokładnie cztery lata po pamiętnym historycznym zwycięstwie ekipy Jana Kociana, Portowcy ponownie okazali się lepsi od aktualnych Mistrzów Polski wygrywając z Legią Warszawa 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kamil DrygasZvonimir Kozulj. Goście odpowiedzieli w doliczonym czasie gry, a piłkę do siatki wpakował André Martins. Dla Pogoni było to trzecie zwycięstwo z rzędu, a jednocześnie szóste w siedmiu ostatnich meczach.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 09.11.2018 12:19
Runjaić Trenerem Października
Do 8. kolejki bieżącej edycji rozgrywek Pogoń Szczecin znajdowała się na szarym końcu tabeli, bez żadnego zwycięstwa na koncie.

Od tego czasu wszystko odmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Portowcy wygrali aż pięć z sześciu ostatnich spotkań. Na październik przypadają dwa zwycięstwa i jedna porażka, więcej punktów zdobyła tylko Lechią Gdańsk. Portowcy strzelili też 8 goli, co jest najlepszym rezultatem w lidze w tym okresie. Tymi osiągnięciami Kosta Runjaić przekonał do siebie swych kolegów po fachu, którzy przyznali mu tytuł Trenera Października sezonu 2018/2019.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 08.11.2018 20:38
Polowanie na mistrza
Dobre wyniki, atrakcyjna gra i mistrz Polski to wystarczający magnes dla kibiców Pogoni Szczecin. W piątkowy wieczór bez wątpienia warto wybrać się na stadion im. Floriana Krygiera. Szczecinianie o kolejne ligowe punkty powalczą z Legią Warszawa. Pogoń przebiła się już do pierwszej ósemki i ma apetyt na więcej. Pierwszy gwizdek w meczu Dumy Pomorza z Wojskowymi o godzinie 20:30.

Morski Związkowy Klub Sportowy Arka Gdynia

dane uzupełnić pomogli: Kokosz1946, marins, KondziuBKS, Matrix1552, maksiu1986, Leito, Lukas1986 - dziękujemy